אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 26.07.2017 20.07.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 26.07.2017 20.07.2017טיפ לילידי השבוע

הכוכב מרקורי ממשיך להיות גם בשבוע הקרוב במזל שלכם ובנסיגה, כך שנראה שזה בדיוק הזמן הנכון לבדוק את מכלול תוכניותיכם האישיות לחודש הקרוב.

 

טלה

נושאי משפחה יעסיקו אתכם מאוד במהלך השבוע הקרוב וזאת בגלל העובדה שייתכן ויהיו לכם חילוקי דעות על רקע צרכים שונים במעגל הקרוב. חשוב מאוד שתוודאו שאתם מובנים לאחרים ולא פועלים אך ורק על דעת עצמכם, עובדה שיכולה לקומם עליכם את האנשים הקרובים לכם ביותר. זה הזמן לבלות וליהנות כיוון שכוכב העשייה מארס נמצא בבית היצירה שלכם ומבקש מכם לממש את יצירתכם.

 

שור

הכוכב וונוס נמצא אצלכם במקום המקושר עם שיפוץ וטיפוח הסביבה הקרובה. נראה שזה הזמן הנכון ביותר עבורכם לבדוק האם כדאי להיעזר באנשים נוספים בתכנון הפעולות העתידיות שלכם. נראה שנושאי היחד במשפחה יטרידו אתכם במיוחד ואף יכעיסו אתכם, אך לא נראה שיהיה לכם האומץ להגיד את דעתכם ותמשיכו לצבור מתחים וכעסים, לעיתים מיותרים כי בשיחה אישית הייתם יכולים לפתור את הבעיות.

 

תאומים

כל נושאי המשפחה והמקום שלכם בעולם המשפחתי האישי שלכם עולים עכשיו על הפרק ועובדה זו מתאימה במיוחד לתחילת תקופת החגים. מומלץ לכם לשתף פעולה ולזרום עם המשפחה הקרובה לכם ועם כל האנשים בסביבתכם על מנת שתרגישו יותר טוב עם עצמכם ותוכלו לעבור ימים פחות נוחים בצורה הכי טובה על הדעת. מבחינה כספית פנקו את עצמכם כיוון שמצבכם הכלכלי משתפר.

 

סרטן

התרחשויות שונות במשפחה הקרובה לכם נותנות לכם תחושה של יחד וסיפוק בגלל העובדה שאתם מאוד מחוברים לאנשים במעגל הראשון הקרוב שלכם, אך יחד עם כך אתם גם מעוניינים לפתח לעצמכם חיים ודעות משלכם. הכוכב יופיטר המביא הזדמנויות ממשיך להיות בבית המשפחה שלכם ולכן זה הנושא הנכון לחודש הקרוב וביחד עם כך הכוכב מארס שמביא עשיה נמצא בבית הכספים שלכם ומבקש זהירות בהוצאות.  

 

אריה

הכוכב מארס המביא איתו אנרגיה של עשייה נמצא במזל שלכם וגורם לכם לפעול בצורה אינטנסיבית יותר מהרגיל. ולכן, זהו הזמן הנכון ביותר לפעול על מנת לטפל בעניינים הנוגעים לכם. נראה שתרצו להשקיע הרבה שעות אנרגיה בסביבה בה אתם נמצאים עכשיו, על מנת לשפר ולשדרג את המקום ולעשותו הרבה יותר נעים עבורכם ועבור האנשים החשובים לכם במיוחד.

 

בתולה

במהלך כל החודש הקרוב תהיו עסוקים בכל הנוגע למימוש תוכניותיכם האישיות אך תרגישו לא אחת שאתם נחסמים ולא יכולים לפעול בחופשיות. כוכב התקשורת מרקורי האחראי על המזל שלכם נותן לכם יכולת להבין תחומי התנהלות נוספים שאינם רגילים לכם ביום יום נמצא במקום של חיבור לתת ההכרה ויכול לגרום לכך שתמצאו פתרונות יצירתיים במיוחד ומחוץ לקופסא.

 

מאזניים

בשבוע הקרוב תוכלו ליהנות ממעברו של הכוכב וונוס שליט המזל שלכם אל בית הקריירה שלכם ותמצאו את עצמכם משתפים פעולה עם חברים קרובים והרבה אנשים ובעלי עמדה שרוצים לבוא לקראתכם ולעזור לכם. תהייה זו תקופה טובה לחיזוק הקריירה. כמו כן, תהייה לכם היכולת לבטא את דעותיכם בצורה הטובה ביותר, על מנת שתהיו מובנים ומקובלים על כולם.

 

עקרב

בשבוע הקרוב תהיה השמש בבית החברים והחברה שלכם, עובדה שתגרום לכם לרצות לבלות, ולשמח את עצמכם והקרובים לכם. השבוע תיהנו מפינוקים משמעותיים שבדרך כלל לא הייתם מאפשרים לעצמכם זאת, אך עכשיו אתם יכולים לאפשר לעצמכם לשחרר קצת את הלחץ בו הייתם נתונים לאחרונה בגלל העובדה שהכוכב סטורן דורש מכם לקחת אחריות על חייכם ולעמוד בהתחייבויות.

 

קשת

בשבוע הקרוב תצטרכו להוכיח את עצמכם בנושאי קריירה כיוון שנראה שאתם עומדים בפני לחץ משמעותי שבו אתם נדרשים לעמוד בציפיות ובהתחייבויות. אנשים שונים ידרשו מכם שתעזרו להם ונראה שאתם לא תצליחו לסרב , אם כי בתוך תוככם אתם חשים שדי נמאס לכם לעבוד ואתם ממש צריכים את החופש והזמן שלכם לעצמכם. בתוך כל המהומה, נסו למצוא זמן גם להטענת המצברים האישיים.

 

גדי

הכוכב יופיטר שמביא איתו הצלחה ושפע של אפשרויות נמצא בבית הקריירה שלכם, כך שזה הזמן עבורכם לחזק את המעמד האישי על ידי קשרים עם אחרים שיכולים לעזור לכם לשווק את עצמכם. מומלץ לכם להיזהר מלדחוף את עצמכם בצורה בולטת מדי כיוון שבצורה הזו אתם עלולים לעורר עליכם את זעמם של האחרים. פעלו בתבונה ביחסים בין אישיים כיוון שאתם זקוקים לכל עזרה בדרככם המקצועית.

 

דלי

הכוכב מארס המביא איתו עשייה נמצא אצלכם בבית השותפויות ועובדה זו יכולה לגרום לכם למאבקי כוח עם אנשים קרובים כיוון שאתם לא תרצו להיות שותפים או נוכחים במקומות שיכולים לגרום לכם לעוגמת נפש . מבחינה מקצועית אתם יכולים ליהנות מהעובדה שאתם מוערכים יותר מתמיד וזה יהיה גם הזמן המתאים ביותר לחזק מערכות יחסים קיימות.

 

דגים

נראה שהתובנות שלכם לחיים הולכות ומשתנות בגלל מה שעברתם לאחרונה ואשר שינה את תפיסת עולמכם האישית והרגשית. אתם נמצאים במחצית התקופה שלאחר יום ההולדת ולכן זה הזמן הנכון לבדוק עם עצמכם מה עשיתם השנה מבחינה אישית ומקצועית והאם זה מתאים לציפיות שהיו לכם מעצמכם. בכל מקרה, עדיין נותר לכם מספיק זמן להשלים את תוכניותיכם עד ליום ההולדת הקרוב.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי