אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לשבוע הקרוב מאת צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית לשבוע הקרוב מאת צילה שיר-אל

 

הכוכב מרקורי שאחראי על התקשורת יבצע את הנסיגה שלו במזל שלכם למשך כל החודש הקרוב, ולכן חשוב מאוד שתשמרו על מוצא פיכם ולא תבטיחו הבטחות שאינכם יכולים לקיים.

 

טלה

מבחינה כלכלית אתם נמצאים בתקופה שאינה טובה לכם כיוון שאתם נותנים כספים למי שאתם מרגישים שזקוק לכם, אך למעשה כל הנטל נופל עליכם ואין לכם יכולת להשתחרר מהמעמסה הקיימת, בגלל העובדה שאתם מרגישים מחוייבים לעזור לאנשים שקרובים לכם במעגל הראשון של חייכם. זה בדיוק הזמן ליצור לעצמכם את הגבולות שאתם מבקשים, על מנת שלא תישאבו לסיטואציות לא נוחות.

 

שור

הכוכב מרקורי שאחראי על התקשורת , נמצא כרגע במזל שלכם מאחר והוא זה אשר יכול ללמד אתכם לזרום עם החיים חשוב שמאוד תהיו גמישים במחשבותיכם. זה גם בדיוק הזמן  לחשוב כמה פעמים לפני שאתם מבטיחים הבטחות, כיוון שמה שנראה לכם כרגע זוהר ומבטיח, בהחלט יכול להתגלות בסיום הנסיגה כאפרורי וחסר מעוף. עדיף לכם לא להגיע עכשיו להחלטות משמעותיות שאין מהן דרך חזרה.

 

תאומים

הכוכב שלכם מרקורי שמזוהה עם כל נושאי התקשורת, נמצא בנסיגה  וכיוון שכך למרות שאתם הם אלה שיכולים להכתיר את עצמכם בתור להטוטנים של תקשורת ויכולת לבצע בו זמנית כמה דברים יחדיו, מרגישים חסומים ויש הרגשה שבמקום לסגור מהר עניינים כפי שאתם רגילים, אתם משתהים בהחלטותיכם ולא לוקחים אחריות. חכו עד לסיום הנסיגה לפני שתמשיכו בתוכיותיכם כרגיל.

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם דורשים מעצמכם יתר על המידה כיוון שאין לכם יכולת להגיע להחלטה כיצד אתם רוצים לנהוג. אנשים מבקשים את קרבתכם ואילו אתם הם אלה שמתחמקים מקשרים , ומעדיפים בשלב זה של חייכם לחבור רק למי שאתם  מרגישים אליו קרובים במיוחד ולכאלה שהוכיחו את עצמם והיו בעבורכם בעיקר ברגעים הקשים שלאחרונה חוויתם, והייתם מאוד זקוקים לנחמה.

 

 

אריה

נושאי קריירה תופסים אצלכם תאוצה בגלל נסיבות חייכם המשתנות. אתם יודעים שבמידה ואתם רוצים להצליח אתם חייבים להשקיע עוד ועוד ולא להסתפק במועט אלא להוכיח את עצמכם ברמה כזו שלממונים עליכם יהיה כדאי להמליץ עליכם בפני אנשים נוספים שעוסקים באותו התחום. לא תוכלו לדלג בין העולמות ובמידה ואתם רוצים להצליח , עליכם להיות מפוקסים בנושא אחד.

 

בתולה

בשנה האחרונה כתוצאה מאירועים שונים, נאלצתם לשנות את תפיסת עולמכם ולהתאימה למציאות היום יומית שלכם. עובדה זו מצאה אתכם במצבים קשים לא מועטים שבהם נאלצתם להגיב בצורה יצירתית על  מנת לצאת בצורה מכובדת ממצבים לא נעימים. מאחר וכוכב השפע עדיין משפיע עליכם, יהיה זה נכון עבורכם להמשיך ולנסות את מזלכם בדרכים יצירתיות נוספות.

 

 מאזניים

יש לכם הזדמנות לקבל כספים שהובטחו לכם ושאתם מצידכם כבר איבדתם כל תקווה שאכן תקבלו אותם. זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם להמשיך ולהשקיע בתוכניותיכם המקצועיות כיוון שאתם בהחלט במקום הנכון. הסביבה הקרובה כל כך אוהדת ומפרגנת לכם שאין ספק שאתם יכולים להצליח. במצבים שלא תדעו מה להחליט, הקשיבו לקול האינטואציה הטבעית שלכם.

 

עקרב

אתם מאוד עסוקים בתחום הכספי ונראה שאתם מודעים לעובדה שאתם חייבים לשנס מתניים על מנת להצליח בתוכיותיכם העתידיות ואולם תוכניות אלה לא ייצאו לפועל , אם לא תקחו אחריות ולא תגלו נחישות והתמדה במצבים שאינם קלים אך הכרחיים להצלחה שלכם. נסו להיות יותר גמישים עם אלה החיים איתכם בצמידות, כיוון שברכות תוכלו להגיע להישגים גבוהים יותר ואנשים ישמחו לשתף איתכם פעולה.

 

קשת

בחודש הקרוב נראה שהעבודה שלכם תהייה מרובה מהרגיל ואנשים שחשבתם שויתרו על השרות שלכם , יחזרו לבקש בעצתכם. אל תקשיחו את ליבכם כאשר תרגישו שמישהו מבקש את עזרתכם מעומק ליבו. בדרך כלל אתם אנשים רגישים מאוד לזולת ומכבדים אנשים שאינם חושבים כמוכם. זה בדיוק הזמן הנכון, לקבל ולכבד את השונה ולא לשמור טינה לאורך זמן. נסו לנוח ולרוקן את מוחכם ממחשבות מתישות.

 

גדי 

במהלך החודש הקרוב יהיה כוכב התקשורת מרקורי בנסיגה במקום המקושר עם ילדים ותחביבים. אתם נמצאים בתקופה שצעירים מכם במשפחה מאוד זקוקים לכם ואתם מרגישים שיש לכם מחויבות לעזור להם בגלל נסיונכם העשיר. נסו להיות יותר זמינים לקרובים לכם ולמרות תחושת התקיעות שלאחרונה חוסמת את היצירותיות שלכם, חשוב שבכל זאת תמצאו דרכים לממש את עצמכם.

 

 

דלי

אתם מרגישים מתוסכלים בכל מה שקשור למשפחת המוצא שלכם. נראה שאתם באים עם כוונות טובות ועושים את המקסימום כדי שהכל יצליח ויסתדר על הצד הטוב ביותר ואף מוכנים להתאמץ לשם כך, אך בכל פעם אתם מרגישים שאתם מתאכזבים מחדש ולכן מבחינתכם אתם רוצים לחתוך, להתנתק וככה לשמר את עצמכם שלא תיפגעו גם בהמשך הדרך. זהו רק פתרון זמני שלא בריא לאורך זמן.

 

דגים

אתם יודעים שהסביבה שבה אתם חיים גוזלת מכם מחיר יקר בשל העובדה שאתם מוכנים לתת מעצמכם כמה שיותר , אך בכל פעם שאתם רוצים לקבל את התמורה ההולמת לדעתכם אתם מתאכזבים שוב ושוב. למרות שאתם מנסים להתנתק, הרי שהקרובים לכם מצפים שתמשיכו בדיוק באותו הקו שבו התחלתם וכך מיצבתם את עצמכם מול המשפחה,  ולכן , יהיה לכם עכשיו  מאוד קשה לשנות דפוסי חיים במשפחה.

 

באפשרותך לקבל מפה אסטרולוגית אישית בשיחה אישית עם צילה שיר- אל- אסטרולוגית, נומרולוגית ומומחית לקלפי טארוט בטלפון : 072-3401003 שלוחה  28הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי