אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2018

תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2018


תחזית שנתית כללית לילידי כל המזלות


טלה

שפע – בשנה הקרובה יכולים להיווצר אצלכם מצבים שכבר מזמן ציפיתם להם כתוצאה מהעובדה שהכוכב יופיטר הידוע ככוכב המיטיב הגיע לבקר בבית הכספים שמתקבלים מאחרים, זכיות וכו'. לפנויים שביניכם עשויים להיות ימים טובים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שייכנסו לחייכם גם ברמה האישית , ובעיקר מבחינה פיזית שם תרגישו הרבה יותר נמרצים עם רצון למגע ויחסים הדוקים. גם החושים המיסטיים שלכם יהיו טובים יותר ותהיה לכם הזדמנות לפתח תחום זה.

 

שור

שפע – הכוכב יופיטר יימצא עד לסוף השנה במקום המקושר עם תחומים של נסיעות למקומות רחוקים וקרובים על מנת ליהנות מהאפשרויות החדשות שיכולות להיווצר אצלכם. מבחינה משפטית, זהו זמן שבו עדיין כדאי לכם לפתור את כל הבעיות הבירוקרטיות שנוצרו אצלכם, כיוון שנראה שהכוכבים בשלב זה לטובתכם והניצחון מובטח לכם. נסו לא ליצור שינויים בין החודשים אפריל ועד ליולי , כיוון שנראה שאלה עלולים להיות חודשים שבהם ההוצאות יהיו מרובות מההכנסות וכדאי לכם להיזהר. 

 

תאומים

שפע - הכוכב יופיטר נמצא עכשיו במזל עקרב הוא בית העבודה שלכם ולכן נראה שאת החודשים הקרובים תעבירו ביכולת שלכם לעבוד עבודה קשה אך במקביל גם להיות מאוד מוערכים בתפקודכם. נראה שאתם עושים את העבודה בצורה טובה ולכן אלה שמכירים ביכולותיכם מבקשים את קרבתכם. השתדלו להשאיר זמן גם לעצמכם בתוך כל העבודה, שאתם כמעט מכורים לה. החל מחודש נובמבר 18, יעבור כוכב השפע לבית השותפויות שלכם וייתן לכם כשנה אפשרות וזמן לשפר את הזוגיות האישית שלכם.

 

סרטן

שפע -בשנה הקרובה יהיה כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר בבית היצירה שלכם. עובדה זו אמורה לשמח אתכם כיוון שסוף סוף תוכלו להוציא ולבטא את היצירתיות שבכם, כפי שבאמת הייתם רוצים. גם יחסים עם אנשים קרובים לכם אך צעירים מכם, יהפכו משמעותיים יותר ותוכלו לשפר את היחסים איתם כך שתהיו מרוצים מאוד מהיחסים החדשים שיוצרו. לקראת סוף השנה יגיע כוכב השפע למזל קשת הוא בית העבודה שלכם וייפתחו בפניכם אפשרויות חדשות להצלחה. אל תהססו לעבור ממקום עבודה אחד לשני.

 

אריה

שפע – בשנה הקרובה יבקר הכוכב יופיטר הידוע ככוכב שמביא איתו הזדמנויות בבית המקושר עם המשפחה הגרעינית שלכם ולכן אתם צפויים לבשורות טובות ומשמחות על רקע זה. היזהרו לא לתת כספים בהגזמה בגלל הרצון והצורך שלכם לעזור. זה הזמן לסגור קצוות שעדיין נשארו פתוחים במעגל המשפחתי שלכם. החל מחודש נובמבר 2018 יגיע כוכב השפע לבית היצירה והילדים שלכם ולכן תוכלו לבטא את עצמכם בדרך ייחודית ומקורית ולבנות יחסים אישיים טובים עם צעירים מכם במשפחה.

 

בתולה

 שפע – הכוכב המוכר בשמו הידוע יופיטר וגם הכוכב המיטיב נמצא אצלכם בבית המקושר עם הסביבה הקרובה. משמעות עובדה זו היא כי אתם מוכנים להשקיע הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בשיפור תנאי וצורת החיים על מנת לעשותם מושלמים וטובים יותר מבחינתכם. נראה שלקראת סוף 2018 בעקבות ההתנהלות שלכם , תצליחו לשדרג את היחסים גם עם המעגל המשפחתי הראשון שלכם ולפתור בעיות ישנות שהציקו לכם. חשוב מאוד לא לפספס הזדמנות זו.


מאזניים

שפע – בשנה האחרונה נהניתם ממעבר הכוכב יופיטר במזל שלכם . לעובדה זו חיכיתם שנים ועכשיו כאשר כוכב השפע נמצא בבית הכספים שלכם -  זה הזמן עבורכם להתחיל ליהנות ואף לפזר כספים היכן שתרצו, כיוון שסוף סוף אתם יכולים ליהנות מהמצב שבו יש לכם יכולת לממש את חלומותיכם לקניית דברים שבאמת חפצתם בהם מימים ימימה. זה הזמן למצוא לעצמכם את הפינה הפרטית האישית שלכם שאולי תרצו לקנות אותה או אף לשפץ אותה בהתאם למטרותיכם.


עקרב

שפע –  הכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם ועל כן זוהי שנה ברוכה שבה יש לכם אפשרויות למצות את מקסימום ההנאות מנושאים ותחומים שבהם אין לכם כל רצון להפסיק ולהוכיח את עצמכם ויכולותיכם. מבחינה כספית, זוהי שנה טובה יותר מהרגיל כיוון שיופיטר מעניק גם שפע כלכלי. ולכן כאשר בחודש נובמבר ייכנס למשך שנה הכוכב לבית הכספים שלכם, תמשיך להיות זו שנה של פריחה כלכלית . תוכלו לממש את כל תוכניותיכם ולתכנן לעצמכם עתיד כספי טוב יותר. היזהרו  מביזבוז יתר בין החודשים אפ' ועד יולי 18.

 

קשת

שפע – זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם שיכולה להתארך מעבר למקובל  כיוון שכוכב השפע הגיע לבקר בבית תת המודע שלכם. למרות שייתכנו קשיים רגשיים הרי שזוהי תקופה מצוינת להתחבר אל האני הפנימי שלכם ולבדוק מהם הקשיים הרגשיים שהפריעו לכם עד היום להתפתח. יש לכם הזדמנות פז לסגור מעגלים עם הסביבה, בדרך שתקל עליכם להיפתח להתחלות חדשות. לאחר תקופה של התחבטויות רגשיות תוכלו לצאת לדרך חיים חדשה תוך כדי כך שאתם מקבלים הזדמנויות חדשות מהיקום לבסס את עצמכם.

 

גדי

שפע - הכוכב יופיטר יהיה השנה בבית החברים והחברה שלכם כך שנראה שתהייה לכם הזדמנות נהדרת לשווק את עצמכם דרך העיסוקים שלכם ואף להעלות את מעמדכם החברתי דרך אנשים שיכולים לעזור לכם בכך. אתם בדרך הנכונה להסתובב בחברת אנשים שתמיד חפצתם להגיע אליהם, אך עד עתה הדבר נמנע מכם. מאחר והכוכב סטורן נמצא במזל שלכם, חשוב מאוד שאת כל ההחלטות שלכם תעשו מתוך שיקול דעת. התייעצו עם אנשים שאתם סומכים עליהם.

 

דלי

שפע – בשנה הקרובה יבקר אצלכם הכוכב יופיטר בבית המקושר עם קריירה ולכן יהיה זה הזמן הנכון לעזור לעצמכם בכל הקשור לתחום זה. זה הזמן לשנות ולמצות את האפשרויות להתחלות חדשות ולא לאפשר לבעייה נושנה להפריע לכם להתפתח, בגלל העובדה שאתם אנשים שמעדיפים להרגיש קביעות במקום העבודה. החל מחודש נובמבר הקרוב יעבור כוכב השפע למקום המחבר אתכם אל האנשים המתאימים לכם להמשך תוכניותכם להתפתח בחיים ולכן כדאי לכם להיות זהירים בהתנהלותכם.

 

דגים

שפע – הכוכב יופיטר נמצא השנה עד לסופה במקום המקושר עם כל התחומים של נסיעות למקומות רחוקים וקרובים על מנת ליהנות מהאפשרויות החדשות שיכולות להיווצר אצלכם. מבחינה משפטית, זהו זמן שבו עדיין כדאי לכם לפתור את כל הבעיות הבירוקרטיות שנוצרו אצלכם, כיוון שנראה שהכוכבים בשלב זה לטובתכם והניצחון מובטח לכם. רק לקראת נובמבר 18 יעבור הכוכב לבית הקריירה שלכם ועידן חדש של התקדמות עשוי להתפתח אצלכם. זה בדיוק הזמן לחשוב על אפשרויות קידום ופיתוח בעבודה.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי