אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית אוקטובר 2019

תחזית חודשית אוקטובר 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית אוקטובר 2019

שנה טובה לכל קוראי התחזית ובני משפחותיהם. עם תחילת החודש ייווצר מקבץ של שלושה כוכבים אישיים במזל מאזניים – השמש, ונוס, ומרקורי ובמקומו יכנס גם כוכב מאדים למזל מאזניים. מקבץ של כוכבים אישיים במזל מאזניים מצביע על צורך ביצירת איזון, הרמוניה, וצדק לחיינו. נושא מערכות יחסים יהיה מאוד משמעותי וידחוף אותנו ליצור גם שם את האיזון הנכון לכל אחד באופן אישי. 

מאזניים 23.9-23.10  מזל טוב לבני ובנות מזל מאזניים שיחגגו החודש יום הולדת! מקבץ כולל של ארבעה כוכבים בחודש אוקטובר של כוכבים אישיים הכוללים את השמש ואת ונוס, שליטת המזל שלכם מצביעה על יותר איזון והרמוניה בחייכם ועל היכולת שלכם לבלוט ולהיות לשון המאזניים בכל מה שאתם נושאים. ראש השנה וכיפור הם זמנים טובים במיוחד עבורכם לשקול דברים ולעשות חשבון נפש במיוחד בתחום מערכות היחסים ויתכן שהפעם עם הימצאותו של כוכב מאדים במזלכם יהיה לכם מעט קל יותר גם להכריע ולהגיע להחלטות. כוכב צדק במזל קשת אשר נותן תמיכה למקבץ הכוכבים במזל מאזניים מצביע על יצירת קשרים חדשים ועל תקשורת טובה יותר.

עקרב  24.10-21.11     מזל טוב גם לבני ובנות מזל עקרב שנולדו לקראת סוף אוקטובר ושיחגגו יום הולדת החודש. חודש אוקטובר מתחיל עם הירח במזל שלכם מה שמאפשר לכם להיות מחוברים לתשוקות, לרגשות ולעצמכם. עם כניסת הכוכבים מרקורי, ונוס והשמש לקראת יום הולדתכם, האינסטינקטים שלכם עשויים להתחזק מאוד אך במקביל גם הרכושנות והקנאה עלולים להתחזק ביחסים שלכם במיוחד הרומנטיים. כוכב צדק הנמצא עדיין בבית הכספים והרכוש שלכם מאפשר לכם עוד מספר שבועות טובים לחיזוק הפוטנציאל העסקי שלכם ולהשקעות וכמובן מחזק את הערך העצמי שלכם ומחבר אתכם לגופכם ולאמת שלכם. 

קשת  22.11-21.12     כוכב צדק הנמצא עדיין למספר שבועות במזל שלכם ממשיך לדחוף אתכם לכיוון צמיחה ושגשוג ועשוי להביא לעולמכם הזדמנויות חדשות במספר תחומים. אתם שואפים למצוא את האמת שלכם ולהעביר אותה הלאה במיוחד כאשר יש לכם תמיכה מצד מקבץ הכוכבים במזל מאזניים שמוסיף גם חתירה לצדק ונמצא בבית הקשור לקבוצות וארגונים. אך הפעם יש פחות הטפה ויותר איזון בדבריכם. כוכב אוראנוס הנמצא בבית העבודה שלכם ובמזל שור בוחן מחדש את התחום המקצועי ושואף ליצור מהפכה ולקשר אותה גם לתועלת כלכלית. עם כניסת כוכב מרקורי למזל עקרב בתחילת החודש התקשורת עם בני זוג ושותפים פחות גלויה וברורה.

גדי  20.1 – 22.12     מקבץ כולל של ארבעה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם כולל השמש ומאדים מצביע על התגברות השאפתנות שלכם והרצון להצליח ולבלוט אך ביחד עם זאת הימצאותם גם במזל מאזניים אומר שיש חשיבות רבה לפעול בהרמוניה עם הסביבה שלכם ובעיקר בדיפלומטיות ולהיעזר בגורמים נוספים כדי להגדיל את הצלחתכם. כוכב שבתאי, שליט מזלכן שחזר להילוך ישיר לאחרונה מאפשר לכם ליצור יותר סדר ולבנות בסיס יציב לאורך זמן בחייכם. כוכב פלוטו הנמצא בצמידות לכוכב שבתאי עוזר לנקות ולהסיר את כל העשבים השוטים או כל דבר שלא משרת אתכם או תקוע בחייכם האישיים.

דלי  21.1-18.2     מקבץ כולל של ארבעה כוכבים במזל מאזניים שהוא מזל מיסוד האוויר כמו מזל דלי מאפשר לכם ליצור יחסים ולקדם נושאים עם גורמים בחו"ל בצורה הרמונית ומאוזנת ובחינניות. כניסת כוכב מרקורי וונוס למזל עקרב ולבית הקריירה והמעמד כבר בתחילת אוקטובר מצביע על צורך לפעול בצורה יותר שקטה וסמויה ולקשור קשרים שמטיבים עמכם ועם צד השני על מנת לקדם את מעמדכם. יתכן והחשדנות כלפיכם תעלה אך אתם מספיק נבונים כדי לנטרל כל מכשול מסוג זה. כוכב אוראנוס הנמצא בבית המשפחה והבית מצביע על צורך ביצירת שינוי יסודי יחד עם זאת מרקורי וונוס שיעמדו ממול ובמזל עקרב עלול להצביע על חוסר תמיכה.


דגים  19.2-20.3     מקבץ כולל של ארבעה כוכבים החודש במזל מאזניים כולל ונוס הנמצאים בבית כספי הזולת אצלכם מצביע שיש צורך להתנהל בצורה מאוזנת יותר עם כספים של בן הזוג, שותפים או כל משאב של הזולת שאתם ממונים עליו.  כוכב צדק הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל קשת ובמקביל יצירת זווית הרמונית בין נפטון שליט המזל שלכם לכוכב שבתאי מצביע על התחזקות הזדמנויות בתחום הקריירה ועל יכולת ליצור חזון עם צעדים מעשיים, משמעת והתמדה ולהצליח לאורך זמן. כניסתם של מרקורי, ונוס והשמש החודש למזל עקרב מחזק את כל מה שקשור לעניינים בחו"ל ולנסיעות.

טלה   21.3-20.4   מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות ובמזל מאזניים כולל ונוס והשמש מצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם על מערכות יחסים ושותפויות. כניסתם של ונוס ומרקורי ומאוחר יותר החודש גם השמש למזל עקרב עשוי לחזק נושאים כספיים ואת האינסטינקטים שלכם. הימנעו מקנאה ורכושנות שעלולים לחבל בהישגים שהשגתם בשבועות האחרונים.  כוכב שבתאי ופלוטו הנמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם מאפשר מצד אחד לחזק את מעמדכם הציבורי צד שני לשחרר את מה שלא נכון ומדויק בקריירה שלכם וליצור שינוי עמוק שיחזיק לטווח ארוך יותר. כוכב צדק הנמצא במזל קשת ממשיך למשוך לחייכם הזדמנויות חדשות במיוחד בכל הקשור לחו"ל.

שור  21.4-20.5    כבר בתחילת החודש יכנסו ונוס, שליטת המזל שלכם, מרקורי ובהמשך גם השמש לבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולמזל עקרב. ונוס בבית הזוגיות עשויה לחזק את כוח המשיכה שלכם ואת היכולת למשוך שותפויות שיטיבו עמכם גם כלכלית. יחד עם זאת הימצאותה של ונוס ומרקורי מול כוכב אוראנוס יכול להצביע על מאבקי כוחות ניתוקים ופרידות ונטייה לקנאה רכושנות וחשדנות. כניסת כוכב מאדים והצטרפותו לשמש בבית העבודה שלכם מצביע על התגברות היצירתיות שתושקע עבור התחום המקצועי ויצירת מיזמים חדשים ביחד עם עוד מספר גורמים שקשורים לעבודתכם. כוכב צדק במזל קשת מחזק את היכולת הכספית לגיוס כספים מאנשים.

תאומים 21.5-21.6     מקבץ של ארבעה כוכבים במהלך חודש אוקטובר בבית היצירה שלכם כולל כוכב מאדים והשמש, מצביע על התגברות היכולות היצירתיות שלכם ועל אפשרות לזכות להכרה והצלחה. כמו כן היחסים עם ילדיכם עשויים להיות הרמוניים וזורמים יותר. ונוס אשר נמצא במזל מאזניים ובבית האהבה שלכם מצביע על התגברות כוח המשיכה שלכם ועל רצון להיות בקשרים חדשים. כוכב צדק הנמצא במזל קשת עשוי להמשיך להטיב עם שותפויות שונות כולל יחסים ממוסדים. כוכב נפטון אשר התרחק זה עתה מזווית מאתגרת לכוכב צדק מאפשר יותר בהירות ופחות בלבול בתחום הקריירה שלכם.

סרטן  22.6-22.7      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית המשפחה והבית ובמזל מאזניים לאורך חודש אוקטובר מצביע על מיקוד תשומת הלב בעניינים הבית והמשפחה ועל יצירת איזון והרמוניה עם בני הבית. כניסתם של מרקורי וונוס לבית היצירה והילדים שלכם כבר בתחילת החודש עשוי להטיב עם היוצרים והאמנים שביניכם ובכל הקשור לילדים שלכם בתנאי שתמנעו מרכושנות יתר. ונוס הנמצאת במזל עקרב ובבית האהבה שלכם עשויה לחזק את כוח המשיכה שלכם וליצר מערכות יחסים רומנטיות חדשות מלאות תשוקה ורגש. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל קשת עשויה להטיב עם התחום המקצועי אצלכם ולהמשיך להביא שפע של הזדמנויות חדשות וקידום בתחום המקצועי.

אריה 23.7-22.8     מקבץ של ארבעה כוכבים במזל מאזניים החודש מצביע אצלכם על התגברות פעילות חברתית בחודש הקרוב. כמו כן  היכולת למשוך אנשים ולהוביל אותם מתחזקים בעכבות החן וכוח המשיכה שלכם. בנוסף תוכלו לזכות בהצלחה גבוהה בתחום הלימוד ולכן זהו זמן טוב להשקיע בתחום לימודי או להתחיל קורס בנושא שמעניין אתכם.  בעבודה ובתחום בקריירה אתם נמצאים בתקופה המאפשרת לכם מצד אחד לעשות שינויים ולשחרר את מה שלא מתאים לכם יותר ומצד שני לבנות דברים לטווח ארוך עם מקבץ של אנרגיה מיסוד האדמה בבית העבודה והקריירה שלכם. כוכב צדק הנמצא בבית היצירה שלכם מאפשר הצלחה אמנותית והרחבת המשפחה.

בתולה 23.8-22.9      עם כניסת כוכב מאדים למזל מאזניים ייווצר מקבץ כולל של ארבעה כוכבים במהלך החודש בבית הכספים והמשאבים שלכם ובמזל מאזניים. הדבר יאפשר לכם להגיע מצד אחד לאיזון בנושא הפיננסי ומצד שני ליצור שיתופי פעולה כלכליים וגם להגדיל את ההכנסות שלכם במידה ותפעלו נכון. כוכב צדק הנמצא בבית המשפחה והבית מאפשר לכם לפעול ממקום בטוח ומתוך שפע ולהטיב עם בני הבית. כמו כן כוכב צדק במזל קשת מאפשר לכם להרחיב את ביתכם או לקנות נכס חדש כאשר אתם נחשפים לשפע של הזדמנויות חדשות. בזוגיות ושותפויות יש פחות בלבול מהחודש האחרון.רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי