אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 18.11.2017 12.11.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 18.11.2017 12.11.2017טיפ לילידי השבוע

השבוע נמצא וונוס כוכב היחסים הבין אישיים במזל שלכם , כך שזו גם תהייה ההזדמנות שלכם להביע את תחושותיכם האמיתיות.


טלה

זהו שבוע טוב לחיזוק היחסים הבין אישיים שלכם עם אנשים שהתרחקתם מהם בתקופה האחרונה בגלל אילוצים שונים. אתם קצרים בסבלנות מהרגיל ומרגישים שאחרים מנסים להתנכל לכם. זהו הזמן להביע את דעתכם. מבחינה מקצועית אתם עוברים שינוי ולכן זוהי גם תקופה טובה לחזק  את הקשרים העסקיים שלכם.  

שור

השמש וכוכבים נוספים נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובעיקרון אתם נמצאים כחצי שנה לאחר יום ההולדת ותוהים ביניכם לבין עצמכם מה עליכם לעשות עוד כדי להרגיש שאתם מממשים את עצמכם. אתם מרגישים שהגיע הזמן לקחת אחריות על עצמכם על מנת להזיז את חייכם למקום שאתם בטוחים שאתם רוצים לשהות בו. 

תאומים

אתם נהנים עכשיו מסגנון חיים חדש בעקבות העובדה שיופיטר כוכב השפע יושב בבבית העבודה שלכם וגורם לכם להרגיש שהנה סוף סוף אתם מסופקים בכל הנוגע לתוכניות שהיו לכם בשנים האחרונות. במידה ותמשיכו להתנהל נכון מבחינה אישית הרי שתצליחו לצבור לעצמכם כוח, עמדה וכריזמההשתדלו גם להשקיע בכל הקשור ליחסים האישיים שלכם.

סרטן

הכוכב יופיטר שעדיין נמצא בבית היצירה והילדים שלכם נותן לכם אפשרויות לנהל חיים חדשים ועצמאיים ואפילו ליהנות מהפירות שקיבלתם בעבור השקעתכם בעבר. זה הזמן המתאים לכם להראות את היכולות שלכם, אך במקביל להיזהר לא לתת מעצמכם יותר מדי כדי שלא תישחקו. היו כמה שיותר עם צעירים מכם ובלו איתם זמן איכות.  

אריה

הנושא הכספי מאוד מטריד אתכם כיוון שכרגע ההוצאות גבוהות מההכנסות ונראה שאתם לא תמיד בשליטה על הנעשה. אתם חייבים לבדוק את המאזן הכספי שלכם ולוודא שאתם פועלים בצורה נכונה. כל מה שקשור לבית ולמשפחה הקרובה יעלה עכשיו למבחן בחייכם ונראה שתהיה לכם היכולת לאזן את הרגשות שלכם בנוגע למשפחה.  

בתולה

בחודש האחרון נהניתם מביקור כוכבים רבים בבית הכספים שלכם ועובדה זו נתנה לכם את הכוח והיכולת להתמודד ולהוציא לפועל את התוכניות הכי כמוסות שלכם ולדחוף למען המטרה שבה אתם מעוניינים. נראה שאתם מאוד עסוקים עם כל מה שמתרחש בסביבת חייכם הקרובה ועובדה זו גורמת לכם להיכנס לעיתים לעימותים מיותרים.

מאזניים

בשבוע הקרוב ממשיך להיות במזל שלכם הכוכב מארס שייתן לכם את הכוח להגיע להחלטה בנושאים ובתחומים שבהם אתם בטוחים שהנה הגיע הזמן להתחיל. זה הזמן לחזק את הקשר עם הסביבה הקרובה שלכם ולדחוף למען מטרה זהה שעליה כדאי לכם להחליט במשותף. מבחינה כלכלית זה עדיין לא הזמן להוציא כספים.  

עקרב

אלה מכם שנולדו במחצית הראשונה של המזל יכולים להתנחם בעובדה שהכוכב יופיטר המביא מזל והצלחה הגיע לבקר אצלכם וסוף סוף אתם יכולים לקבל את ההזדמנויות להם אתם מצפים, כך שלא תצטרכו להתמודד עם קשיים כבעבר. אלה מכם שנולדו במחצית השנייה של המזל, הרי שהשינויים וההזדמנויות עדיין לפניכם במחצית השנייה של השנה.  

קשת

אין ספק שילידי יום ההולדת המתקרב מתחילים להרגיש את התקופה הזאת יותר מתמיד באופן מאוד לא קל בגלל העובדה שהכוכב יופיטר בבית תת הכרה במפה האישית שלכם מעמת אתכם עם דברים שבהחלט קשים לכם לעיכול. המציאות מראה לכם שאין לכם ברירה ואתם חייבים להתמודד עם הקיים. עובדה זו רק תחזק אתכם ובהמשך תוציא אתכם מחושלים.  

גדי

במהלך השבוע הקרוב עדיין ימצא הכוכב וונוס בבית החברים והמעמד החברתי שלכם, כך שזה הזמן הנכון עבורכם לממש את היכולות שלו ובעיקר את הצורך שלכם לקדם את יחסי הצבור שלכם. השבוע ייפתח כשהרגישות שלכם גבוהה מתמיד ולכן אתם צריכים ללמוד לקחת הכול בפרופורציה. זה גם הזמן הנכון עבורכם להקשיב לאינטואיציה הפנימית שלכם.  

דלי

השמש בשמיים נמצאת בבית הקריירה שלכם וגורמת לכם להרגיש חוסר נוחות והבנה שהנה אתם חייבים לקחת אחריות על חייכם. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט כיצד ואיך אתם מציבים גבולות לאחרים ומהי הדרך הנכונה עבורכם לפעולה. ייתכן ואתם עוברים מהפך פנימי שיכול להוביל אתכם לשינויים נוספים ולא רק בכל מה שקשור לעבודה.  

דגים

אתם בולטים מאוד בתקופה הזו בכל הנוגע ליכולת שלכם להצליח מול האחרים. זה הזמן הנכון עבורכם לחזק את היחסים הבין אישיים שלכם ולהראות לאחרים עוד מהיכולות האישיות  שלכם. מומלץ לכם בשלב הזה לא להראות את רגשותיכם לגמרי אלא לשמור אותם לעצמכם . ייתכן ויהיו עימותים קטנים ביניכם לבין הסובבים אתכם.  

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי