אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  16.5.13 – 10.5.13

תחזית שבועית לשבוע שבין 16.5.13 – 10.5.13


הורוסקופ

 

תחזית שבועית לשבוע שבין  16.5.13 – 10.5.13

 

 

 

שור  21.4-20.5     ליקוי חמה שיתרחש במזלכם ביום שישי וריבוי הכוכבים במזל שור מצביע על אפשרות לטלטלה רגשית. אתם כבר נמצאים בתקופה המאלצת אתכם להתמודד עם נושאים אישיים, מערכות יחסים, מיניות וכספים והשבוע צפויה עוד עליית מדרגה בנושאים הללו וחשוב שלא תינעלו רק במוכר ובידוע אלא תשחררו מה שכבר לא עובד יותר ותלמדו להמשיך הלאה בחייכם.

 

תאומים 21.5-21.6     אתם נמצאים ממש סמוך ליום הולדתכם והאנרגיות עלולות להיות מעט חלשות ולא ממוקדות. ליקוי חמה יעלה אל פני השטח דברים שהיו מעט נסתרים במערכות יחסים ועם כספים ויאפשר לכם לצאת מאזור הנוחות ומהתמימות. מקצועית יש רצון לעלות מדרגה ולהשתכר יותר ואתם יכולים לזמן עיסוק או משרה חדשה שמשתלמת יותר.

 

סרטן  22.6-22.7     ליקוי חמה צפוי להשפיע על בני מזל סרטן בנושאים חברתיים ויאלץ חלק מכם לקחת את הדברים לידיים. תחליטו להכניס אנשים חדשים לחייכם או להוציא אנשים שמרוקנים אתכם או את המשאבים שלכם. קבוצות שעוסקות בנושאים כלכליים וקידום עסקי יוציאו אתכם מהבית ויגרמו לכם לפעול בצורה נחרצת. בקריירה ובזוגיות אתם לוקחים החלטות מעשיות גם במחיר של עימות עם בני המשפחה.

 

אריה 23.7-22.8      בקריירה אתם נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית וברורה, אך ליקוי החמה אשר יתרחש בשישי בבית הקריירה שלכם יכול לטרוף את הקלפים ולשנות דברים, כולל מעמדכם לטוב או לרע, ולכן חשוב שתמנעו מטעויות גורליות ותשמרו על אמינותכם. החלטה על לימודים או מעבר לחו"ל יכול להתקבל על ידכם באופן פתאומי או בגלל תשובה שתקבלו הקשורה ללימודים או עבודה.

 

בתולה 23.8-22.9    מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה מיטיב עמכם מאוד, אך יחד עם זאת ליקוי חמה במזל שור יכול לערער את אמונכם במוחלטות של דברים חומריים ומוחשים. שינויים צפויים בכל הקשור לנסיעות לצורך עבודה, לימודים או מסיבות אחרות. כניסתו של כוכב ונוס לבית הקריירה שלכם מצביע על חשיבות יחסים ותקשורת טובה על מנת להצליח. במערכות יחסים ושותפויות אתם עלולים להרגיש שהצד השני לא נגיש עבורכם.

 

מאזניים 23.9-23.10      ליקוי החמה שיתרחש בשישי יכול ליצור טלטלה בחייכם בנושאים הקשורים לכספים או למערכות יחסים ומיניות, אך מצד שני אתם תיקחו החלטות שיעזרו לכם לשדרג את חייכם בנושאים הללו. חשוב לא לקחת החלטות גורליות אלא רק לאחר הליקוי. בזוגיות אתם נמצאים בתקופה שגם דורשת להגיע לבהירות ולקחת החלטות ביחסים.

 

עקרב  24.10-21.11     ליקוי חמה שיתרחש ביום שישי בבית הזוגיות שלכם יכול לטלטל את היחסים שלכם עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. עולמכם הרגשי עלול להתערער מעט בגלל עוצמת הרגשות אך חשוב שתבחנו את המצב לעומק כמו שאתם יודעים ותחזקו את ערככם העצמי. כלכלית המצב לא ברור כרגע ויש חוסר בהירות אך בשבוע הבא תגיעו לבהירות. מקצועית אתם לפני קפיצת מדרגה.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי