אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  17.1.13 – 11.1.13

תחזית שבועית לשבוע שבין 17.1.13 – 11.1.13

 

 

 

 

 

הורוסקופ

תחזית שבועית לשבוע שבין  17.1.13 – 11.1.13

 

 

גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של חמישה כוכבים הנמצאים השבוע במזל שלכם, מזל גדי צובע חלק גדול ממה שאתם עושים בצבעים גדיים הכוללים בן היתר אחראיות, רצינות, חריצות, מוסריות ושאפתנות . בתחום הרומנטי קשה לכם לקחת סיכונים ואתם רואים בעיקר את התועלות שיוצאות מקשר קיים אך בקשרים קיימים המחויבות היא טוטאלית כלפי הצד השני. קשרים שלא ידעו להתחדש עלולים להסתיים. כלכלית אתם מיישמים רעיונות מבריקים. מקצועית אתם במיטבכם השבוע.

 

דלי  21.1-18.2     היכולת לפעול למען הקהילה והעולם מלבד עצמכם תהיה בשיאה השבוע. אתם מצליחים לגייס את מיטב כישוריכם למען אנשים שזקוקים לכם ודווקא מהמקום הזה אם אין אינטרסים עשויים להגיע הפירות ברמה הכלכלית, וההכרה בכם כמנהיגים. בתחום הרומנטי הנסתר רב על הנגלה ויש עוד לא מעט דברים שצריכים להתבהר כדי לממש את אהבתכם.

 

דגים  19.2-20.3 הצורך להשתייך לקבוצה ונושא ההשתייכות בכלל יעלה אצלכם חזק על פני השטח ודווקא אתם שכל כך מרגישים חסרי גבולות בדרך כלל ושייכים ל הכול תרצו משהו מאוד מוגדר ובטוח. היחסים והתקשורת עם בני זוג ובשותפויות למיניהם מאוד עניינית ולפעמים על גבול הריחוק, אפשרו לעצמכם לצאת מהרשמיות זה יקל עליכם מאוד.  מבחינה כלכלית אתם שואפים לצאת מהגבולות אך אתם עלולים להיתקל בהתנגדות או ביקורת מצד חברים או משפחה.

 

טלה   21.3-20.4     אתם עלולים להרגיש קונפליקט בין מה שאתם רוצים לעצמכם לבין מה שאחרים רוצים או צריכים. הדבר יתבטא במיוחד בנושאים אישיים ומשפחתיים מול קריירה ותחושת השליחות למען הכלל. קשרים עם אנשים בכירים או עם אחד ההורים עלולים להתנתק בגלל חוסר היכולת שלכם להתפשר. כלכלית יש ניגודי אינטרסים במה שאתם עושים וקושי לממש דברים. בזוגיות אתם עלולים להרגיש מעט ניכור ביחסים עם בן הזוג.

 

שור  21.4-20.5      מקבץ של חמישה כוכבים שישהו במזל גדי שהוא מיסוד האדמה יטיב עמכם מאוד. הרצון והשאיפה לגדול ולהתרחב ימצא בשפע אצלכם וגם תיצרו שינוים ברמה הפרקטית אם זה בקריירה בתחום הלימודים או בעסקים. מבחינה כלכלית יש רצון להצליח ולהשקיע אך קיים קונפליקט אם בצורה צנועה או נועזת. בתחום הרומנטי יש הבנה ברמה הבסיסית אך קשה לגלות רגשות עמוקים אחד כלפי השני מה שעלול ליצור ניקור וריחוק.

 

תאומים 21.5-21.6      תת המודע שלכם פעיל מאוד ומעלה תכנים רגשיים הזקוקים להתייחסות .הדבר יכול להגיע דרך חלומות שחוזרים על עצמם או דרך רגשות שעולים על פני השטח לאחר שהיו מודחקים לאורך זמן. מבחינה כלכלית יש דינאמיות ויתכנו שיתופי פעולה יחד עם זאת בין שישי לראשון יתכנו עימותים על רקע כספי, היזהרו !  בעבודה תחושו הקלה וצפויים פחות התנגדויות כלפיכם.

לפנויים שביניכם צפוי קשר חדש ומפתיע.

 

סרטן  22.6-22.7      עם חמישה כוכבים הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם השבוע זה הרי ברור שמרב תשומת ליבכם יהיה סביב נושאים אלו. אתם מושכים לחייכם אנשים סמכותיים ואחראים העלולים להיות מעט שתלתניים וזה יגרום לרצון להתנתק מהם או להיסגר רגשית. היחסים עם אנשים בכירים הקשורים לקריירה שלכם מעט סוערים יחד עם זאת זה הזמן ללכת לפי הלב ולבחור מה שמתאים לכם. כלכלית תושפעו לטובה ממולד הירח בשישי.

 

אריה 23.7-22.8      השאפתנות בתחום המקצועי עשויה לעלות לגבהים חדשים שלא הכרתם. אתם נחושים להצליח ויש לכם את המשמעת והכישורים לעשות זאת. חשוב שבדרך לא תאבדו חברים או אנשים קרובים ותדעו להיות קשובים גם להם ולא רק לעצמכם. לאחר שהשבוע האחרון היה סוער בבית עם המשפחה ובמיוחד עם בן הזוג השבוע תוכלו לתקן את היחסים עם אותם אנשים.

 

בתולה 23.8-22.9      מקבץ של חמישה כוכבים בבית היצירה שלכם מצביע על צורך מוגבר להביע את עצמכם ואת היצירתיות שלכם כאשר האמנים והיוצרים שביניכם ייהנו מאנרגיות אלו ויגלו הרבה משמעת וכוח רצון להשלים פרויקטים רבים ואף לזכות להכרה ציבורית. בעבודה יש רגיעה ופחות חיכוכים לעומת השבע האחרון. הימצאותה של ונוס במזל אדמה, גדי מטיבה עמכם בתחום מערכות היחסים הרומנטיות.

 

מאזניים 23.9-23.10     מקבץ של חמישה כוכבים בבית המשפחה ימקד את מירב תשומת ליבכם השבוע סביב ענייני בית ומשפחה. הרצון לרכוש נכס נדל"ן כלשהו יתחזק יחד עם זאת מומלץ להמתין לראשון או שני לפני שתבצעו עסקה. היחסים עם בן הזוג עלולים לסבול ממתח כלשהו ויתכן גם ניתוק רגשי או פיזי בסוף השבוע. כלכלית מדובר על שבוע יציב יותר ועם פחות מאבקים ואתגרים.

 

עקרב  24.10-21.11      היכולות המנטאליות שלכם יתחזקו במהלך השבוע. אתם מצליחים לגייס את המשמעת וכוח הרצון הדרושים על מנת לשבת וללמוד וזה מאפשר לכם להגיע להישגים. בעבודה אתם מגלים רעיונות נועזים ומקוריים שעשויים לקדם את זמנם ועלולים למשוך קנאה והתנגדות מצד עובדים אחרים. עולמכם הרגשי מאוד מאותגר לאחרונה וגם השבוע תצטרכו להתמודד עם תכנים רגשיים שיעלו על פני השטח. כלכלית שבוע מאוד מאוזן.

 

קשת  22.11-21.12      מקבץ של חמישה כוכבים בבית הכספים שלכם השבוע מצביע על מיקוד בנושאים כספיים. אתם נמצאים בקונפליקט מצד אחד אתם מעוניינים להבטיח צמיחה כלכלית ויציבות מצד שני יש בכם רצון לפרוץ מסגרות ולפעול בצורה נועזת ופחות שמרנית. הפנויים שביניכם ירגישו מחוזרים אך מצד שני זהו שבוע המקשה עליכם להיפתח רגשית ולתקשר עם הסובבים אתכם. בעבודה שבוע עם הישגים.

 ___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי