אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  22.11.12 – 16.11.12

תחזית שבועית לשבוע שבין 22.11.12 – 16.11.12

 

 

                        הורוסקופ

 

 

תחזית שבועית לשבוע שבין  22.11.12 – 16.11.12

 

 

עקרב  24.10-21.11     ליקוי השמש שהתרחש במזל שלכם עדיין מצריך אתכם להגיע לאיזון רגשי. כוכב מרקורי אשר נמצא בנסיגה מצביע על צורך להגיע לשורש של הבנות בעולמכם הרגשי. צורת החשיבה עשויה לעבור טרנספורמציה ולהביא לכם תובנות יקרות מפז. ביחסים עם בן הזוג אתם עלולים להרגיש בחוסר איזון בגלל הליקוי האחרון. בקריירה צפויים יותר דרמות אך גם קידום.

 

קשת  22.11-21.12     ליקוי החמה שהתרחש יכול להעלות אי סדרים בנושאים מקצועיים וכספיים ולכן חשוב ליצור בהירות מחשבה ולא להיגרר אחר כל התגרות מהסובבים אתכם. חלק מכם יעברו בשבועות הקרובים שינויים מרחיקי לכת בתחום המקצועי כולל מעבר לעבודה חדשה. כניסתו של כוכב מאדים לבית הכספים שלכם משבת מדרבן אתכם להפוך למסודרים יותר בענייני כספים יחד עם זאת עלול ליצור מאבקי בעניינים כספיים עם מוסדות פיננסיים.

 

גדי  20.1 – 22.12     ליקוי החמה של השבוע האחרון יעורר הרבה עניינים סביב נושאים חברתיים הכוללים קנאה ודחייה מול משיכה. אתם תמדדו את הפופולאריות שלכם בכל דבר שתעשו בזמן הקרוב. יחסים עם חברים יכולים להסתיים בגלל תחושה שלא עמדו במבחן הנאמנות שלכם או של אחרים. מעבר של כוכב מאדים למזל שלכם כבר בשבת מצביע על תוספת אנרגיה משמעותית עבורכם.

מקצועית אתם במיטבכם אך בוחנים מחדש את הצלחתכם.

 

דלי  21.1-18.2      ליקוי החמה שהתרחש לאחרונה בבית הקריירה שלכם מתחיל להשפיע על חלק מכם לפחות. מעמדכם הציבורי עלול להתערער יחד עם זאת נפתחים בפניכם דברים חדשים שיכולים לקדם אתכם גם מחוץ למקום העבודה הנוכחי. השמש שליטת בית הזוגיות והשותפויות שלכם אשר הושפעה מליקוי השמש מצביע על סדר חדש בזוגיות וחוסר בהירות חלקי ביחסים אך גם הזדמנות לצאת מקשר כובל ולא מספק. חברתית זוהי תקופה של עליות ומורדות.

 

דגים  19.2-20.3      נסיגת כוכב מרקורי מאפשר לכם לשנות את פילוסופיית החיים שלכם ואת מערך האמונות שלכם לפחות עד תחילת דצמבר. נסיעות לחו"ל יכולות להתעכב גם בגלל נסיגת מרקורי או שתתקלו בשיבושים ועיכובים. הסטודנטים שביניכם מצליחים להגיע לתובנות משמעותיות וראיה שונה מהרגיל. ליקוי החמה האחרון צפוי להשפיע על עולמכם המקצועי מי יותר ומי פחות ויאפשר לכם להתחדש ולמצוא משהו מתאים יותר.

 

טלה   21.3-20.4      ליקוי חמה במזל עקרב צפוי ליצור טלטלה בכל הנוגע לכספי הזולת אצלכם. מצד אחד כספים עלולים להתעכב אך מצד שני נושא השפע בחייכם יתפוס תאוצה ותהיו מוכנים לפעול יותר ממה שהורגלתם עד היום, כלומר יותר בנחישות. מבחינה רגשית צפו למספר שבועות עם הרבה עליות ומורדות לפחות אצל חלק מכם. ונוס בבית הזוגיות אצלכם יאפשר יותר איזון בתחום הזה. כניסת מאדים לבית הקריירה החל משבת מצביע על תקופה מאוד פעילה עם אפשרות להתקדם מקצועית.

 

שור  21.4-20.5     ליקוי החמה שהתרחש לאחרונה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על אפשרות לטלטלה בנושאים הללו. לצד קשרים חדשים ומסעירים שיופיעו בחייכם עלולים או עשויים להתרחש גם סיומים ופרידות מה שהיה הוא לא מה שיהיה כאשר טווח ההשפעה הוא כחצי שנה. ונוס שליטת מזלכם הנמצאת בבית העבודה ובמזל מאזניים מצביעה על יותר איזון והרמוניה בתחום המקצועי.

כניסת מאדים למזל גדי בשבת עשוי לחזק אתכם פיזית ורגשית.

 

תאומים 21.5-21.6     ליקוי החמה שהתרחש לאחרונה בבית העבודה שלכם מצביע על צורך בהתחדשות בנושאים מקצועיים יחד עם זאת על יותר העמקה והתעצמות. חלק מבני ובנות מזל תאומים עשויים לפרוץ מקצועית ולעבור טרנספורמציה משמעותית. מאדים אשר יכנס למזל גדי בשישי יחזק אצלכם נושאים כספיים ועסקיים ועשוי להגדיל את הונכם הכלכלי. באהבה אין חדש !

 

 סרטן  22.6-22.7    ליקוי החמה שהתרחש בבית היצירה והילדים שלכם מצביע על מהפכה בהתייחסות לילדיכם .בתחום היצירתי לצד הכרה ופרסום רחב היקף יכול להיות גם הצפה רגשית בנושא הזה. כניסת כוכב מאדים לבית הזוגיות שלכם מצביע על תקופה של יצירת סדר ביחסים במידה ולא תשליטו כוח מיותר ותכנסו למאבקי כוחות עם בן הזוג.

 

אריה 23.7-22.8      ליקוי החמה שהתרחש לאחרונה בבית המשפחה שלכם מתחיל לתת את אותותיו, היחסים בבית ועם משפחתכם עוברים תהפוכות לא קטנות לאחרונה יחד עם זאת יש פה צורך בהתחדשות והליכה למקום מטיב יותר עבור חלק מכם. כניסת כוכב מאדים לבית העבודה שלכם והצטרפותו לכוכב פלוטו מבשרים על שבוע מאוד אנרגטי ועל יכולות להזיז דברים קדימה בתנאי שאתם לא רומסים את הסובבים אתכם. מבחינה רומנטית שבוע זורם והרמוני.

 

בתולה 23.8-22.9      ליקוי החמה ונסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם יכולים ליצור אי בהירות בחייכם כרגע יחד עם זאת היציאה מהשליטה שאתם כל כך רגילים אליה מאפשרים לכם לראות את הדברים אחרת במיוחד מול הסביבה הקרובה שלכם. כניסה של מאדים לבית היצירה שלכם יאפשר לכם

לפרוץ קדימה עם התחום היצירתי. כלכלית זהו שבוע טוב וכספים אמורים להגיע גם השבוע.

 

מאזניים 23.9-23.10      ליקוי החמה שהתרחש בבית הכספים שלכם עלול לערער את מצבכם הפיננסי לזמן מה יחד עם זאת חלק מכם דווקא עשוי לחוות דווקא התעוררות וצמיחה כלכלית בחודשים הקרובים. ונוס שליטת מזלכם הנמצאת במזל מאזניים עשויה להטיב עמכם בתחום הרומנטי, אתם מקרינים חיוניות ויופי יותר מהרגיל וכוח המשיכה שלכם במיטבו. מאדים אשר יכנס לבית המשפחה החל משבת משקף צורך לעשות סדר בבלאגן אשר בביתכם.

 ___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי