אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  10.1.13 – 4.1.13

תחזית שבועית לשבוע שבין 10.1.13 – 4.1.13

 

 

הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  10.1.13 – 4.1.13

 

גדי  20.1 – 22.12     התקשורת עם סביבתם הקרובה כולל חברים או אחים עלולה להיות קצת כפייתית ולא זורמת. השתדלו להימנע מלכפות את דעותיכם זה עלול ליצור קצר וניתוק ביחסים עם אותם אנשים. כסף שרציתם עבור פרויקט מקצועי או קניה חשובה יגיע דרך מקום העבודה גם כהעלאה בשכר.

היחסים עם בני זוג ושותפים עלולים להיות מתוחים בשישי, תנו מרחב אחד לשני.

 

דלי  21.1-18.2      מקבץ של שלושה כוכבים הרמוניים במזלות מיסוד האוויר עשוי להטיב עמכם בכל הנוגע לתקשורת וביטוי, יצירתיות וחיי החברה שלכם השבוע. מעמדכם המקצועי והציבורי עשוי להגיע לשיא בשבוע הקרוב יחד עם זאת הצלחתכם מעוררת קנאה ועלולה לדחוף אנשים לפעול מתחת לפני השטח. היחסים עם בן הזוג ושותפים למיניהם עלולים להתאפיין ביותר ריחוק וניכור השבוע.

 

דגים  19.2-20.3      היחסים עם חברים או קבוצות אנשים שאתם משתייכים אליהם עלולים להתנתק בגלל נושאים כספיים או חוב. הימנעו מלקחת החלטות חשובות בשישי הקרוב במיוחד בעניינים כספיים משום שאתם פועלים רק ממקום רגשי וכושר השיפוט שלכם עלול להיות לקוי. התקשורת עם בן הזוג ושותפים יתאפיינו בין ראשון לשני ביותר כוחניות וריחוק, הימנעו מלכפות את דעותיכם על הצד השני.

 

טלה   21.3-20.4     הימצאותו של הירח בבית הזוגיות ובזויות מאתגרות בשישי מצביע על קושי לבטא רגשות בצורה הרמונית וזורמת ואתם עלולים לנוע מכעס לריחוק ביחסים עם בן הזוג או עם שותפים מכל סוג שהוא. גם היחסים עם סמכויות או הורים עלולים להתאפיין בין ראשון לשני בשתלטנות וקושי להתבטא בצורה פתוחה וזורמת. כלכלית כספים עשויים להגיע ממקור חיצוני ולשפר את מצבכם.

 

שור  21.4-20.5      האווירה בעבודה או בכל הנושאים הקשורים לעבודה מאוד מתוחים והיחסים עם אנשים הקשורים לתחום המקצועי עלולים להתנתק בגלל חוסר היכולת לנתב את הכעסים שלכם או בגלל דבר שנאמר ביניכם. כלכלית זהו שבוע טוב שבו תוכלו לממש רעיונות מקוריים בקלות יחסית. חלק מכם יחליטו השבוע על מיסוד יחסים עם בן הזוג. לשאר השוורים זהו שבוע יציב ביחסים עם בן הזוג.

 

תאומים 21.5-21.6      היחסים עם חברים או ילדיכם עלולים להשתבש ואף להתנתק בגלל נושאים כספיים כמו ירושה או הלוואה של אחד הצדדים. חשוב שלא תכפו את דעותיכם על המעורבים משום  שזה עלול להרוס את הקשר. משולש של כוכבים הרמוני במזלות מיסוד האוויר עשוי להטיב עם היכולות היצירתיות והמנטאליות שלכם. בתחום האהבה אתם מרגישים יותר אופטימיות ביחס לקשר שלכם או ביכולת שלכם להיכנס לקשר חדש יחד עם זאת יש נטייה להיות פחות באינטראקציה עם בן הזוג.

 

סרטן  22.6-22.7      היחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם ועם הבית וההורים עלולים להתאפיין בחוסר יכולת להתגמש ובכפיה של דעות כלפי המעורבים. נוקשות וחוסר יכולת להקשיב עלולים לגרום לניתוק וסיום הקשר הפעם יותר מבדרך כלל. בעבודה אתם במיטבכם והדבר לא נעלם מעיניהם של הממונים עליכם שעשויים להמליץ עליכם לקידום. ילדיכם עשויים להביא לכם כבוד ויוקרה ותתגאו בהם השבוע.

 

אריה 23.7-22.8     המתח בעבודה גדול השבוע והיחסים עם הממונים או מי שעובד מולכם עלולים להתאפיין ביותר ניכור והדבר עלול גם לגרום לאחד הצדדים לסיים את ההתקשרות ביניכם.

ביום שני הבהירות תגדל ותדעו לאן פניכם מועדות מקצועית. היחסים עם בן או בת הזוג שלכם ובתחום החברתי לעומת זאת הרבה יותר זורמים ודינאמיים ועשויים להוות פיצוי על התחום המקצועי. כלכלית יש לנהוג במשני זהירות בין שישי לשני.

 

בתולה 23.8-22.9      מקצועית אתם במיטבכם ומצליחים ליישם רעיונות בצורה מהירה, פשוטה ויעילה ומעוררים התפעלות מהסובבים אתכם. בשישי אתם עלולים להתנהג בצורה אימפולסיבית עם כספים ותתקשו לגלות כושר שיפוט תקין בנושא. המתינו לשני לפני שאתם עושים פעולה משמעותית הקשורה לקניה או רכישה של דבר משמעותי. היחסים עם ילדיכם עלולים להתאפיין בחוסר גמישות מה שעלול לגרום לריחוק בין הצדדים.

 

מאזניים 23.9-23.10      מבחינה כלכלית תוכלו להגיע לתוצאות טובות לאחר המאמץ וההשקעה של התקופה האחרונה. בעלי עסקים עשויים לחתום על עסקה חדשה שישדרג אותם מבחינה כלכלית. בבית ועם המשפחה לעומת זאת המצב פחות הרמוני ומאוזן והמתח עלול לגבור במיוחד בין שישי לשני. השתדלו לא להגיד משהו שעלול ליצור ניתוק והפרדה מול בני הבית והמשפחה.

 

עקרב  24.10-21.11      זהו שבוע משמעותי המאפשר לכם להגיע להישגים אישיים , מקצועיים או לימודיים. היחסים עם סביבתכם הקרובה כמו אחים, קרובים או חברים עלולים להתאפיין ביותר מתח השתדלו לא לכפות את דעותיכם או לנהוג בנוקשות כלפיהם זה עלול להביא הפעם לניתוק או קרע ביחסים. כלכלית זהו שבוע מוצלח המאפשר לכם התרחבות וגדילה.

 

קשת  22.11-21.12      הימצאותו של כוכב ונוס במזל שלכם מצביע על אופטימיות ותחושת חופש ביחסים בעיקר הרומנטיים יחד עם זאת יש נטייה לא להיות קשובים למה שקורה לצד השני. כלכלית למרות הצלחתכם תיתכן תחושה של תקיעות הקשורה לגיוס כספים או סיום הקשר עם גורם פיננסי או עסקי שיכול לעזור לכם. בשני תחול התבהרות . חברתית לעומת זאת שבוע מאוד פעיל וכיפי.

 

 

לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי