אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 20.05.18-26.05.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 20.05.18-26.05.2018

טיפ לילידי  מזל השבוע

השבוע נפתח כאשר כוכב וונוס שמביא איתו צורך ביופי ושיתוף במערכות יחסים, נמצא בבית הכספים שלכם ולכן נראה שאתם רוצים להקיף עצמכם בדברים מפנקים.


טלה

כוכב התקשורת יימצא השבוע בבית הכספים שלכם ולכן בתקופה זו תצטרכו לחשב את ההוצאות שלכם ולא להרשות לעצמכם להוציא בצורה ספונטנית. כל הוצאה צריכה להיות מחושבת ואף מתחשבת ומתיישרת בהתאם לצורכי האחרים . נראה שבתקופה האחרונה כל פעם היו לכם הפתעות חדשות שבגללם נאלצתם לשנות את דעתכם בנוגע להתנהלות הכספית שלכם.


שור

אתם נכנסים לחודש נוח מבחינה כספית בגלל העובדה שכוכב התקשורת מבקר במזל שלכם ומאפשר לכם לבטא עצמכם כראוי בנושאים חשובים, כך שאתם יכולים להרגיש נינוחים ולאט לאט הדברים יתחילו להסתדר כפי שאתם רוצים. תקופת יום ההולדת שלכם הייתה רצופה באירועים ולעיתים בגלל שיבושים שאירעו ללא תכנון מוקדם, נאלצתם לשנות מהתכנון היסודי שלכם.


תאומים

מזל טוב לכם ! נראה שתקופת יום ההולדת עוברת עליכם בצורה נעימה במיוחד כיוון שכוכב וונוס מבקר אצלכם בבית הכספים וגורם לכם להוציא על מותרות שקודם לכן לא הרשיתם לעצמכם. זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם להשקיע ולהיענות בשמחה לכל מי שרוצה לפנק אתכם. את דעותיכם בשלב הזה, אני מציעה להשאיר עבור עצמכם ולא לשתף את מי שאינכם בוטחים בו לגמרי.


סרטן

נראה שמבחינה חברתית אתם עסוקים מאוד באירועים שלוקחים לכם את מירב תשומת הלב ולעיתים אתם עושים זאת בכוונה כדי לא להיות לבד עם עצמכם ועם מחשבותיכם. מאחר וכוכב וונוס נמצא במזל שלכם, הוא מביא לכם ימים נחמדים במיוחד במהלך כל החודש הזה, עד אשר תרגישו שהנה אתם מקבלים את מלוא התמורה עבור מעשיכם.


אריה

כוכב השפע יופיטר עדיין נמצא בבית המשפחה שלכם ומזמן לכם התחלות חדשות בנושאים אלה. זה בדיוק הזמן לעצור ולחשוב מה עוד ניתן לעשות על מנת שתנהלו מעשיכם בקפידה ובתכנון מקדים. ייתכן ותקבלו עצות מאנשים קרובים וקשורים אליכם באופן מקצועי ולכן נראה שכדאי לכם לחבור אליהם ולפעול ביחד איתם על מנת שתוכלו לקדם את עצמכם.


בתולה

אתם נמצאים כבר תקופה ארוכה במקום שאתם מחפשים את עצמכם בתחום המקצועי וחושבים מה לעשות כדי להמשיך ולהתייעל ולהראות שאתם הכי טובים במה שאתם עושים. זה בדיוק הזמן להרפות קצת ולקחת לעצמכם פסק זמן על מנת לנוח ולהחליט מה אתם עושים בהמשך וכיצד אתם מגשרים על פערים שנוצרו בתקופה האחרונה עם הקרובים לכם ביותר, שחסרים אתכם.


מאזניים

זוהי תקופה מצוינת מבחינה מקצועית לקחת על עצמכם מטרות חדשות וליישם אותן. אתם יכולים להקשיב לקול הפנימי שלכם ולדעת כיצד אתם צריכים להתנהג עם האירועים השונים שנקלעתם אליהם לאחרונה. אתם עדיין מרגישים שהחובה העליונה שלכם היא לסביבה הקרובה ובעיקר לבני המשפחה. ובפעמים אלה אתם אף מקבלים את מלוא התודה והברכה מהמשפחה.


עקרב

נושא השותפויות מעסיק אתכם מאוד לאחרונה כיוון שאתם רוצים לקבל אישור מהקרובים לכם ביותר שאתם אכן עושים את הדבר הנכון עבור עצמכם וגם בדינאמיקה שלכם עם הסובבים אתכם. מבחינה אישית זוהי תקופה שאתם בוחנים את עצמכם ואת היכולות שלכם ושואלים כיצד אתם יכולים למנף את חייכם למקום שיאפשר לכם לחיות כפי שאתם רוצים.


קשת

אתם נמצאים במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם והמחשבות וחשבונות הנפש שלכם רבים מתמיד. מצד אחד אתם דואגים כיוון שעייפות ומתח מצטבר נותנים בכם את אותותיהם ומצד שני אתם רוצים להמשיך ולפרוץ קדימה בדרכים החדשות שאתם מנסים ליצור לעצמכם. זהו זמן שחשוב מאוד שתאפשרו לעצמכם לנוח כמה שיותר ואל תעמיסו על עצמכם מטלות חדשות.


גדי

השבוע יכול להיות מאוד נחמד עבורכם כיוון שוונוס שמביאה איתה הקלה במערכות יחסים נכנסה אצלכם לבית העבודה , כך שייתכנו אצלכם התחלות חדשות דרך חברים ומכרים עד שתצאו מרוצים. יש לכם פוטנציאל לקבל עבודות נוספות דרך קשרים עם חברים רחוקים יותר שמאמינים בכם ואף יסדרו לכם עבודות נוספות במקומות שאתם שואפים להגיע אליהם. נסו לשתף אנשים בתחושותיכם.דלי

תקופה ארוכה אתם די מתלבטים עם עצמכם האם כדאי לכם להמשיך באותה צורת חיים כפי שאתם מצויים בה היום או שהגיע הזמן שלכם לשינוי משמעותי. נראה שאנשים קרובים לכם מאוד מעסיקים את דעתכם ואתם מנסים כל פעם דרכים חדשות לחשוב כיצד אתם יכולים להתמודד איתם ולשפר את חייכם המקבילים זה לזה ביחד, בצורה הטובה ביותר.


דגים

בשבוע הקרוב תתחילו להיות עסוקים עם ענייני בית ומשפחה ותחשבו כיצד אתם יכולים לתת מעצמכם עוד ועוד על מנת לשפר את האווירה על ידי יצירת אירועים חדשים. נראה שהאנשים הקרובים לכם יודעים שהם יכולים לסמוך עליכם שתתנו את המיטב שבכם, כך שהם יכולים להיות בטוחים שתתנו להם גיבוי בכל תוכניותיהם . זה הזמן שלכם להראות נכונות ושיתוף.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי