אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 18.12.2016 ו24.12.201

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 18.12.2016 ו24.12.201


טיפ לילדי השבוע
זהו שבוע עמוס במיוחד בלוח הזמנים שלכם בגלל העובדה שמרקורי כוכב התקשורת נמצא במזך שלכם וגורם לכם להביע את דעתכם המושכלת וההגיונית בכל מקום.

טלה
בית הקריירה שלכם עמוס בכוכבים מאוד משמעותיים. עם השמש בשמיים, כוכב מרקורי שגורם לכם ליותר אינטרקציה עם הסביבה וכמובן עם הכוכב פלוטו שגורם לשינוים ומהפכים בצורת העבודה שלכם. אין לכם יותר מה לחכות לשום זמ טוב אחר שיגיע, אלא למצות את המקסימום האפשריות הניתנות לכם בזמן זה. הכוכב מארס שגורם לעשייה נמצא בבית סגור עובדה שמקשה עליכם את הספונטניות.

שור
הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים וכספים נמאת בבית הקריירה שלכם עובדה שגורמת לכך שאתם מנסים לדחוף את עצמכם דרך מערכות יחסים וקשרים של חברים קרובים שיעזרו לכם לבנות את עצמכם. זה הזמן שלכם לטפל בכל הדברים שלא אהבתם לעשות בנושאי עבודה ולהתחיל לפתור אותם אחד לאחד עד אשר תפתרו את כל הנושאים שעדיין לא עשיתם זאת.

תאומים
הכוכב מארס שמביא עשייה נמצא אצלכם בבית הקריירה כך שנראה שאתם מנסים לדחוף את עצמכם בכל הכוח בתחומים אלה ואף זוכים להצלחה כיוון שנראה שאתם פועלים בצורה נכונה. אתם ממשיכים לעבוד קשה ולהוכיח את עצמכם בכל הנוגע לנושאי עבודה כיוון שיש לכם מטרה להגיע ליעדים גבוהים ולהוכיח את עצמכם על מנת לזכות בקידום מקצועי. זה אכן הזמן שלכם להראות לכולם את יכולתיכם הטובות.

סרטן
נושאי זוגיות ושותפויות ממשיך לעמוד אצלכם בראש סדר החשיבויות ולכן חשוב שתגבשו עמדה בנושאים אלה. מאחר וכוכב התקשורת עומד לבצע את הנסיגה שלו בבית הזוגיות שלכם חשוב שתוודאו שאתם פועלים יחדיו. גם בנושאי שותפות חשוב שתוודאו שאין בניכם ניגודי אינטרסים. תקבלו עזרה מהבית הפרטי שלכם בכל מה שאתם מתכננים לעשות, עד אשר תגיעו להצלחה.

אריה
הכוכב וונוס שנמצא בבית הזוגיות שלכם ומביא לכם תחושה של יחד ושיתוף פעולה. זה בידיוק הזמן שלכם לפעול להשגת מטרות עתידיות שכבר מזמן רציתם לעשות שינוי בהם. אל תצפו שיבינו את המסרים שאתם מנסים להעביר מבלי שתוודאו שאכן אתם עומדים מאחורי המסרים ולוקחים אחריות על מעשיכם. כמו כן, כל הקשור בנושאי עבודה עולה עכשיו על הפרק וידרוש מכם התייחסות חדשה.

בתולה
אמנם אתם כוכב מאוד תכליתי שדורש מעשיות בכל תחום, אך נראה שהפעם מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית היצירה והילדים. זה הזמן להציב גבולות לאנשים קרובים גם אם הם האנשים הקרובים אליכם ביותר. בית הכספים שלכם מופעל על ידי הכוכב יופיטר ולכן יש לכם התחלות והזדמניות חדשות, דעו לשלב זאת יחד עם העובדה שהכוכב השליט שלכם עכשיו נמצא בנסיגה.

מאזניים
הכוכב מרקורי שהוא אחראי  על תקשורת ונסיעות עומד לבצע את הנסיגה הקרובה שלו בבית המשפחה שלכם למשך הזמן הקרוב, כך שמבחינתכם תקופה זו יכולה להיות מאוד משמעותית בעשייה שלכם. מאחר ואתם מזל שבדרך כלל העשייה שלכם איטית ולעיתים אף קשה לכם להגיע להחלטות הרי שעכשעו זה הזמן שלכם לקחת את עצמכם בידיים ולפעול בצורה מאוד מחושבת ומהירה, ללא היסוסים.

עקרב
אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינתכם כשהדבר הדומיננטי החשוב לכם הוא ביקור כוכב התקשורת בבית הסביבה הקרובה שלכם שבו גם יבצע הרטרו שלו לתקופה הקרובה. קיים בכם איזה שהוא קונפליקט פנימי שבו אתם מתלבטים מה הדבר הנכון ביותר לעשות עבור עצמכם. כאשר אינכם יכולים להחליט מה הדבר הנכון עבורכם לעשות, הדבר הנכון הוא פשוט לחכות עד שדברים יתבהרו.

קשת
אתם נמצאחם בתקופה שבה אתם מנסים לעזור לעצמכם על מנת להרים את עצמכם למקומות אישיים וכלכליים גבוהים יותר. נראה שהדברים עומדים להשתנות בחייכם ואתם לא יודעים עדיין כיצד להכיל אותם. חשוב שתלכו לקבל יעוץ מתאים שיעזור לכם להתגבר על הפחדים האישיים שלכם. זה הזמן להתחבר לאני הפנימי שלכם שיעזור לכם לקבל את התשובה הנכונה.

גדי
בחודש הקרוב יהיה כוכב התקשורת מרקורי במזל שלכם ולכן נראה שהפעם אתם עומדים על הכוונות מהבחינה החיובית של היקום. תיהיה לכם הזדמנות להבין מהם הדברים שעליכם לתקן ומהם הדברים שחשוב מאוד לשנות. מרקורי במזל שלכם יתן לכם את היכולת להצליח בתוכניות שלכם ולפנות לעצמכם מספיק זמן גם לשכנע את האחרים שאתם צודקים. נצלו מעבר זה לטובתכם.
דלי
כוכב התקשורת הפעם יבצע את נסיגתו בבית תת ההכרה שלכם ולכן הגיע הזמן שתקשיבו היטב למה שהאני הפנימי מנסה להנחות אתכם כי זו הדרך הנכונה ביותר עבורכם להביע את רגשותיכם ולהביא את עצמכם למימוש אישי. תקבלו תובנות משמעותיות שיעזרו לכם להתנהל ולכן זואי גם תקופה שאולי פחות אפשר לפעל בה, אך בהחלט מתאימה לתכנון, כדי שבהמשך תוכלו להיות מרוצים מהתוצאות של דרך פעולתכם.

דגים
כוכב התקשורת יביא לכם את היכולת להביע את עצמכם בגלל העובדה שהוא נמצא אצלכם בבית החברים והחברה. זה בידיוק הזמן בו אתם מנסים לבנות את עצמכם מחדש מבחינה חברתית ואף עושים כל מיני מעשים שהם חריגים לאופייכם הרגיל וכל זאת על מנת שתוכלו להגיד לעצמכם שעשיתם את המקסימום על מנת שבהמשך אף אחד לא יוכל לבוא אליכם בטענות על כך שהזנחתם אותם.

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי