אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 22.04.2017 ו16.04.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 22.04.2017 ו16.04.2017


טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב יתחדד בכם הצורך לעשות שינויים בשני מישורים. האחד לצאת לחרות כלכלית במידת האפשר והשני - להתנתק מאנשים שלוקחים מכם אנרגיה.

 

טלה

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת עומד לחזור השבוע אל המזל שלכם ולהמשיך במסעו אחורנית עד אשר ייעצר בתחילת החודש הבא. זה הזמן שלכם לעשות את המקסימום מבחינתכם על מנת שתישמעו ותתנהלו באופן ייצוגי כלפי הקרובים וגם הרחוקים לכם שמשפיעים על חייכם. השבוע תיכנס השמש אל בית הכספים שלכם , כך שיהיה זה הזמן הנכון להפעיל את הקסם האישי שלכם למטרת התפתחות כלכלית.

 

שור

בחודש הקרוב יגיע הזמן שלכם לצאת במקצת מהבועה שנכנסתם אליה בתקופה האחרונה ולשתף גם את האחרים במטרותיכם ותוכניותיכם. נראה שחוויתם תחומי חיים שבהם התאכזבתם מאנשים קרובים ולכן עכשיו אתם נזהרים גם בצוננים . ובכל זאת, התחום הכלכלי שדורש התייחסות חדשה, יכריח אתכם לבקש עזרה מאחרים . זה הזמן הנכון לעבודת צוות בתחומים כספיים.

 

תאומים

השבוע ייכנס למזל שלכם הכוכב מארס שייתן לכם הרבה אנרגיה פיזית לעשייה בתחומי העניין החשובים לכם. זוהי תקופה טובה עבורכם לעשייה למרות שהכוכב האחראי עליכם מרקורי נמצא בנסיגה , נראה שאתם נעים בין קצוות שונים בנושאי עבודה. מצד אחד אתם מרגישים רווחה ביחסים בין אישיים ומרגישים שהנה מבינים אתכם, אך מצד שני אתם עדיין מעדיפים להיות עצמאיים ולפעול לפי הבנתכם בלבד.

 

סרטן

כוכבים משמעותיים התרכזו אצלכם בתקופה האחרונה בבית הקריירה ובמקום בו אתם רוצים לשווק את עצמכם מבחינה חברתית , כך שנראה שנסיגת כוכב התקשורת בדיוק בשני בתים אלה, העמידה במבחן את ההתנהלות שלכם מול הגורמים הממונים עליכם גם אם אתם עצמאיים. ייתכן שהדרך שלכם לנסות ולקבל את מירב תשומת הלב,הכעיסה אנשים שונים ועל כך אתם צפויים לאי הבנות בנושאים אלה.

 

אריה

בשבוע הקרוב צפויים לכם הרבה אירועים משמעותיים ומשמחים על רקע חברתי כתוצאה מכך שאנשים שהיו חברים שלכם בעבר יחפשו את קירבתכם. נראה שסוף סוף אתם מתחילים לשאת את הפירות על ההשקעה המרובה שלכם בנושא ומקבלים את ההערכה לה אתם מצפים ומייחלים מזה זמן רב. מבחינה מקצועית זוהי תקופה שבה אתם עובדים יותר ומקבלים את מלוא ההערכה על כך.

 

בתולה

מבחינה כספית זוהי תקופה פחות נוחה כיוון שנראה שנכנסתם להשקעות שהן גבוהות מדי ואתם מאוד מפחדים שכספכם יאבד. אתם עובדים קשה מאוד ואת הפירות אתם עשויים לקצור רק לאחר חודש יוני. ועד אז , בפרק זמן זה מתאים לכם להמשיך ולעבוד קשה על מנת להוכיח את עצמכם. ענייני הבית עדיין דורשים התיחסות משמעותית ורצינית עקב המהפכים שהעברתם לאחרונה את בני הבית.

 

 

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה אינטנסיבית מאוד שבה כל נושאי השותפויות בחייכם עולים על הפרק ואתם מרגישים שאתם לא ממצים מספיק את הפוטנציאל שלכם . מאחר והכוכב וונוס נמצא אצלכם בבית העבודה והוא גם הכוכב המשפיע על מערכות יחסים , נראה שזה בדיוק הזמן הנכון לשתף את מי שאתם סומכים עליו בתוכניותיכם גם אם יתברר לכם שאתם משקיעים כספים יותר מהקרובים לכם .

 

עקרב

בית העבודה יתעורר לחיים בצורה מאוד אינטנסיבית בגלל חזרתו של כוכב התקשורת לנסיגה בבית זה . זה בדיוק הזמן לבחון האם אתם פועלים בכיוון הנכון לכם. יש לכם רגישות יותר גבוהה לגבי כל המתרחש בחייכם מבחינה מקצועית כיוון שאתם מאמינים שעדיין לא הגעתם לשיא שאתם ראויים לו ולכן הגיע הזמן שלכם למצוא פתרונות נוספים דרך אנשים קרובים.

 

קשת

בשבוע הקרוב ייכנס כוכב העשייה לבית השותפויות שלכם וייתכן לכם דחיפה משמעותית  לפעול בכיוון זה. החיים יכריחו אתכם לעשייה גם אם הדבר לא יגיע מתוך עצמכם. צפו להפתעות מרגשות בתחום זה.  בתקופה האחרונה הייתם עסוקים בבית ובמשפחה הקרובה ולכן הזנחתם במקצת את כל נושא העבודה, זה הזמן לפעול מחדש בנושא השיווק וגם להשקיע בעצמכם ולמלא את המצברים באנרגיות חיוביות.  

 

גדי

תקופת החג גרמה לכם להיות עמוסים מאוד רגשית בכל הנוגע לתחומי הבית והמשפחה ועדיין אתם נמצאים בתוך הסיטואציה הזו, שבה אתם מרגישים מחויבים למסגרת. ייתכן ותידרשו לתת יותר ממה שאתם מוכנים ועובדה זו תיצור אצלכם חוסר וודאות וחוסר נוחות כיוון שתבינו שעובדה זו היא למעלה מכוחותיכם. מאחר והכוכב מארס שמביא איתו עשייה עומד להיכנס לבית העבודה שלכם, נראה שתחזרו לקצב העבודה הטבעי שלכם.דלי

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מתחבטים עם עצמכם מה הדבר הנכון לכם לעשות בכיוון המשפחתי , כיוון שבתוך תוככם אתם יודעים שאתם חייבים לפעול על מנת להשאיר את הדברים בשליטה. נכון שנושאי העבודה מאוד משמעותיים עבורכם, אך נראה שהתחום החשוב ביותר עבורכם בשלב זה של חייכם,  הוא התחום המשפחתי וצעירים מכם במשפחה, כולל ילדים שדורשים גבולות ומסגרת.

 

דגים

אתם עסוקים בצורה מאוד משמעותית בדרך שבה אתם רוצים להמשיך ולנהל את עצמכם מבחינה אישית וחברתית. ייתכן ועכשיו זה הזמן הנכון עבורכם ליצור לעצמכם תוכניות עתידיות ובכך גם לקבוע לעצמכם את דרך הפעולה הנכונה עבורכם. צפו לתקופה של חוסר יציבות בגלל ביקור הכוכב אוראנוס בבית הכספים שלכם וגם נסיגת כוכב מרקורי בבית הכספים, עובדה שמביאה לחוסר יציבות כלכלית.


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי