אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2016 - צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2016 - צילה שיר אל  

 

תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת  2016

 

טלה


שפע

בשנה הקרובה יבקר בבית העבודה שלכם הכוכב שאתם מחכים לו גם אם אינו מוכר לכם בשמו והוא יופיטר. הוא יבקר אצלכם למשך כשנה שלמה לאחר 12 שנים וזה בדיוק הזמן שבו תוכלו לסמן לעצמכם עוד וי על ההישגים שלכם עד היום ועדיין צפויים לכם הישגים חדשים. ייתכן ובין החודשים פב' ועד מאי יצוצו הזדמנויות חדשות ותאלצו לבחור מביניהם את הדברים הנכונים עבורכם להמשך ההתקדמות.

אתגר

בשנה הקרובה יהיו לכם הרבה הזדמנויות ליצור קשרים עם מקומות מרוחקים ואפילו מעבר לים, על מנת שתוכלו ללמוד ולהשתלם בדברים שמאוד חשוב לכם להתפתח בהם. נראה שלא תהיו מוכנים ללמוד מעצות של אחרים ותצטרכו לפעול לבד על מנת להבין כיצד יש לפעול בהמשך. נושאים בירוקראטיים ומשפטיים יכולים לעלות על הפרק וידרשו טיפול מיידי.


שור


שפע

בשנה הקרובה תוכלו ליהנות מהתחלות חדשות בכל הקשור למימוש האישי שלכם. נראה שתחושו צורך ליצור ולהראות את היצירתיות הגלומה בכם כך שלא תרצו להמשיך במה שעשיתם עד היום אלא תכניסו תחומי עניין חדשים לחייכם, כך שתוכלו ליהנות מהדרך החדשה . לפנויים שביניכם, תהייה שנה של התחלות חדשות ונראה שגם הצעירים מכם מבקשים מכם זמן ושעות איכות.

אתגר

כספים שאתם מצפים להם לא יגיעו במהירות שהייתם רוצים ולכן מומלץ לכם מאוד לשמור כרגע את הכספים ואת האנרגיות שלכם לימים טובים יותר מבחינה כלכלית. נראה שתצטרכו לקצץ בכל הנוגע להוצאות הכספיות שלכם ומותרות לא באות בחשבון בשלב הזה. יחסים בין אישיים ידרשו יותר תשומת לב ואכפתיות מהימים הרגילים, כיוון שבאופן טבעי קיצוץ כספי מביא מתח .

 

תאומים


שפע

כוכב השפע יופיטר מגיע אליכם למקום המקושר עם המעגל החשוב ביותר בחייכם והוא המשפחה. זה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים לסגור מעגלים ולהרשות לעצמכם להגיד כל מה שאתם חושבים בלי שיהיו לכם החששות כיצד אתם יכולים לשפר את המצב מבלי שתחשבו שכל הנטל עליכם. הקרובים לכם גם הם ישמחו להיפטר ממשקעים ישנים, כך שהשנה יש לכם הזדמנות מעולה להגיע להידברות.

אתגר

הכוכב סטורן ייכנס השנה לבית השותפויות שלכם, כך שנראה שנושא זה יעמוד במבחן במידה ולא תשקיעו את מרב האנרגיה החיובית ביחסים. קשרים שלא נבנו על בסיס איתן יעברו קשיים ויתפרקו. אלה מכם שמשקיעים את עצמם בזוגיות יתחזקו למרות המגבלות והיחסים יהיו בריאים יותר. בשורה טובה גם לפנויים שביניכם – השנה תהיו מוכנים להתמסד בקשר.


סרטן


שפע

השנה יש לכם הזדמנות לעשות שינויים בסביבת המגורים הקרובה שלכם ותוך כדי כך להכניס אנשים חדשים לחייכם.  נראה שגם תפיסת העולם הבסיסית שלכם עומדת להשתנות וזאת כתוצאה מכך שתחשפו עצמכם במהלך השנה לתחומי חיים חדשים. נראה שאת מירב האנרגיה שלכם בתקופה הקרובה אתם בונים על כך שיהיה לכם כוח לתת כיוון שיש לכם גב רגשי שמהווה עבורכם רשת בטחון.  

אתגר

השנה יעסיקו אתכם נושאי עבודה ובריאות והיכולת שלכם לשלב ביניהם. ייתכן ויעמיסו עליכם עבודה נוספת ולכם יהיה לכם קשה לעמוד בלחץ הנוסף עד כדי כך, שלעיתים תהיו מוכנים לוותר על הפעמים שהבעתם רצון לקבל עוד אחריות ותהיו מוכנים לוותר על הכול. חשוב שתהיו זהירים יותר בענייני בריאות כיוון שהרגישות שלכם הפעם הינה גבוהה מהרגיל וחשוב לשמור על איזון הגוף והנפש.

 

אריה


שפע

זוהי שנה מצוינת עבורכם כיוון שסוף סוף הגיעה אליכם כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר ויעניק לכם שנה שבה תוכלו סוף סוף לשדרג את עצמכם מבחינה כלכלית על ידי כך שייפלו בחלקכם הזדמנויות חדשות להרוויח כספים ואלה יבואו גם בדרך היצירתית המיוחדת לכם. היזהרו לא להיכנס להוצאות מיותרות בין החודשים פב' ועד מאי, כיוון שנראה שחשוב שתבחרו את הדרך הנכונה מבין שלל האפשרויות.

אתגר

השנה יעבור הכוכב סטורן שידוע גם בשמו ה"מורה הגדול" אל בית הילדים, הרומנים והתחביבים שלכם, כך ששלושת נושאים אלה עומדים בפני שינוי משמעותי בחייכם. אלה מכם שיש לכם ילדים נראה שתצטרכו לשנות את תפיסת העולם שהייתה לכם עד עכשיו ותצטרכו לקחת יותר אחריות בנושא. תחביבים יהיה האופן בו תוכלו לממש את עצמכם ורומנים במידה ואין בהם תועלת ממשית , לא יועילו לכם.

 

בתולה


שפע

זוהי השנה שלכם מבין כל המזלות כיוון שסוף סוף נכנס אליכם כוכב השפע ונותן לכם ליהנות מהזדמנויות חדשות שכבר מזמן אתם מצפים להם. לאחר תקופה מאוד לא קלה עבורכם תוכלו סוף סוף להשתלם במה שאתם מעוניינים במיוחד ותהייה לכם תחושה של רווחה כיוון שהדברים יסתדרו בקצב ובדרך שאתם מעוניינים בכך. היזהרו מהשמנה במחצית הראשונה של 2016.

אתגר

הכוכב סטורן שמביא איתו קשיים אך גם למידה, נמצא אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם והוא המשפחה. נראה שהעיסוקים שלכם דורשים אבחון מחדש שיהיה גם יותר ריאלי לנסיבות הקיימות שהשתנו. במקרה שלכם, הקושי הצפוי לא יפתיע אתכם, אלא יגרום לכם להתאזן מחדש ולחזור מתחושת האין שליטה שלאחרונה אתם חשים על חייכם.

 

מאזניים


שפע

כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נמצא אצלכם במקום המקושר עם תת ההכרה ולכן השנה הקרובה תהייה סיומה של תקופה שבה הפנמתם דברים ולא שיתפתם אחרים כי לא חשבתם שיהיה מי שיקשיב לכם. זה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים להתחבר את האני הפנימי שלכם ולקבל תשובות מתת המודע שלכם,  לגבי דפוסי ההתנהגות  שלכם ולהביא לסיומם המוצלח של נושאים שעיכבו אתכם בחיים.

אתגר

במהלך כל השנה הקרובה תרגישו מחויבות לאנשים קרובים לכם ותנסו להנעים את זמנם כמה שיותר. מומלץ לכם ללמוד תחום חדש שיעזור לכם לשדרג את חייכם האישיים ואין ספק שבגלל הכישרונות המרובים שלכם, יש לכם יכולת לבחור ממגוון נושאים . שינוי מרענן זה יכניס לחייכם אנשים חדשים. במהלך השנה הקרובה מומלץ לכם גם לשפץ את ביתכם, על מנת לעשותו נוח לכם יותר.

 

עקרב


שפע

השנה אתם עומדים להיות מרוצים מבחינה חברתית כיוון שנראה שייכנסו אנשים חדשים לחייכם ואתם יכולים דרכם להכיר עוד אנשים כך שהמעגל החברתי שלכם יגדל. זוהי הזדמנות מצוינת להיות פתוחים לאפשרויות חדשות ובעיקר לתחומי החיים שבהם נפתחת לכם הדרך, כיוון שהצורך שלכם לשנות את החיים לעצמכם יכולה להיות תלויה גם בקשרים שלכם עם אחרים.

אתגר

הכוכב סטורן שמביא איתו מגבלות לצד למידה ועשייה נכנס אל בית הכספים שלכם ודורש רענון מחדש של תחום זה שכנראה לא  טופל נכון. מומלץ לכם לעשות פסק זמן מכל נושא אחר ולבדוק בצורה מאוד מעמיקה את ההתנהלות הכלכלית שלכם עד היום ואף להתייעץ עם בעלי מקצוע מתאימים, על מנת שיעזרו לכם להתנהל כלכלית נכון ולהגיע לעשייה הנכונה. זה בדיוק הזמן שכל הנושא הכלכלי/כספי יהיה קשה יותר, אך נועד כדי לקדם אתכם.

 

קשת


שפע

לאחר שתקופה ארוכה הזנחתם כל מה שקשור לנושאי קריירה כי הייתם עסוקים בדברים אחרים, נראה שהפעם אתם מצליחים סוף סוף לאסוף את עצמכם ולהתחיל לצעוד בדרך הנכונה. את אותה האנרגיה שאתם יודעים להשקיע בדברים שכל כך חשובים לכם, תוכלו ליישם בכל הקשור לתחום המקצועי. הכינו לעצמכם תוכנית עבודה ופעלו בהתאם.

אתגר

הכוכב סטורן נמצא הפעם במזל שלכם ויישאר שם במהלך כל השנתיים הקרובות כך שזו עומדת להיות תקופה שבה תאלצו לקחת אחריות חדשה על חייכם וייתכן שלא תמיד תאהבו תחושה זו, כיוון שהיא תגרום לכם לתחושת קושי וכובד. אלה מכם שזקוקים לשמירה על דיאטה תוכלו לשמוח, כיוון שהשנה הקרובה תיתן לכם את המענה בנושא זה ותהיו בשלים לאחריות החדשה.

 

גדי


שפע

בשנה הקרובה יש לכם הזדמנות ליצור לעצמכם מעגל כלכלי הכולל בתוכו קשרים עם חו"ל וזה בהחלט מה שאתם מחפשים לעצמכם כבר זמן רב. אל תתייאשו גם אם תקבלו כמה סירובים להצעות העסקיות שלכם, כי בסופו של דבר אתם פועלים נכון. אל תוציאו כספים מיותרים בין החודשים פב' ועד מאי 16, כיוון שזו תקופה שייתכן ויפלו בחלקכם כמה הצעות ותהיו חייבים בעזרה חיצונית שתעזור לכם להחליט.

אתגר

הכוכב סטורן שמוכר גם בשמו שבתאי מגיע להתארח אצלכם למשך השנתיים וחצי הקרובות במקום המקושר עם תת ההכרה שלכם ולכן חשוב וכדאי, שלמרות הפחדים שהוא עלול לעורר בכם, תנסו להתמודד עם המציאות החדשה כך שתבינו מה הדבר הנכון שאתם צריכים לעשות ומהם תחומי החיים בהם שדורשים תיקון. ייתכן ותצטרכו עזרה חיצונית בפתרון הבעיות.

 

דלי


שפע

השנה תוכלו לקבל את העזרה המגיעה לכם לדעתכם. נראה שסגנון חייכם הנוכחי גרם לכך שאתם סומכים רק על עצמכם, אך בכל זאת אתם בהחלט בכיוון הנכון בגיוס עזרה וכספים מאנשים שדעתכם ומעמדכם האישי החברתי והמקצועי חשוב להם. ייתכן ואלה מצויים במעגל הראשון של חייכם ולכן חשוב שתהיו סבלניים אליהם. הצורך הפיזי שלכם לחיבה יתגבר ותמצאו את האנשים שיתנו לכם זאת.

אתגר

מבחינה חברתית אתם עוברים עכשיו שינויים משמעותיים ונראה שיש בכם צורך פנימי להחליף סגנון חיים ובתוך כך גם אנשים שלא מתאימים יותר לחייכם. בפרק זמן זה של חייכם אתם יותר בשלים לברור את חבריכם מבין כל האנשים אותם אתם מכירים ולהחליט שאלה שאינם תורמים לכם יותר אינכם צריכים להיות במחיצתם ואין שום סיבה שתרגישו לא טוב עם עצמכם בשל כך.

 

 

דגים


שפע

כוכב השפע יבקר השנה אצלכם במקום המקושר עם השותפויות הקרובות של חייכם ואלה יכולים להיות גם במישור האישי וגם במישור המקצועי. היכולת שלכם לפעול בעבודת צוות תהייה מאוד משמעותית השנה ובמידה ולא תוותרו על הצורך שלכם בהכרה ופרגון, נראה שתוכלו ליהנות ביחסים טובים ולפנויים שביניכם יכולים להיות סיכויים טובים למצוא את האחת.

אתגר

מבחינה מקצועית אתם נמצאים הפעם בתקופה מאוד לא פשוטה והיא הידיעה שאתם מוכנים לקחת על עצמכם עוד ועוד אחריות, אך נראה שהפעם אתם מרגישים די עייפים מכל התהליך . זה הזמן לשאול את עצמכם האם אינכם רוצים לשנות את סגנון עיסוקכם ? אתם בדיוק בשלים לכך, ובמידה ואתם נמצאים במקום שאתם מרגישים שסוחט אתכם אנרגטית ומקצועית – זה הזמן.

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי