אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  13.12.12 – 7.12.12

תחזית שבועית לשבוע שבין 13.12.12 – 7.12.12


הורוסקופ

תחזית שבועית לשבוע שבין  13.12.12 – 7.12.12

 

 

קשת  22.11-21.12     נסיגתו של כוכב צדק שליט המזל שלכם בבית הזוגיות שלכם מצביע על צורך לעשות בדק בית בנושאים הקשורים לזוגיות ומערכות יחסים עם שותפים. הרצון לחיות לפי האמת שלכם יגבר על הצורך בחיי נוחות. כוכב מרקורי אשר יכנס למזל קשת החל מיום שלישי מצביע על צורך לבטא את הרעיונות שלכם ועל חשיבה אסוציאטיבית יותר. כלכלית דברים יצאו לפועל ביתר קלות.

 

גדי  20.1 – 22.12      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ובדרך כלל זה יכול לסמל על תקופה של סיומים, של מחזוריות והתכוננות למחזור חדש יחד עם זאת כוכב מאדים אשר נמצא במזל גדי כבר פועל ולא ממתין לשום סיום. התקשרויות חברתיות עשויים לקדם אתכם כלכלית, עסקית וחברתית ולחזק את מעמדכם הציבורי. בעבודה אתם נמצאים בתקופה של בדיקה של מערך האמונות שלכם ולא מוכנים להתפשר.

 

דלי  21.1-18.2     היכולת למשוך את תשומת ליבם של הסובבים אתכם ילך ויגדל גם השבוע. בתחום הקריירה דברים קורים מתחת לפני השטח ובאמצעות קשרים עם אנשים בעלי השפעה ומעמד. חשוב שתדעו ליצור טרנספורמציה ולא להיתקע על אותו טריק כל הזמן. קשר עם אדם הקשור לקריירה ולעבודה שלכם עשוי להפוך לקשר רומנטי. כלכלית שבוע טוב הכולל הרבה רעיונות טובים ושיפור בהכנסה.

 

דגים  19.2-20.3     עם כניסת כוכב מרקורי לבית הקריירה שלכם כבר בשלישי תוכלו ליצור קשרים חדשים שיכולים לקדם אתכם מקצועית כמו כן היכולת שלכם להעביר מסרים משכנעים ואופטימיים ילך ויגדל. נסו לא להתקבע ברעיונות שלכם והיו פתוחים גם למשובים מבחוץ. כלכלית זהו שבוע של התעצמות גם בחו"ל. חברתית יותר קל לכם למרות שעדיין יש היצמדות לחוקים נוקשים במסגרות שאתם פועלים.

 

טלה   21.3-20.4     יכולת ההשפעה שלכם בתחום הקריירה ובנושאים ציבוריים גדלה מה שיכול להביא גם הצלחה בתחום הכלכלי והעסקי יחד עם זאת השתדלו " לא לדרוך לאף אחד על הבהונות " משום שזה עלול ליצור מאבקים חדשים עם אנשים בכירים. הימצאותו של השמש במזל קשת מוסיף הרבה שמחת חיים ורצון לצאת למרחבים ולנקות את הראש. הצלחה צפויה לסטודנטים שביניכם.

 

שור  21.4-20.5      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הזוגיות שלכם מצביע על אינטנסיביות ביחסים עם בני זוג ועם שותפים למיניהם ועל צורך לשנות דברים תקועים ביחסים שלכם. רווקים ירגישו בשלים למסד יחסים עם בן הזוג ואחרים ירגישו צורך שהגיע הזמן לפרק את החבילה. זו לא תקופה של סטאטוס קוו. כלכלית אתם שואפים להתייעל ועשויים להחליט על שינויים עם אנשים איתם אתם נמצאים בקשרים פיננסיים. מקצועית שבוע נפלא !

 

תאומים 21.5-21.6      העומס בעבודה עדיין צפוי להיות רב כמו כן יש לכם אפשרות לחזק את מעמדכם ולצבור יותר כוח והשפעה מקצועית. חלק מכם מרגישים שמיצו את עצמם מבחינה מקצועית ושוקלים שינוי קריירה או מעבר למקום עבודה אחר. בתחום הרומנטי ועם בן הזוג לא משעמם בכלל. אצל הפנויים שביניכם יש פעילות רבה כולל אפשרות ליצירת קשר רומנטי חדש. כלכלית שבוע רגוע יותר.

 

 סרטן  22.6-22.7      הימצאותו של השמש בבית העבודה שלכם ובמזל קשת מצביע על צורך לבטא את היצירתיות שלכם בתחום המקצועי ועל אפשרות להתבלט ולזכות אף לקידום בשבועיים הקרובים. האווירה עם בני זוג ובשותפויות למיניהם רגועה יותר ואתם מגלים קצת יותר איפוק ושליטה בתגובות שלכם. היחסים עם ילדיכם במגמת התחדשות. כלכלית תקופה טובה להגדיל הכנסות כספיות.

 

אריה 23.7-22.8      היחסים בבית ועם המשפחה נמצאים במגמת השתפרות למרות שאתם עדיין מתקשים לחשוף את הרגשות שלכם. השבוע תרגישו צורך להחליף פריט ריהוט או לעשות שיפוץ בבית ולקשט את ביתכם. כלכלית אתם נעזרים או עוזרים למשפחה נותנים או מקבלים סכום כסף. בעבודה העומס ירד טיפה ונראה שצפויים פחות מאבקי כוחות. רומנטית צפוי שבוע די רגוע ושגרתי.

 

בתולה 23.8-22.9      מקבץ של שלושה כוכבים במזלות מיסוד האדמה השבוע מצביע על צורך בקרקוע ועיסוק בדברים פרקטים. השבוע יש נטייה להרבות בנסיעות ובמפגשים על רקע מקצועי ועסקי מה שעשויי להגביר את הכנסותיכם. חברתית ובתחום הלימודים אתם חדים כתער ומצליחים להגיע לתובנות עמוקות וחשובות. בבית ועם המשפחה אתם מרגישים יותר ביטחון ואופטימיות השבוע.

 

מאזניים 23.9-23.10      זוהי תקופה הדורשת מכם התארגנות מחודשת והתייעלות בנושאים כספיים ועם משאבים ורכוש. יוזמות חדשות עשויות להגדיל את הכנסותיכם ואת הרווחיות שלכם השבוע.

השמש הנמצאת במזל קשת מכניס ויטאליות לכל חיי החברה שלכם ויש בכם צורך לצאת למרחבים ולנסוע על מנת להכיר מקומות ואנשים חדשים. בבית האווירה פחות טעונה אך המתח עדיין קיים.

 

עקרב  24.10-21.11     מקבץ של שלושה כוכבים במזל שלכם, עקרב מצביע על אינטנסיביות בחייכם האישיים. כוכב ונוס במזל עקרב מגביר את כוח המשיכה שלכם במיוחד בתחום הרומנטי יחד עם זאת אתם לא נפתחים כלפי כל אחד אלא רק עם מי שאתם סומכים עליהם באופן מוחלט. מקצועית צפויים שינויים לטובה החל מחמישי הקרוב. כלכלית יש נטייה להוציא יותר כספים אך הכנסותיכם גם יכולים לגדול גם כן.

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי