אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודש פברואר 2013

תחזית חודש פברואר 2013

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  פברואר 2013

 

דניאל רועה:ייעוץ, אבחון וטיפול באמצעות אסטרולוגיה, תקשור, והילינג


מקבץ הכוכבים שהיה בגדי עובר לדלי וממצב של בניית מסגרת ונטייה לשמור על הקיים אנחנו בודקים איך לשדרג ולחדש את הקיים וליצור מהפכות במה של משרת אותנו יותר ובחודש הקרוב אנחנו נוטים יותר לפרוץ מסגרות מאשר לשמר אותן. וכמובן ברקע ישנו היבט דיס הרמוני בין אוראנוס בטלה לפלוטו בגדי המחזק את הנושא.נסיגת כוכב מרקורי במזל דגים החל מה 23 לפברואר עלול להקשות על התקשורת ועל הבהירות וליצור יותר תקלות.

דלי  21.1-18.2  הנטייה לפרוץ גבולות החודש מתחזק. היכולות היצירתיות שלכם והמקוריות שלכם מגיעים לשיא יחד עם זאת יתכן ולא תהיו תמיד בסנכרון אם המציאות או שיותר נכון שתהיו במקום כל כך גבוהה שלא תמיד יהיה קל לכם לרדת לקרקע המציאות והאנשים עם הגישה היותר פשוטה לחיים עלולים לא להבין אתכם. כניסתו של כוכב ונוס למזל דלי החל מה 2 לפברואר עשוי להגביר את יכולת המשיכה שלכם מה שיביא לחייכם גם קשרים חדשים חלקם בעלי אופי רומנטי. כלכלית יש לכם שפע של רעיונות אך לא כולם ברי מימוש. הכנסותיכם עשויות לגדול במהלך החודש הקרוב אך טעמכם המעודן והיקר יגדיל את הוצאותיכם החודש.

דגים  19.2-20.3       כוכב מאדים אשר יכנס בתחילת החודש למזל שלכם יגביר את המוטיבציות שלכם לפעול ולעשות. כבר על ההתחלה הוא ייצמד לכוכב נפטון מה שעלול ליצור תחושה של חוסר אונים וקורבנות ולהקשות עליכם בגלל הצורך להרפות שליטה. מאוחר יותר ייתכנו ויעלו פצעים בגלל הכאב של מה שאתם רואים סביבכם ולא תמיד יכולים לעזור ולשנות את הקיים אם זה ברמה האישית או הקולקטיבית יותר. נסיגת כוכב מרקורי שיהיה במזלכם ושולט גם על בית הזוגיות והשותפויות יאלץ אתכם להיות מאוד ברורים בתקשורת שלכם ולשפר את התחזוקתיות וההתנהלות היום יומית. הזנחה עלולה לעלות לכם ביוקר הפעם. כלכלית מצבכם טוב יחד עם זאת מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים כבר מה 20 לפברואר.

טלה   21.3-20.4      מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האוויר בחודש הקרוב עשוי לעזור לכם ליצור אינטראקציה טובה יותר עם הסובבים אתכם ולשפר את במיומנויות החברתיות והתקשורתיות שלכם. תהיו מודעים יותר לעצמכם ולאחרים יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי הקשור לתקשורת, למידע החל מה 23 לפברואר עלולה לשבש את התקשורת עם החברים והסביבה הקרובה כולל העבודה ועלולה ליצור יותר תקלות ומגבלות טכניות בחיי היום יום. חברתית תהיו מאוד מבוקשים ותשתתפו בהרבה מאוד אירועים. בתחום הרומנטי מצבכם טוב עד ה 20 לפברואר, קשר חדש עשוי להיווצר דרך חברים או דרך קבוצה שאתם משתייכים אליה. כלכלית מצבכם יציב מלבד סביב ה 11 לפברואר.

שור  21.4-20.5      ריבוי כוכבים בבית הקריירה החודש מצביע על מיקוד תשומת ליבכם לנושאים הללו לפחות בשבועיים הראשונים של פברואר. שליט מזלכם אשר יכנס למזל דלי ולבית הקריירה שלכם מראה על אפשרות להתבלט ולהגברת יכולת המשיכה שלכם בכל הנוגע לעבודה וקריירה. קשרים חברתיים יהיו המפתח להתקדמותכם ולשיפור מעמדכם המקצועי והציבורי. בתחום הרומנטי אתם עשויים לפגוש אדם הקשור לקריירה שלכם שיהפוך מאוחר יותר לבן זוגכם. כוכב שבתאי הנמצא ביית הזוגיות שלכם זה מכבר מצביע על צורך בטרנספורמציות בחיי הרגש ובזוגיות. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 23 לפברואר עלול להקשות עליכם דרך תקשורת לא ברורה עם חברים כאשר אתם או חבריכם עלולים להסתגר יותר ולהפוך ללא נגישים.

תאומים 21.5-21.6      הימצאותם של שישה כוכבים במזלות מיסוד האוויר מצביע על חודש עם הרבה אנרגיות יצירתיות. היכולת להתחבר לאנשים יהיה גבוה עד ה 20 לפברואר. רעיונות יגיעו אליכם בשפע והיכולות המנטאליות והאינטואיציה יתגברו החודש. הצלחה צפוי לסטודנטים שביניכם בכל המסגרות ולכל מי שעוסק בהוראה. החל מה 23 לפברואר יכנס שליט מזלכם כוכב מרקורי לנסיגה בבית הקריירה שלכם והדבר עלול לשבש את ההתנהלות בנושאים מקצועיים ואת התקשורת עם אנשים בכירים מכם ובעלי סמכויות. חזרתו של כוכב צדק להילוך ישיר במזל תאומים מאפשר לכם לשנות תפיסות שלא משרתים אתכם יותר לגבי איך אתם מבינים דברים ואת העולם עצמו.

סרטן  22.6-22.7     עולמכם הרגשי עובר תהפוכות החודש ואתם נכנסים לעומקים שלא הגעתם אליהם. מה שיכול להתנגש עם עומק הרגשות הם מחשבות או רצון להבין למה ומדוע במקום לחוות ואז אתם תרגישו קונפליקט בין השכל לרגש אך השכל יכול לעזור לכם ליצור בהירות מבלי הצורך לשלוט במה שקורה בתוככם. מעברם של הכוכבים מאדים, מרקורי ואח"כ למזל דגים במהלך החודש עשויים להטיב עמכם מאוד. אתם תוכלו להתעלות מעל מצבים ולשחרר דברים שמעיקים עליכם. קשרים עם חו"ל עשויים להתפתח במהלך החודש וכדאי לפעול למנף את ההצלחה עד ה 20 לפברואר. החל מה 23 לפברואר עם כניסתו של מרקורי לנסיגה דברים עשויים להתעכב במיוחד בתקשורת עם חו"ל. בתחום הרומנטי אתם ממשיכים לעבור שינויים רגשיים.

אריה 23.7-22.8      היחסים בבית ועם המשפחה ישתפרו ותחול רגיעה החל מה 1 לפברואר. בתחום הזוגיות אתם נהנים מיציאתו של כוכב מאדים מבית הזוגיות וכניסתו של כוכב ונוס לבית הזוגיות והשותפויות יחד עם מרקורי ושליט מזלכם השמש. כל אלו יוצרים פוקוס וצורך לשדרג את היחסים והתקשורת עם כל אותם גורמים. הפנויים שביניכם ייהנו מחודש שבו ייהנו מחיזורים ויוכלו להיכנס לקשר חדש ומעניין. מבחינה כלכלית למרות הרצון לפרוץ קדימה יתכנו אי בהירות ובלבול סביב ענייני כסף ורכוש החל מה 20 לפברואר ולכן מומלץ לפחות מתאריך זה להימנע מחתימה על חוזים והסכמים בנושאים פיננסים או התחלות חדשות במידת האפשר.

בתולה 23.8-22.9      בשלושת השבועות הקרובים המיקוד שלכם יהיה סביב נושא העבודה והשרות יעסיקו אתכם מאוד. גם החתירה לשדרוג של בריאותכם וגופכם יהיה חלק ממה שתתמקדו בו. במהלך חודש פברואר עם מעברם של הכוכבים לבית הזוגיות שלכם ולמזל דגים יעבור המיקוד שלכם מעבודה לזוגיות. ב 23 לפברואר עם התחלת נסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם בבית הזוגיות והשותפויות שלכם תתקשו לשלוט בכל מה שקורה ותרגישו שלא מבינים אתכם בכלל או שאתם לא מבינים את הצד השני. חשוב בתקופה זו להימנע מחתימה על חוזים והסכמים במיוחד בעלי אופי עסקי ושותפויות למיניהם. התקשורת עם בן הזוג והשותף לא תהיה במיטבה. כלכלית צפוי שיפור וכספים יגיעו דרך עבודה דרך העלאה במשכורת ושיפור תנאים או דרך שיפור בעסקים.

מאזניים 23.9-23.10     ריבוי אנרגיה במזלות מיסוד האוויר משקף תקופה של התרחבות בתודעה וגם בתחום החברתי והיפתחות לאנשים ורעיונות חדשים ומתקדמים יותר. קל לכם להבין ולתקשר עם הסובבים אתכם רוב הזמן.היצירתיות שלכם במיטבה וכדאי בתקופה זו לתת לה ביטוי במיוחד לאמנים והיוצרים שביניכם היכולים לזכות לפרסום והכרה ציבורית רחבה. כניסת ונוס שליטת מזלכם למזל דלי משקפת התגברות הרומנטיקה בחייכם. הפנויים שביניכם עשויים להיכנס לקשר חדש שיהפוך עם הזמן מחברות לאהבה. כלכלית אתם נמצאים בתקופה מאתגרת יחסים והדוחפת אתכם ליותר השקעה והתחדשות על מנת להגדיל רווחים והכנסות כספיות. נסיגת כוכב מרקורי ב23 לפברואר בבית העבודה משקף תקופה העלולה להיות יותר מבולבלת ותקשורת לא ברורה במקום העבודה.

 עקרב  24.10-21.11     אתם שואפים לשפר את היחסים עם בני הבית ולקחת אותם למקום איכותי יותר ולכן מוכנים להשקיע את כל הנדרש יחד עם זאת כשאתם רוצים משהו זה עלול גם להכביד על האחרים בגלל האינטנסיביות הרגשית הגבוהה שלכם והאפשרות לגלוש לכפייתיות. גם החודש תוכלו ליהנות ממצב כלכלי משופר יחד עם זאת אתם נאלצים להתחדש ולמצוא דרכים שונות להגדיל את ההכנסות שלכם. בתחום הרומנטי תחושו הקלה והיחסים עם בן או בת הזוג יהפכו לידידותיים יותר . הפנויים שביניכם יכירו בני זוג פוטנציאלים דרך המשפחה או אדם קרוב שינסה לשדך לכם. כניסתו של כוכב מרקורי ב 23 לפברואר לנסיגה מצביע על חשיבה יצירתית ויוצאת דופן שיטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם יחד עם זאת בהתנהלות היום יומית ועם ילדיכם אתם להרגיש יותר מאותגרים.

קשת  22.11-21.12     אתם נכנסים לתקופה מאוד עליזה המאפשרת לכם להוציא את כל האופטימיות שבכם לטובת הכלל. כמות האנשים והמפגשים החברתיים שתכירו ותיקחו חלק ילך ויגדל החודש. הצלחה לסטודנטים שביניכם בכל אשר יעשו ובכל המסגרות. היכולות המנטאליות שלכם במיטבם ואתם מצליחים לגלות חריצות והתמדה בכל מה שאתם עושים. חזרתו של כוכב צדק ,שליט מזלכם להילוך קדמי בבית הזוגיות שלכם מצביע על זה שתקפת חשבון וההתלבטויות הסתיים ואיתם גם צורת החשיבה השתנתה ואתם יותר מכוונים למה שאתם רוצים בתוך קשר זוגי. קשרים חדשים עשויים להיווצר אצל בני מזל קשת במהלך החודש הקרוב. כלכלית זמן טוב לקחת יוזמות ולפעול עד ל 20 לפברואר.

גדי  20.1 – 22.12     ריבוי כוכבים החודש בבית הכספים והרכוש מצביע על עיסוק אינטנסיבי בעניינים כספיים. לצד אפשרות להגדיל הכנסות מכל מיני אפיקים חלקם מאוד יצירתיים ומקוריים צפויים גם יותר הוצאות החודש. שליט בית הקריירה שלכם כוכב ונוס אשר ישהה בבית הכספים מצביע שגם בקריירה תהיו עסוקים בעניינים כספיים אם זה כספים שחייבים לכם, או כספים שתקבלו או ניהול תקציבים מאוזן יותר. חזרתו של כוכב צדק להילוך ישיר בבית העבודה שלכם מצביע על יותר בהירות בדרך שלכם בנושאים מקצועיים. הצעות שהתעכבו יוכלו לנוע בצורה ברורה לפחות עד ה 20 לפברואר. מה  20 לפברואר יתכנו שוב עיכובים ושיבושים טכניים בנושאים מקצועיים.

 

 

לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________


קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי