אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 23.12.2017 17.12.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 23.12.2017 17.12.2017


טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב יחזור כוכב התקשורת מהנסיגה שלו והדברים יתחילו להתבהר עבורכם. חכו עוד כשבוע עד אשר תגיעו להחלטות משמעותיות. 


טלה

בזמן זה נראה שנפתחים עבורכם מקומות ואפשרויות חדשות בנושאים שונים ומגוונים ובעיקר בכל הקשור ליחסים עם אנשים ממקומות רחוקים ובנושאי לימודים. כל תוכנית שאתם מתכוונים לממש בתקופה הקרובה תהייה מאוד מוצלחת במידה ותשתפו בה את האחרים. חכו עוד כשבוע עד שכוכב התקשורת יצא מהנסיגה ודעותיכם יתייצבו.

שור

אתם ממשיכים להרגיש לחץ פנימי לא מוסבר ונוטים לריב על כל דבר בגלל העובדה שאתם מרגישים שהדברים לא נעשים לפי הבנתכם. כוכב השפע נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, אך נראה שבמקום להשקיע במקומות הנכונים, אתם נוטים להתנהל בהתאם למשקעי העבר. מאחר והשבוע כוכב התקשורת מתיישר ייתכן כי כבר בשבוע הבא יוקל לכם. 

תאומים

אלה ימים מאוד לא פשוטים עבורכם בגלל ריבוי הכוכבים בצורה משמעותית בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית. קיימת אצלכם כרגע נטייה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים. מומלץ לכם בתקופה הקרובה לנסוע ולהעביר את זמנכם בנסיעות למקומות כאלה שיתנו לכם תחושת התאווררות.

סרטן

בית העבודה עמוס בכוכבים ועובדה זו מלמדת לאו דווקא על כך שיש לכם עבודה אלא דווקא על חיפוש תוכן ומשמעות בתחום זה. ייתכן אף שבגלל נסיגת הכוכב מרקורי בבית זה לא תמצאו מה שאתם מחפשים. במקומות רבים הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים משמעותיים ועמוקים נמצא אצלכם בבית השותפויות והזוגיות ולכן חשוב שתעשו עכשיו שינויים ולא תדחו אותם.  

אריה

זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם כיוון שריבוי כוכבים בבתים של משפחה, ילדים ויצירה יוצר אינטנסיביות שבה אתם נדרשים להביע את דעותיכם ולהראות את כנות כוונותיכם למשפחה הקרובה. חשוב שתהיו בטוחים מה אתם רוצים וצריכים לעשות עם הצעירים מכם במשפחה על מנת שתבלו איתם זמן איכות ותתנו להם תחושת יציבות.  

בתולה

בית המשפחה שלכם עמוס בכוכבים וגורם לכם לפעילות נמרצת בנושאי בית ומשפחה במעגל הראשון של חייכם. כל זה בנוסף לעובדה שכוכב התקשורת נמצא גם הוא בנסיגה בבית זה. ייתכנו בשורות טובות על רקע משפחתי שלמרות תוכנן הטוב לא בטוח שאכן אתם משלימים איתן. אתם נמצאים במצב בו הרגש וההיגיון מתנגדים זה לזה.  

מאזניים

הכוכב נפטון המביא איתו חוסר וודאות נמצא אצלכם בבית הבריאות ולכן ייתכנו מצבים בהם תרגישו חולים אך לא תימצא לכך סיבה פיזיולוגית. ייתכנו אלרגיות שונות. התשובה תמונה בתת ההכרה שלכם ובנטייה בתקופה הזו לחלות במחלות פסיכוסומאטיות. זה הזמן לבלות עם אנשים קרובים ולהפחית מגע עם מי שלא נוח לכם בחברתו.  

עקרב

כוכב התקשורת מרקורי נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם ועובדה זו גורמת לכם להבין שאינכם יכולים לסמוך על אחרים מבחינה כלכלית ושאתם חייבים לקחת אחריות על עצמכם. ייתכן ותקבלו עזרה מאנשים קרובים אך לא בטוח שתאהבו זאת כיוון שהדבר יגרום לכם להרגיש כבולים וחייבים גם במקומות שאינכם מעוניינים להרגיש זאת. 

קשת

מאחר וכוכב וונוס מופיע במזל שלכם והוא זה גם המשפיע על מערכות יחסים נראה שאנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם . אתם בולטים ומשאירים רושם חיובי בכל מקום בו אתם נמצאים. בשבוע הקרוב תאלצו לעסוק בכל מה שקשור לענייני כספים בגלל העובדה שייתכנו אצלכם הוצאות גבוהות שלא תכננתם אותם מראש, אבל תהיו חייבים לבצע אותם.  

גדי

בניגוד לאופייכם הרגיל הפעם יש לכם רצון להיות בתוך עצמכם ובתוך מחשבותיכם האישיות מבלי לשתף אחרים בכך. אתם נמצאים בעיצומה של תקופה שבה אתם נדרשים להפעיל את כל הרעיונות היצירתיים שלכם על מנת לעבור תקופה זו. כוכב התקשורת שנמצא בנסיגה בתוך בית תת המודע שלכם יעזור לכם להגיע למסקנות והחלטות.

דלי

לעיתים יש לכם נטייה להתמכרות וקשה לכם לשנות מהרגלכם עובדה שיכולה לגרום לכם לבעיות שעלולות להיווצר על רקע כספי. הכוכב מרקורי האחראי על חשיבה נמצא בנסיגה במקום המקושר עם כל מה שקשור ליחסים הבין אישיים שלכם. יש לכם נשמה טובה , אך לא תמיד הקרובים לכם מודעים בכך ויותר מזה - מאמינים בכם.  

דגים

השמש בשמיים נמצאת במקום שמאתגר אתכם עם עצמכם. בעיקרון אתם אנשים שמאוד לא אוהבים לריב אך נראה שלחיים יש דינאמיקה משלהם ואתם לא יודעים מה לעשות בכל פעם שאתם נמצאים במצבים של חוסר נוחות מול הזולת. כרגע ייתכנו עימותים מול העובדה שאתם נדרשים לתת תשובות ישירות ואתם מתחמקים מכך. 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי