אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 24.06.2017 18.06.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 24.06.2017 18.06.2017


טיפ לילידי השבוע

כוכב התקשורת מרקורי עומד להיכנס אל המזל שלכם, כך שזה הזמן הנכון עבורכם להביא לידי ביטוי את תוכניותיכם לשנה הקרובה.

 

טלה

בשבוע הקרוב תהיו בהתלבטויות פנימיות בנוגע למתרחש בנושאי כספים ובמה שקורה בחיק המשפחה הקרובה שלכם. נראה שאתם בדילמה כיצד ואיך נכון לכם להתנהג. ההתלבטויות הקיימות אצלכם נובעות מהעובדה שאתם רוצים מאוד לממש את עצמכם ולא לוותר על דברים שחשובים לכם, ומנגד - יש לסביבה הקרובה שלכם דרישה, לפעול יותר עבורם  - ופחות לראות את עצמכם במרכז העניינים.

 

שור

הגיע הזמן שלכם לפעול למען סביבת המגורים שבה אתם חיים ביום יום. אלה מכם שמתכננים לעבור דירה הרי שזהו זמן מצוין לעשות זאת, ואלה מכם שרוצים לשפץ את ביתכם, הרי שזה הזמן הנכון לקחת אדריכל שיתכנן עבורכם את העבודה במידה ואינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם. מצבכם הכלכלי יאפשר לכם לעשות את השיפוצים מבלי להוציא יותר מדי ועדיין תממשו את כל תוכניותיכם.

 

תאומים

מארס כוכב העשייה נמצא בבית הכספים שלכם ונותן לכם שפע של תקווה ועשייה לנושאים שמזמן רציתם לעשות,  אך איכשהו לאחרונה לא תמיד היו לכם הכוחות לעשות זאת. מבחינה כספית אתם נמצאים בתקופה שבה אתם יכולים לתכנן את תוכניותיכם הכלכליות שכבר מזמן רציתם. וונוס האחראית על המצב הכספי נמצאת אצלכם במקום בו היא מורה לכם עדיין לא לשתף אחרים בתוכניותיכם.

 

סרטן

מרבית הכוכבים נמצאים השבוע במזל שלכם, כך שזה הזמן הנכון עבורכם לממש את תוכניותיכם למען העתיד לבוא. מאחר והכוכב מארס המביא איתו עשייה נמצא במקום המקושר ליכולת הביצוע והארגון שלכם, הרי שעכשיו זה הזמן הנכון לפעול גם מאחורי  הקלעים על מנת לממש תוכנית נוספת שלכם שייתכן וכרגע אינה יוצאת לפועל, בגלל נסיבות חיצוניות שאין לכם שליטה עליהם.  

 

אריה

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם במקום המקושר עם תת ההכרה והילד הפנימי שבכם, כך שזה הזמן הנכון עבורכם להתכנס קצת בתוך עצמכם ולבדוק מה נכון לכם לעשות ומה אתם משאירים לעשייה לאחר תקופת יום ההולדת. זה הזמן להשקיע יותר בבניית האישיות החברתית שלכם, אך לא לחשוף את סודותיכם ותוכניותיכם לאנשים , גם אם הם אנשים הקרובים לכם בחיי היום יום.

 

בתולה

אתם נמצאים בתקופה טובה מאוד מבחינה חברתית בגלל העובדה שמרבית הכוכבים מתארחים אצלכם בבית החברים והחברה, כך שזה הזמן עבורכם לחזק את הקשרים האישיים שלכם עם אנשים שלאחרונה יצאו מעולמכם. עליכם רק לוודא שהרצון שלכם לעזור מתאים באנרגיה שלו לאנשים מסביבכם, כיוון שייתכן ולא כולם יסכימו עם דעותיכם ומנהגיכם ואל לכם להיעלב מכך.

 

מאזניים

בית הקריירה שלכם מוצף כוכבים כך שזה הזמן הנכון עבורכם לשווק את עצמכם מבחינה מקצועית ואישית. נראה שאתם יותר בולטים בתחומכם עכשיו ואנשים מחפשים את קרבתכם בגלל הכריזמה שזורמת מכם אליהם. למרות הקשיים האובייקטיבים , זה הזמן הנכון עבורכם לקחת אחריות אישית ולא להתפזר למקומות שאינכם בטוחים שמתאימים לכם ויכולים להתיש אתכם אנרגטית.

 

עקרב

אתם נמצאים בתקופה שיותר מתמיד קל לכם ללמוד מאחר ומרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם תפיסת עולם גבוהה, היכולה לנבוע מלימודים או התעסקות עם חוגים שונים שמעשירים את העולם הרוחני והגשמי שלכם. למרות שלאחרונה קשה לכם לעיתים קרובות , אתם במיטבכם ויש לכם את היכולת לקחת אחריות ולהצליח בתחומים החשובים לכם , כדי לבנות ולהיטיב עם עתידכם.

 

קשת

אתם נמצאים בתקופה מאוד מעניינית שהיא גם תקופת שיא כיוון שהיא בדיוק בסיום מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשבת עם עצמכם ולבדוק מהם התחומים החשובים לכם לעשייה ולהישגים וכיצד אתם רוצים להמשיך את דרככם העתידית. עליכם ללמוד לשים את עצמכם יותר במרכז העניינים, ולא לוותר לאחרים על מנת לא להקצין מצבים, עובדה שהתישה אתכם פעמים רבות.

 

גדי

אתם שואפים לשלמות ומוכנים לעבוד מאוד קשה עבור מטרותיכם. נראה שכל הפוקוס שלכם מנותב לנושאי שותפויות, או יותר נכון אתם שוכחים לראות את הצרכים של האנשים הנמצאים איתכם בשותפות אישית. ייתכנו מקרים של חוסר הבנה בגלל העובדה שאתם מאוד מנותבים לחשוב בדרך משלכם ולא תמיד מוכנים להסכים עם הנסיבות בשטח שקוראות אתכם לשינויים.

 

דלי

בית העבודה שלכם עמוס בכוכבים, כך שנראה שאתם מאוד רוצים לשנות את סגנון עבודתכם ומשקיעים בכך שעות רבות. ייתכן ועכשיו אתם יודעים כבר את התשובות לשאלות שהעסיקו אתכם לאחרונה, כיצד ואיך לשווק את עצמכם באופן שתהיו מוערכים ואף תתוגמלו בהתאם. השאירו זמן מספיק לבלות עם צעירים מכם במשפחה שחשוב להם מאוד להיות איתכם בזמן איכות.

 

דגים

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שמתרחש בביתכם ונראה שאתם עומדים בפני שינויים מאוד משמעותיים בנושא. אלה מכם שיש לכם ילדים נראה שהם תופסים את מירב תשומת הלב שלכם בתקופה הזו ואתם חושבים כיצד לעזור להם לממש את עצמם. מכיוון שגם אתם יצירתיים מאוד בתקופה זו של חייכם, יהיה טוב אם תעסקו בתחביב כלשהו שיעזור לכם להראות עוד חלקים באישיותכם ששואפים לבטא עצמם.

 

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי