אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 20.01.18 14.01.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 20.01.18 14.01.2018טיפ לילידי  מזל השבוע

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים פותח את השבוע במזל שלכם ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם בנוגע למערכות יחסים. השתדלו להישאר שקולים.

 

טלה

בית הקריירה שלכם מופעל בצורה מאוד אינטנסיבית ולכן נראה שלמרות הקשיים הנוכחיים שלכם, עכשיו זה הזמן לפעול במלוא המרץ בכל הנוגע ליישום תוכניותיכם המקצועיות שיכולות להביא את תוכניותיכם לרמה גבוהה של עשייה. אנשים צעירים מכם במשפחה יהיו מאוד קשורים אליכם ולכן נראה שתצטרכו להיות איתם בזמן איכות שבו תרצו להשקיע בהם ובתוכניותיהם. 

 

שור

נושאי המשפחה בשבוע הקרוב יהיו מאוד אינטנסיביים עבורכם ויעמידו אתכם במצבים שבהם לא תהיו בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון ובהחלט ייתכן שתהיו חסרי מנוחה ברמה שיכולה לגרום לכם לחוסר סבלנות ויציבות עם אנשים קרובים לכם. השתדלו לא להגיב בצורה אימפולסיבית בכל פעם שלא תהיו בטוחים שאכן אתם עושים את הדבר הנכון לכם ולמשפחה.

 

תאומים

אתם עסוקים מאוד עם הסביבה הקרובה כיוון שיש לכם צורך לרצות את המעסיקים שלכם. כדי שתשאירו את הרושם הטוב שאתם מבינים שצריך לעשות, חשוב שתוודאו שגם הקרובים לכם במעגל הראשון של חייכם שלמים עם העשייה שלכם, כך שתוכלו לקבל את החיזוקים המתאימים מהבית ויהיה לכם את הכוחות להשקיע את הזמן שנותר בעבודה החשובה לכם.

 

סרטן

מבחינה אישית וכלכלית אתם נמצאים עכשיו בתקופה שהיא מאוד משמעותית עבורכם כיוון שאתם צפויים לשינויים שלא אתם יזמתם, אלא נגררתם אליהם בעל כורחכם. נסו לא לדחוק בדברים שאינכם יכולים לשלוט בהם, אלא למדו לזרום עם הדברים ועם קצב ההתנהלות הטבעית של ההתרחשויות. מומלץ לכם בשלב הזה לא לתכנן אירועים מיוזמתכם אלא לחכות למה שיגיע עם החיים.

 

אריה

אתם נמצאים בתקופה מאוד רגישה שלא מוסיפה לכם שקט נפשי. זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לקחת את המושכות לידיכם, להגיע להחלטות ולהתנהל בהתאם לתוכניות האישיות שלכם ולא לתת לחיים לזרום לאן שהם מנתבים אתכם. נכון שאתם מנסים להיות בשליטה על המצב, אך נראה שהיחסים עם האנשים הקרובים לכם  נמצאים עכשיו במיטבם עובדה שעוזרת לכם לקחת החלטות משמעותיות.  

 

בתולה

כוכבים רבים מבקרים אתכם בשבוע הזה ולמעשה גם במהלך כל החודש הקרוב בבית המקושר עם ילדים וכל התחום היצירתי בחייכם, שלעיתים אינכם מעניקים להם מספיק תשומת לב. הגיע הזמן לא להיות מכונסים ברגשותיכם למרות שבעיקרון המחשבה שלכם מאוד נכונה ואף דעתנית, אך בשלב זה מומלץ גם לשוחח על רגשות עם המקורבים לכם וליצור לעצמכם זמן איכות. 

 

מאזניים

זוהי תקופה שבה אתם פורחים מבחינה חברתית. יש לכם יכולת לקבץ סביבכם אנשים כיוון שהאנרגיה שלכם היא פתוחה, חייכנית ועם הרבה נחמדות לסביבה. נצלו תקופה זו לחיזוק הקשרים הבין אישיים שלכם עם הזולת ובעיקר שימו לב לצורך להעמיק קשרים על מנת שתראו לקרובים לכם גם כאנשים מעמיקים ולא רק ככאלה שמחפשים חברויות רבות ,אך שטחיות במידה מסוימת.

 

עקרב

כוכב השפע שנמצא במזל שלכם מאפשר לכם שפע של התחלות חדשות ובעיקר כאלה שגורמים לכם נחת ושמחה פנימית. כרגע אתם בונים את עצמכם ואת הסביבה הקרובה שלכם , כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם הצורך הפנימי שלכם לבנות לעצמכם קן פרטי שבו אתם יכולים להביע את עצמכם ולשדרג לעצמכם את החיים.  

 

קשת

אתם עוברים תקופה שהיא מלחיצה וקשה עבורכם במידה מסוימת כיוון שאתם נתקלים בהרבה תחומים שעליכם לטפל בהם ומשתדלים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. העומס גורם לכם להיות עייפים מאוד ואתם לא יודעים להרפות בגלל הצורך שלכם להיות בשליטה. כדאי שתהיו מתואמים עם כל התחומים בחייכם בהם אתם חייבים ללמוד להרפות וללמוד לבקש לקבל עזרה בנושא.

 

גדי

אתם עוברים תקופה מאוד מעצבת בחייכם האישיים שגם גורמת לכם לעשות שינויים במחשבותיכם ובחייכם תוך כדי שאתם מבינים אחרת את החיים בעקבות הנסיבות שאתם עוברים. נראה שאתם מאוד עסוקים גם בלשדרג את המצב החברתי שלכם , אך לא נראה שאתם יכולים ליהנות מכך בשלב הזה, כי אתם תלויים בהתרחשויות הרבות הקיימות בחייהם של אחרים הסמוכים אליכם.

 

דלי

אתם נמצאים בתקופת היום הולדת שלכם ולכן נראה שזוהי תקופה מאוד משמעותית שבה אתם עושים חשבונות נפש רבים לגבי ההתנהלות שלכם בחיים ובעיקר ההתנהלות הכספית והרגשית . נראה שאתם נמצאים בסערת נפש שזוהי הדילמה הגדולה ביותר שלכם שיכולה לפעול נגדכם ברגעים שאתם חייבים לעשות החלטות חשובות בחייכם.

 

דגים

אתם עובדים קשה מאוד ועדיין לא נראה שאתם מרוצים מהתנהלות חייכם, כיוון שהעבודה הסיזיפית שאתם עושים נועדה על מנת לרצות אחרים ולהוכיח לכולם שאתם מצוינים, למרות שלא תמיד אתם חושבים כך ביחס לעצמכם. אתם נמצאים במקום שבו יש לכם יכולת להצליח ואף לקבל את תמיכת הרוב ולכן חשוב מאוד שתוכלו גם ליצור מערכות יחסים טובות.

 

 

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
           

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי