אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.04.2017 ו23.04.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.04.2017 ו23.04.2017


טיפ לילידי השבוע

הכוכב מרקורי המזוהה עם יכולת דיבור, נמצא בבית תת המודע שלכם ועל כן חשוב מאוד שתנסו בזמן זה להבין את המניעים של האנשים הקרובים לכם.

 

טלה

בשבוע הקרוב עדיין נמצא הכוכב וונוס האחראי על יחסים בין אישיים בבית תת המודע שלכם, כך שנראה שהתנאים אינם מאפשרים לכם לחשוף את רגשותיכם עד הסוף ולאחרונה - לעיתים קרובות אתם מוצאים את עצמכם שומרים את מחשבותיכם לעצמכם. נושאים כספיים יטרידו אתכם מאוד כיוון שאתם עדיין חשים חוסר יציבות בתחום זה והחודש תהיה לכם הזדמנות לבדוק אותם מחדש.

 

שור

מבחינה אישית ורגשית אתם  מוצאים את עצמכם עומדים בפני סיטואציות חדשות שבסיומן אתם יכולים להגיד לעצמכם שהנה עמדתם בציפיות שלכם מעצמכם. נראה שהפופולריות שלכם גדלה עם הזמן ואנשים קרובים בודקים אצלכם את רמת תשומת הלב שאתם מוכנים להעניק להם. שינויים רגשיים מאוד משמעותיים אתם עוברים בעקבות אירועים שונים שגורמים לכם לפתח את האינטילגנציה הרגשית שלכם.

 

תאומים

הכוכב שלכם מרקורי הגורם לכם לתובנות מעמיקות נמצא כרגע במקום המקושר במפה האישית שלכם עם כל התחום החברתי של חייכם ולכן אתם עכשיו הרבה יותר ערניים  מבחינה רגשית לצרכים הפנימיים שלכם ובוחנים את עצמכם ואת הסביבה האם אתם נמצאים במקום הנכון ובעיקר האם אתם מסופקים מצורת חייכם הנוכחית. זהו אינו זמן להסקת מסקנות, אלא למחשבה ובדיקה של הנושא.

 

סרטן

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם מבחינה משפחתית בגלל ביקור הכוכב יופיטר בבית המעגל הקרוב של חייכם אשר נותן לכם את מירב האפשרויות להצלחה. זה גם הזמן לשהות ולטייל כמה שיותר בחיק הטבע במקומות קרובים ורחוקים עם אנשים אהובים עליכם וליהנות מהסובב. אתם מקדמים ומשפרים את עצמכם מבחינה חברתית וזוהי תקופה מצוינת לחיזוק המעמד האישי שלכם.

 

אריה

מבחינה מקצועית אתם נמצאים עכשיו בשלב שבו אתם צריכים לשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך ולבנות את המעמד האישי שלכם בעיני הממונים והאם ההשקעה שלכם שווה את המחיר שאתם משלמים עבור הכרה זו. נראה שההתלבטויות שלכם מאוד מעסיקות אתכם והגיע הזמן שלכם להקשיב גם לרגשות הפנימיים שלכם ופחות לחשוב רק על מה נכון עבורכם תכליתית.

 

 

בתולה

מבחינה כספית אתם נמצאים במקום טוב כיוון שאין כמוכם לדאוג לעצמכם וגם לכל הסובבים אתכם מבחינה כלכלית. בחודש הקרוב עדיין תמשיכו להיות מודאגים בגלל אנשים קרובים שנוהגים לא כראוי לפי תפיסת עולמכם בנושאי עבודה וייתכן ותרגישו שאתם מוציאים אנרגיה מיותרת על מנת להחזירם לתלם. הבעיה שתפיסות העולם שלכם שונות ויהיה זה נכון מאוד לעשות תיאום ציפיות מוקדם.

 

מאזניים

אתם נמצאים בתנופה של עשייה שלעיתים מתנגשת עם האני הפנימי שלכם ומנוגדת למה שבאמת הייתם רוצים לעשות. ייתכן ומבחינה כספית עדיין אין לכם את היכולת לפעול בצורה חופשית ולכן יש מגבלות שונות שמכתיבות לכם דרכי התנהגות אישית וכספית. הצורך שלכם בחופש ולא לתת את עצמכם במערכות יחסים באופן מלא, עדיין חזק מהרגיל ולכן בקשרים בין אישיים אתם נמצאים בתקופה רגישה מאוד.

 

עקרב

אתם נמצאים בתקופה שנחשבת למאוד משמעותית כיוון שהיא בדיוק כחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם. זהו חודש שבו תידרשו ליותר משמעת עצמית מהרגיל וייתכן שפעמים רבות במהלך תקופה זו תשאלו את עצמכם שאלות נוקבות לגבי מה אתם אוהבים לעשות , על מה אתם מוכנים להתפשר בחייכם ומהו סגנון החיים המועדף עליכם. חכו עד לאחר סיום נסיגת כוכב התקשורת, לפני שתגיעו להחלטות כלשהן.

 

קשת

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים יותר בענייני הבריאות שלכם והצורך במעבר לתזונה נכונה. אתם מקבלים את האחריות הנדרשת בתקופה הזו על מנת ליצור לעצמכם תנאי חיים טובים יותר ובעיקר בהיבט התזונתי. ייתכן ופחדים שונים עדיין תוקפים אתכם מדי פעם ומעכבים את ההצלחה שלכם כפי שאתם מבינים אותה. ובכל זאת, את זמן השמחה שלכם תקבלו בבשורות טובות בחיק החברים הטובים.  

 

גדי

את השינויים בחייכם אתם מקבלים בברכה בגלל העובדה שיש לכם צורך עז ומתמיד להגיע להשגים משמעותיים. אתם חווים שינויים מתמידים בתחום המקושר עם משפחת המוצא שלכם וכמעט שאין שבוע דומה למישנהו. מומלץ לכם להיות בקשר רציף יותר עם אנשים שאתם מעריכים את דעתם ופחות לחשוב על מה שנוח לכם . ההצלחה תגיע אליכם דרך שינוי צורת החשיבה.דלי

הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת ותנועה נמצא אצלכם במקום המקושר עם סביבת המגורים שלכם ולכן זוהי תקופה מצויינת לעשיית מאזן אישי על מנת לבדוק את המצב הכלכלי שלכם וכיצד אתם יכולים לשפר אותו. יש לכם עדיין נטייה לעשות שינויים פתאומיים בכל פעם שמשהו לא מוצא חן בעיניכם וסביר להניח שלאחרונה אתם גם מרגישים צורך לפרוק עול ולשנות וחושבים גם על מעבר מקום מגורים.

 

דגים

יש לכם המון רגעים שמחים בכל הנוגע למימוש התחביבים האישיים שלכם. במידה ועיסוק ורצון לשפר את סביבת המגורים שלכם באופן יצירתי הם חלק מהתחביבים שלכם, הרי שאתם בהחלט מרגישים כמו דג במים אתם פעילים מאוד וכל עיסוק אתם הופכים ליצירה ולמלאכת אומנות. נכון שמבחינה כספית אתם עדיין לא במקום שהייתם רוצים לעצמכם, אך אין ספק שאתם חותרים אל המטרה.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי