אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  23.5.13 – 17.5.13

תחזית שבועית לשבוע שבין 23.5.13 – 17.5.13


הורוסקופ

 

תחזית שבועית לשבוע שבין  23.5.13 – 17.5.13


 

שור  21.4-20.5      ריבוי כוכבים בבית הכספים שלכם ובמזל תאומים מצביע על רעיונות ברמה הכלכלית ועל אפשרות ליצירת קשרים שיכולים לקדם אתכם ברמה הפיננסית. בתחום הרומנטי ועם שותפים תצטרכו להשקיע יותר על מנת לדייק במה שאתם אומרים וכך תמנעו חילוקי דעות מיותרים. בקריירה אתם בעיצומם של שינוים יסודיים שיאפשרו לכם לשדרג את עיסוקכם.

 

תאומים 21.5-21.6      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל תאומים שיחגגו החל מהשבוע יום הולדת. ריבוי כוכבים במזל שלכם כולל כניסתו של השמש למזלכם מצביע על עליה בחיות שלכם ובחשיבה היצירתית. אתם מהירי מחשבה ומתחברים בקלות לאנשים יחד עם זאת יתכן שיהיה לכם פחות סבלנות לאנשים איטיים יותר ולא מעודכנים. רומנטית אתם מושכים מתמיד והפנויים שביניכם ינחלו הצלחה. בקריירה יש נטייה ליותר טעויות ונאיביות עם מידע.

 

סרטן  22.6-22.7     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם והאנרגיות יכולות להיות מעט נמוכות ופחות ממוקדות. זהו זמן טוב לסגירת מעגלים בחייכם. ריבוי כוכבים במזל תאומים עשוי לחזק את היכולות היצירתיות בעיקר לכל מה שקשור לביטוי בכתב או בעל פה יחד עם זאת יתכן ותתקשו יותר בהתנהלות מול פרטים והתנהלות יום יומית כולל תחזוקה של דברים. יש נטייה להתלהב מדברים מבלי לבדוק אותם לעומק כולל בתחום הרומנטי.

 

אריה 23.7-22.8     הירח שימצא במזלכם בסוף השבוע וריבוי כוכבים בתאומים מחזק את היכולת ליהנות מהחיים ומגביר את חיי החברה שלכם לאורך השבוע. מקצועית אתם יוזמים ויוצרים שינוי מקצועיים כולל שדרוג של היכולות שלכם או שינוי במקום העבודה. כלכלית יש נטייה לטעויות ותמימות שבאות מהתלהבות והיסחפות או ממידע שגוי שאתם מקבלים מחברים או קרובים.

 

בתולה 23.8-22.9     ריבוי כוכבים בבית הקריירה שלכם מכניס הרבה אנרגיה ויצירתיות לתחום הקריירה. רעיונות באים בקצב יחד עם זאת לא כולם ישימים כמו כן התקשורת עם בכירים מכם לא במיטבה ומעט מבולבלת. עם בני זוג ובשותפויות למיניהם דברים עלולים לא ללכת כפי שאתם רוצים ואתם עלולים להרגיש פחות שליטה ביחסים. כלכלית מצבכם יציב יותר השבוע.

 

מאזניים 23.9-23.10     עם כניסתם של השמש למזל תאומים ייווצרו ארבעה כוכבים במזלות מיסוד אוויר כולל שליט מזלכם מה עשוי לחזק את הצורך ללמוד ולהתפתח. הצלחה צפויה לסטודנטים או למי שעוסק בתחום האקדמי. אתם עשויים להרבות בנסיעות בעיקר לחו"ל. התקשורת וחוסר הבהירות הקשורים לנושאים מקצועיים יאותגרו השבוע וחשוב שלא תתפתו לרעיונות שלא בדקתם לעומק או להבטחות שוו. עם בני זוג ושותפים צפו לשינויים מרחיקי לכת.

 

עקרב  24.10-21.11     אתם נמצאים בשיאה של מהפכה מקצועית חלק גדול מכם הולכים לעבור מתיחת פנים משמעותית בעבודה הכולל שכלול אמצעי השיווק שלהם וגיוס לקוחות אחרים פשוט יחליטו לעבור למקום עבודה אחר שמטיב עמם יותר וחלק עשוי לעבור הסבה מקצועית כלכלית חשוב שתנהגו בזהירות עם חוזים והסכמים ותבדקו טוב טוב לפני שאתם חותמים על כל מסמך. עם שותפים ובני זוג תרגישו הקלה החל מהשבוע.


מחפשים ייעוץ? לשיחה אישית עם נטלי מוריה, מומחית בתקשור, נומרולוגיה, קלפי טארוט, ריפוי רוחני בהילינג קבלי ואותיות, פירוש חלומות, צרו קשר עם מרכז המומחים של ישראל: 072-3401003 שלוחה 51  


למאמרים נוספים:
ההילה של האדם

הגנות

הקרנה חוץ גופנית

לחיות מתוך שמחה

מדיטציה

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי