אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 26.02.2017 ו04.02.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 26.02.2017 ו04.02.2017טלה

כוכבים משמעותיים בשמים נמצאים השבוע בבית תת ההכרה שלכם, כך שנראה שזה הזמן להתכנס בתוך עצמכם. אנשים וחברים קרובים באים אליכם בדרישות שלא תמיד אתם יכולים לעמוד בהם ולכן מומלץ לכם בזמן הזה לקחת לעצמכם פסק זמן למחשבה ולהחליט שאתם מתייחסים לכל האירועים בפרופורציה ובעיקר לפי סדרי עדיפויות שיתאימו לצרכים האישיים שלכם בזמן הזה.

 

שור

לאחרונה יוצא לכם להיות מעורים יותר מבחינה חברתית וזאת בגלל ריבוי כוכבים שנמצא במקום המקושר עם המעמד החברתי שלכם. זה הזמן לבחון מחדש את האירועים ולהגיד לעצמכם שהגיע הזמן לשינוי דפוסי חיים וחשיבה. נראה שקשה לכם בשותפויות השונות בחייכם ובעיקר, במקום בו אתם מבלים ביום יום בגלל הצורך שלכם לחלוק עם האחרים כל דבר שיש לכם רצון לבעלות אישית עליו.

 

תאומים

אתם נמצאים בתקופה שבה חשוב לכם מאוד למצב את הקריירה שלכם כפי שהייתם מבקשים לעצמכם. מאחר וכוכב התקשורת נמצא גם הוא כרגע בבית הקריירה שלכם והוא גם הכוכב המזוהה עם המזל שלכם, מומלץ לכם לחכות במידה ואתם צריכים להגיע להחלטות ורק בעוד כחודש יהיה נכון להחליט מה אתם עושים. כל הצעה שתתקבל עכשיו עלולה להשתנות ולכן הכי נכון עבורכם זה לחכות.

סרטן

 

נראה שהשבוע הקרוב ימצא אתכם עסוקים בצורך שלכם ללמוד כדי להשתלם ולקבל על עצמכם אחריות שתביא איתכם בעתיד לקידום מקצועי שאתם מעוניינים בו. כמו כן, קשרים עם מקומות רחוקים ואנשים ממקומות אחרים יכולים לעזור לכם בשדרוג עצמכם. ייתכן והדבר יהיה כרוך בנסיעות שעדיין אינכם יודעים כיצד תעמדו בהם, אך נראה שעם הייעוץ הנכון תצליחו לצבור לעצמכם את הניסיון הנכון להצליח.

 

אריה

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מרגישים שהרבה דברים בחייכם צריכים להשתנות ואתם עובדים על כך. למרות שהדברים באים לכם בנקל מבחינת יחסים וקשרים עם אנשים, הרי שברמה האישית אתם מתעמתים עם צעירים מכם ואף פחדים צפים ועולים כיוון שאתם צריכים להגיע להחלטות. יש לכם צורך לנסוע למרחקים על מנת להתאוורר ולצבור אנרגיות חדשות ובדרך זו ליזום לעצמכם התחלות חדשות.

 

בתולה

זוהי תקופה מאוד עמוסה אצלכם בנושאי שותפויות ויחסים אישיים שאף מלווה בהמון חוסר וודאות וסימני שאלה וזה בעיקר בגלל הניגוד שבו אתם נמצאים בחייכם. בדרך כלל אתם אנשים מאוד פרקטיים אך הפעם נראה שכוכב נפטון משפיע עליכם ומבלבל את היכולת שלכם להגיע ליציבות רגשית. מומלץ לכם לנסות להבין מה התיקון שלכם בשלב זה שבחייכם ובהתאם לכך לפעול.

 

מאזניים

זהו זמן שבו עליכם לתת את הדעת לנושא הבריאותי. חשוב מאוד שתתחזקו את הבריאות הפיזית שלכם בדיוק כשם שנוהגים במכונית אהובה. אל תזניחו את כל הקשור בטיפוח הגוף והנפש. זוהי תקופת מבחן כיצד אתם משווקים את עצמכם להצלחה בפני אנשים המתאימים לכם מבחינה אישית ומקצועית. הגיע הזמן שלכם לעבור תקופה זו בדרך הטובה ביותר. אל תיזמו פגישות עסקיות חכו עד לאחר חג הפורים .

 

עקרב

בתקופה האחרונה היו פעמים רבות שבהם הרגשתם שאתם רוצים להתרחק מכולם על מנת שתוכלו להמשיך בתוכניותיכם באין מפריע. זה הזמן שלכם לבדוק עם עצמכם מה אתם רוצים לעשות בהמשך ואיך אתם רוצים לקדם את עצמכם. יש לכם עכשיו יכולת טובה יותר מבעבר ליצור לעצמכם התחלות חדשות ולהשקיע ממיטב זמנכם בדרכים יצירתיות על מנת לעזור לעצמכם להתמודד עם המציאות החדשה שלכם.

 

קשת

הכוכב יופיטר המקושר איתכם נמצא בנסיגה בבית החברים והחברה שלכם , כך שייתכן ואתם נמצאים עכשיו במקומות בהם אתם מרגישים שאתם נדרשים שאין לכם חשק ללכת למקומות שבעבר נתנו לכם תחושת סיפוק. אנשים שבעבר היו חברים איכזבו אתכם ונראה שהציפיות שלכם די לא באו על סיפוקם. ולמרות הכל, האנשים הקרובים לכם בבית ובמשפחה זקוקים לכם ונראה שאתם חייבים לתת להם את הזמן הדרוש.

 גדי

אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם בכל הנוגע להצלחה שלכם בחיי המשפחה. כוכבים רבים נמצאים בבתים של הסביבה הקרובה והמשפחה שלכם ונראה שאתם ממוקדים וחלק נרחב מהתוכניות שהיו לכם עד היום מתגשמות ואתם מוצאים את עצמכם מרוצים מההתנהלות שלכם. עכשיו הגיע הזמן לשאול את עצמכם האם הגיע הזמן גם לשדרג את עצמכם מבחינת מקום המגורים.

 

 

 

דלי

אתם ממשיכים להיות מוטרדים מענייני היחסים האישיים שלכם עם הקרובים לכם וגם מענייני כספים ולעיתים לא יודעים מה קודם למה, מאחר והכול קשור האחד בשני. כוכבים משמעותיים נמצאים כרגע בבית הכספים שלכם וזה הזמן עבורכם לקחת עזרה חיצונית על מנת שתוכלו לבדוק את כל הנתונים בעין בוחנת. הקשיבו לאינטואיציה שלכם בבואכם לקבל החלטות כיוון שנראה שהפעם אתם לא אובייקטיבים.

 

דגים

אתם נמצאים עכשיו בזמן של התחלות חדשות ובעיקר מבחינה כספית ולכן מומלץ לכם להיות מאוד קשובים לכל האירועים הסביבתיים כיוון שעכשיו סוף סוף יש לכם הזדמנות להיפתח למקומות חדשים ומעניינים. יש לכם תחושת סיפוק מכל ההתנהלות האישית שלכם ונראה לכם שהנה סוף סוף יש מענה לנושאים חדשים ומשמעותיים שעד היום הייתם מאוד רוצים לממש אותם והנה עכשיו ההזדמנויות מגיעות אליכם.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי