אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  18.6.15 – 12.6.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית שבועית לשבוע שבין 18.6.15 – 12.6.15


הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  18.6.15 – 12.6.15

 

 

תאומים 21.5-21.6      בשעה טובה כוכב מרקורי שליט המזל שלכם יוצא היום מנסיגה ארוכה ולא קלה אך ייקח עוד כ 3 ימים לפחות עד שהוא יחזור למהירותו הרגילה ואיתו גם יחזרו העניינים להיות כסדרם. השבוע יצא גם כוכב שבתאי מבית הזוגיות והשותפויות שלכם ותוכלו להרגיש הקלה משמעותית ויותר קלילות בכל הנוגע למערכות היחסים והשותפויות שלכם. היצמדותו של השמש לכוכב מאדים מוסיף לכם המון אנרגיה ומחזק את היכולות המנטאליות שלכם.

 

סרטן   22.6-22.7      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם וזה זמן טוב לסיכומים והכנת תוכנית לשנה הקרובה. הכוכבים צדק וונוס הנמצאים בבית הכספים שלכם עשויים מאוד לעזור להגדיל את ההכנסות שלכם מצד שני יש רצון לרכוש דברים יפים ונוצצים ולפנק את עצמכם ובני הבית. בעבודה ובקריירה מצבכם טוב ואתם עשויים לזכות לקידום מפתיע או להתבשר על שינוי לטובה בעבודה.

 

אריה  23.7-22.8      הימצאותם של ונוס וצדק במזל שלכם, מזל אריה מצביע על שפע של אנרגיה וכוח משיכה עצום.  היכולת למשוך שפע לחיים שלכם גבוה במיוחד השבוע מצד שני יש רצון להתפנק ,ליהנות מהחיים ולהתחבר לאנשים ופחות להשקיע ולהזיע, השבוע לפחות. חזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר משישי מאפשר לכם לסגור עניינים פתוחים וללבן אי הבנות עם חברים.

 

בתולה  23.8-22.9     כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם והנמצא כעת בבית הקריירה והמעמד שלכם אמנם חזר להילוך ישיר אך עדיין לא נע במהירות הרגילה שלו וייקח עוד כ 3 ימים עד שהעניינים יחזרו למסלולם. בעבודה ובקריירה זמן טוב לסגירת ופיתרון של תקלות ושיבושים שנוצרו בשבועות האחרונים. כספים עשויים להגיע ממקורות חיצוניים במפתיע. בבית תחושו יותר הקלה.

 

מאזניים  23.9-23.10      יציאתו של כוכב מרקורי מנסיגה במזל תאומים יאפשר לכם להוציא לפועל נסיעות שהתעכבו ולתקן קשרים עם גורמים בחו"ל שהשתבשו לאחרונה. הסטודנטים יצליחו להיות מרוכזים יותר ויוכלו להגיש עבודות שנתקעו. הכוכבים צדק וונוס הנמצאים בצמידות במזל אריה עשויים להטיב עמכם מאוד בתחום החברתי והפנויים שביניכם יוכלו למצוא אהבה חדשה דרך חברים או באירוע חברתי.

 

עקרב  24.10-21.11      הימצאותם של המטיבים צדק ונגה בבית הקריירה והמעמד שלכם מאפשרת לכם לשפר מאוד את מעמדכם הציבורי והמקצועי ולזכות להצלחה וקידום בשבועות הקרובים. יציאתו של כוכב מרקורי בבית כספי הזולות אצלכם מאפשר להתקדם מבחינה עסקית ולעשות פחות טעויות עם כספים שבאחריותכם וגם להבין את הרגשות שלכם. חזרתו של כוכב שבתאי למזל שלכם לשלושה חודשים מאפשר לכם לסגור כל מיני פינות ברמה האישית.

 

קשת  22.11-21.12      חזרתו של כוכב מרקורי הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם להילוך ישיר מאפשר ליצור בהדרגה יותר בהירות ותקשורת תקינה מול בן או בת הזוג שלכם ושותפים למיניהם. כמו כן ההתנהלות מול הציבור הרחב ואי ההבנות עשויות להצטמצם. הכוכבים צדק וונוס הנמצאים במזל אריה ולחלופין יציאתו של כוכב שבתאי ממזל קשת מגבירים את האופטימיות ומאפשרים לכם לפעול עם פחות מכשולים.

 

 

גדי  20.1 – 22.12      הימצאותם של המטיבים צדק ונגה בבית כספי הזולת ובמזל אריה מצביעים על אפשרות טובה להגדיל את ההכנסות שלכם המגיעות מהזולת מה שיטיב במיוחד עם מי שעוסק במסחר לסוגיו, ביטוח, וכל מי שמנהל כספים עבור אנשים אחרים. כמו כן כספים עשויים להגיע גם מצוואת או מענקים. מקצועית תחושו הקלה הדרגתית משישי עם סיום נסיגת כוכב מרקורי הנמצא בבית העבודה שלכם.

 

דלי   21.1-18.2      המטיבים, צדק ונגה הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביעים על שבוע העשוי להטיב עמכם מאוד עם בני זוג ושותפים. כמו כן לפנויים שביניכם עשויה להיכנס אהבה חדשה לחיים. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לזכות ביותר הצלחה ופרסום לאחר שלאחרונה הרגישו מעט תקועים. כלכלית יש להמתין לפחות עד לשבוע הבא עד שתבצעו החלטות גורליות וקניה גדולה.

 

דגים   19.2-20.3      סיום נסיגתו של כוכב מרקורי בבית המשפחה והבית שלכם עשוי להקל מאוד על התקשורת עם בני הבית, המשפחה וגם עם ההורים. אי הבנות שהתרחשו בשבועות האחרונים יוכלו להיסגר בצורה טובה. יציאתו של כוכב שבתאי מבית הקריירה שלכם מצביע על הקלה בתחום המקצועי וירידה מסוימת באחריות או קבלת עזרה נוספת. היצמדותה של נגה לצדק מצביע על שפע של הזדמנויות והצעות בתחום המקצועי.

 

טלה   21.3-20.4      היכולת שלכם להוציא רעיון מבריק אל הפועל יתעלה לרמות גבוהות ותצליחו לבטא דברים בצורה יצירתית. הצלחה אפשרית לאמנים, ליוצרים ולממציאים מבני מזל טלה השבוע. הרומנטיקה השבוע תהיה במיטבה אצל בני ובנות מזל טלה והפנויים שביניכם עשויים להתאהב חזק מאוד ובאופן מפתיע. הסטודנטים שביניכם יחושו הקלה ויגלו ריכוז גבוה יותר. מקצועית הסדר יחזור לחייכם.

 

שור 21.4-20.5     היצמדותו של השמש לכוכב מאדים וחזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר כאשר כולם נמצאים בבית הכספים שלכם מצביע על יותר בהירות וסדר סביב עניינים כספיים ורכוש ואפשרות להוציא לפועל עם פחות טעויות החלטות פיננסיות. כניסת הירח למזל שלכם בשישי שבת יחזק את ביטחונכם העצמי ויאפשר לכם ליהנות ולהיות יותר בהרמוניה עם המשפחה שלכם.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי