אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 18.03.2017 ו12.03.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 18.03.2017 ו12.03.2017


טיפ לילידי השבוע

הכוכב מארס המזוהה עם המזל שלכם ייכנס אליכם השבוע לביקור בן חודש, עובדה שמלמדת על אנרגיות חזקות ויכולת טובה של הוצאת דברים לפועל.

 


טלה

התעסקות בענייני הבית יגיעו השבוע לכלל פתרון במחיר של התמודדות, ויכוחים והרבה מאמצים. ייתכן שתאלצו להתמודד עם מישהו קרוב ביחס לתפיסות העולם השונות שלכם. היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית, והשתדלו לעשות איתם תאום ציפיות למניעת אכזבות, מאחר וכרגע קיימת נטייה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים. נסו לא להגיב בצורה אימפולסיבית, למרות הדחף לעשות כן.

 

שור

ייתכן ובשבוע הקרוב תרצו להסתיר את רגשותיכם ושאיפותיכם מאנשים קרובים ותעדיפו לשמור את דעותיכם לעצמכם. ובכל זאת השתדלו לצאת קצת יותר מהבית ופחות להתכנס בדלת אמותיכם. מומלץ לכם ללכת ללמוד תחום כלשהו שיעזור לכם להתחבר אל האני הפנימי שלכם ולקבל משם תשובות ענייניות. אתם צפויים לשיפור כלכלי בחצי השנה הקרובה ולכן מומלץ לכם להרגיש קצת יותר מעודדים.

 תאומים

זהו זמן לא קל בכל הנוגע לכספים ולכן מומלץ לכם להימנע מלהתפתות לרכוש דבר מה שהוא מעבר ליכולותיכם. זהו לא זמן טוב לקניות ובזבוזים מיותרים. אתם עלולים להפסיד סכום כסף בגלל עקרון כלשהו. ייתכן ויש לכם נטייה להיות יותר רגישים לחפצים שלכם ולכן אתם קצת שומרים מרחק מאחרים, בניגוד לפעמים אחרות שהיה מאוד ברור לכם מה הולך לקרות. מומלץ לא לקחת ללב כל מה שיגידו עליכם השבוע.

 

סרטן

המצפן הרגשי שלכם בפעולה ואתם מסוגלים לקרוא את הרגשות של הסובבים אתכם. נסו לנצל זאת לפעולות חיוביות. אל תרשו לאירועים אישיים להשפיע לכם על העבודה כיוון שנראה שיש לכם נטייה להיסחף מבחינה רגשית עד כדי כך שאתם עלולים לשכוח ולפספס דברים חיוניים במקום עבודתכם. נסו בתקופה הקרובה לחזק קשרים עם חברים וקרובים. ייתכנו מצבים לא פשוטים בהתמודדות עם נושאי בירוקרטיה.

 

 

אריה

סף הרגישות שלכם גבוה והדבר יכול לתת את ביטויו גם בפן הבריאותי. זמן עם מתחים הקשורים לדאגות ומועקות אותם טרם פתרתם. מערכת החיסונית שלכם עלולה להיות חלשה בין השאר בגלל הנטייה לעייפות מצטברת וחוסר שינה. בשבוע הקרוב ימשיכו להיות התלבטויות הנוגעות לנסיעה, ייתכנו גם קשרים עם חו"ל בגין פרויקט, שמרו על עצמכם והרשו לעצמכם קצת להוריד מתחים ולחצים.

 בתולה

אתם נענים לפעילות חברתית ולמפגשים עם חברים, אך ייתכנו מצבי לחץ ורגישות לפגיעות בגין דברים שייאמרו לכם. נסו לחוות את החיים כפי שהם ואל תיפלו השבוע לתבניות ישנות מהילדות אשר מפריעות לכם לתקשר עם אנשים. יש לכם נטייה לרכושנות רגשית וזה עלול לסבך אתכם ביחסים עם הקרובים אליכם. למרות חוסר המנוחה זוהי הזדמנות מעולה לסגור מעגלים ישנים ולפתוח חדשים.

 

מאזניים

זהו זמן עם החלטות לא פשוטות בתחום האישי. היו מוכנים לכך שבמקום העבודה יופעל עליכם לחץ. נסו לקבל זאת ולהתמודד בצורה חיובית. ייתכנו מצבים לא פשוטים בהתמודדות עם נושאי בירוקרטיה. יש לכם צורך עז להשתחרר מכל מה שכובל אתכם ועובדה זו יכולה ליצור מריבות מאוד חריפות ואמוציונאליות. נסו להתבונן פנימה ולראות מה מניע אתכם ולפעול בהתאם.

 

עקרב

קיים בכם צורך רגשי לברוח מכל המחויבויות שאתם חשים בהם לאחרונה. יש לכם סיכוי לפגוש אנשים אשר הגיעו ממקום רחוק וירחיבו את תפיסתכם האישית והפילוסופית לגבי עובדות החיים. עליכם לשמור על תזונה וכמה שאפשר גם על איזון כללי כיוון שמרבית הכוכבים בשמיים נכנסים אצלכם לבית הבריאות ויכולים להחליש אתכם אנרגטית. זה הזמן לדאוג רק לעצמכם ולשים את כל שאר הדברים בצד.

 

קשת

אנשים בסביבה הקרובה שלכם מכעיסים אתכם מאוד ואתם יכולים בקלות להיכנס למריבה גדולה שיהיה לכם קשה לצאת ממנה, ולכן עליכם להישמר. מומלץ לא להיכנע למצבים של רכושנות יתר כלפי הקרובים לכם. ייתכן ותאלצו לטפל בנושאי כספים המעיקים עליכם ושלא בהכרח קשורים אליכם, אך אתם חייבים לבצעם. עם זאת לא מומלץ ליזום התחלות חדשות משום סוג.

 

 גדי

זמן רגיש במיוחד צפוי לכם בתחום הזוגיות וביחסים הבין אישיים שלכם. ייתכן ואנשים קרובים יצליחו להוציא אתכם משלוותכם. מומלץ לכם לגלות כרגע איפוק. ימים אלה רגישים מאוד ויכולים להשפיע מאוד על טיבם של מערכות יחסים לטווח הארוך. ייתכן שבני /בנות הזוג שלכם נוטים לדרוש מכם יותר מדי לטעמכם ואתם  מרגישים חוסר מנוחה בגלל העובדה שאין לכם סבלנות להכיל את האחרים בדרישותיכם אליכם.  

 

דלי

מומלץ לכם היזהר ולא להיכנס לעימותים עם חברים לעבודה בגלל העובדה שאינכם רואים כמוהם את הדברים. ייתכן שגם תרגישו כובד רגשי שיכול להאפיל על הכול, שימרו על תזונה ועל איזון כללי. בחודש הקרוב תקבלו את הכוח הנדרש להחליט את ההחלטות בתוך עצמכם שאתם כבר ממזמן יודעים שהיה עליכם להחליט ולכן, לאחר חג הפסח – יגיעו אליכם התובנות הדרושות לצד הכוח והאומץ לפעול.

 

דגים

אתם מאוד רגישים כלפי הצעירים מכם במשפחה ויש לכם דרישות חדשות שדי מדהימות את האחרים כיוון שאינם רגילים לשמוע אתכם באים בבקשות ובטענות. אתם משדרים אנרגיה חדשה לאנשים ועובדה זו מאוד טובה עבורכם, כיוון שהיא מעניקה לכם כוח – אך פחות טובה לקרובים לכם כיוון שלפתע פתאום יש לכם דרישות וההתנהגות האסרטיבית החדשה שלכם – זרה להם.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי