אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 3.02.18 28.01.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 3.02.18 28.01.2018


טיפ לילידי השבוע

הכוכב וונוס שמביא איתו שמחה וכספים יימצא במשך השבוע הקרוב במזל שלכם עובדה זו תביא אתכם לצורך בפינוקים ושמחות קטנות ומרוממות נפש.

 

טלה

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית המקושר עם המצב החברתי שלכם ועם הרצון לשדרג את חייכם .שימו לב שאתם עוברים בתקופה האחרונה אירועים שונים בחייכם שגורמים לכם להבין את החיים בצורה שונה ממה שהורגלתם לה עד כה. ייתכן שעובדה זו אף גובה מכם מחיר רגשי. אתם קרובים לשינוי אותו אתם מתכננים ולכן היזהרו מהתפרצויות מילוליות שלא לצורך.

 

שור

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בתחום המקצועי והקריירה שלכם ולכן זהו זמן מצוין לבדוק האם אכן אתם נמצאים במקסימום היכולת שלכם בהתאם לאייך שאתם מכירים את עצמכם. וזאת , כיוון שלעיתים נראה שהממונים עליכם לא תמיד נמצאים איתכם באותה הדעה והם דורשים מכם לתת מעבר ליכולותיכם. הכספים שאתם כל כך מצפים להם עדיין מתעכבים מעבר לתכנון הראשוני.

 

תאומים

אתם נמצאים בתקופה מאוד סוערת ובעיקר בתחום האישי כיוון שהכוכב מארס שמביא איתו עשייה אך גם מלחמתיות נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות ואתם נהיים דרוכים לגבי כל אירוע שקורה. עובדה זו גורמת לכם לתסכול ביניכם לבין עצמכם ולתהייה האם אתם פועלים בכיוון הנכון. ייתכן וזה הזמן לבקש את עצתם של אחרים שאתם מאוד מעריכים אותם והינם מהווים אוזן קשבת עבורכם.  

 

סרטן

אלה ימים מאוד עמוסים עבורכם בגלל העובדה שהכוכב מארס נמצא בבית הבריאות והעבודה ואתם פועלים רבות בשני תחומים אלה. נראה שמבחינת עבודה אתם עמוסים גם פיזית וגם רגשית בעקבות ההתרחשויות שאתם חווים , ולכן יהיה זה נכון עבורכם לבדוק מיהם הפרטנרים המתאימים לכם כדי לחולל ביחד איתם את המהפך שהייתם מעוניינים בו בחייכם האישיים והמקצועיים.

 

אריה

הכוכב יופיטר שמביא הזדמנויות נמצא בבית המשפחה שלכם ונראה שאתם מרגישים בשדרוג בנושאים אלה ומאוד מרוצים מאופן ההתרחשויות. ייתכן שעד עכשיו נושאים חשובים לכם, לא הסתדרו כפי שרציתם אך בהדרגה תחושו בשינוי ותהיה לכם תחושה של הקלה ורווחה שהנה הגעתם למקום אליו שאפתם. במהלך החודש הקרוב שיהיה אינטנסיבי למדי תרגישו את התמיכה לה ציפיתם מתמיד.

 

בתולה

השבוע עומד להיות אינטנסיבי במיוחד בתחום העבודה בגלל העובדה שאנשים שעד היום החשבתם אותם כקרובים לכם, מתחילים לאכזב אתכם ויוצרים אצלכם ניגוד בין התקווה והציפיות שהיו לכם למציאות. נראה שבימים הקרובים תצטרכו להתעמת איתם כמה וכמה פעמים , אך לאחר שיחות של תיאום ציפיות הדברים יסתדרו כפי שרציתם ויהיה לכם את האומץ להמשיך בדרך שהתחלתם בה.

 

מאזניים

מבחינה חברתית ואישית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם כיוון שבמהלך כל השנה הזו יימצא כוכב השפע בבית הכספים שלכם ואתם תרגישו איך סוף סוף אתם יכולים להתרווח כלכלית . הסביבה הקרובה מאוד מפרגנת לכם בעקבות ההתנהלות שלכם ונראה שאתם דוחפים קדימה בכל הכוח על מנת להצליח בכל התוכניות שהצבתם בפני עצמכם .

 

עקרב

בחודש הקרוב ייכנס הכוכב מארס שמביא איתו הרבה עשייה אך גם מחשבה על כספים אל בית הכספים שלכם, כך שאתם נכנסים לתקופה שבה יהיה עליכם להתמודד עם כל מה שקשור לחסכון כלכלי וזאת כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שהייתה לכם במשך השנים האחרונות. במידה ותיקחו אחריות על חייכם כפי שהייתם רוצים, נראה שהשנה הקרובה עומדת להיות מבורכת עבורכם.

 

קשת

בתקופה הזו מרבית הכוכבים נמצאים בבית המקושר עם הצורך שלכם לשדרג את חייכם ולערב בכך גם את האנשים הקרובים לכם שיכולים לעזור לכם בתכנון. מסתבר שכל מה שהאמנתם והתנהלתם לפיו בעבר מבחינה כלכלית, לא תואם את המציאות שנוצרה ואתם מתמודדים עכשיו עם מצב חדש שבו עליכם להתמודד עם נושאים כספיים שעד לאחרונה העדפתם להתעלם מהם.


גדי

כוכבים רבים נמצאים בבית הכספים שלכם בשבוע הקרוב עובדה שמלמדת על כך שאתם נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית כלכלית ושאתם בונים לעצמכם הרבה עיסוקים חדשים  ובעיקר שאתם נהנים מהעשייה שלכם. גם מערכות היחסים בשלב הזה פורחות יותר מהרגיל ולכן זה הזמן להגיד את כל אשר על לבכם. מומלץ לכם בחודש הקרוב לתכנן מהלכים לטווח הארוך ורק מאוחר יותר ליישמם.

 

דלי

מרבית הכוכבים מתנקזים הפעם במזל שלכם ולכן זוהי תקופה מאוד טובה לבדוק את הצרכים הפנימיים והעמוקים שלכם ולהיות בטוחים שאתם מתנהלים נכון. נראה שתקופת יום ההולדת תיטיב איתכם ותרגישו אהובים ורצויים בכל מקום . זה הזמן להחצין את רגשותיכם האישיים לגבי אנשים שאתם מכירים וזאת בגלל העובדה שהנסיבות הן כאלה שהגיע הזמן לדבר ולפעול.

 

דגים

מבחינה אישית וחברתית אתם נמצאים בתקופה שהיא די מיוחדת במינה לאחר תקופה ארוכה בה לא הייתם בטוחים שאתם פועלים בדרך הנכונה. ואולם, מסתבר שזה בדיוק הזמן בו אתם יכולים ללמוד על עצמכם ועל אופייכם לגבי הצרכים שלכם וגם על עוד מצבים שבהם ניתן הדגש על היכולות האישיות שלכם להתחבר לאנשים מרקעים שונים. חשוב מאוד שתבססו את מעמדכם החברתי.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי