אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  24.1.13 – 18.1.13

תחזית שבועית לשבוע שבין 24.1.13 – 18.1.13

 

 

 

 

 

 

הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  24.1.13 – 18.1.13

 

 

גדי  20.1 – 22.12      עם כניסתו של השמש ומרקורי ומזל דלי ולבית הכספים שלכם המחשבה שלכם עשויה להפוך ליותר חדה ומקורית בכל הנוגע לנושאים כספיים יחד עם זאת הרצון לדברים איכותיים וחוסר הרצון להתפשר בנושא יתגברו ויגדילו את ההוצאות. למזלכם גם ההכנסות צפויות לגדול. בעבודה תקבלו הצעות חדשות שיאפשרו לכם יותר מקום לבטא את עצמכם. בתחום הרומנטי שבוע המאפשר למסד יחסים.

 

דלי  21.1-18.2      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל דלי שיחגגו יום הולדת החל מיום ראשון השבוע. כניסת השמש וכוכב ומרקורי למזלכם והצטרפותו לכוכב מאדים במזל דלי יטיב עמכם מאוד ויחבר אתכם ליכולות המנטאליות שלכם ולחשיבה היצירתית שלכם. מקצועית ובתחום הקריירה אתם בתקופת בניה ועשייה והפירות לא יאחרו להגיע בתנאי שתעבדו ותשקיעו נכון ובצורה אתית ובלי לעגל פינות.

 

דגים  19.2-20.3      מקבץ הכוכבים במזל גדי מצביע על עיסוק מוגבר בנושאים חברתיים גם בשבוע הקרוב יחד עם זאת כבר בראשון תתפנו לדברים אחרים כולל לעסוק בנושאים של אמנות ורוחניות ובעזרה לזולת. העוסקים במחקר ופיתוח ובנושאים מדעיים יוכלו להגיע לתובנות מעמיקות וחשיבתכם תאופיין בשילוב מצוין בין האינטואיטיבי לרציונאלי. היחסים והתקשורת עם בני זוג יהפכו מרציני לפחות ברור ובהיר.

 

טלה   21.3-20.4      העומס שחוויתם לאחרונה בתחום הקריירה עשוי להצטמצם החל מראשון יחד עם זאת אתם פועלים לשקם את היחסים שנפגעו לאחרונה עם חברים לעבודה, שותפים או אנשים בכירים. היחסים עם בן או בת הזוג גם כן עלול על שרטון וזה הזמן להיות גלוי יותר בתקשורת שלכם.

מעבר השמש וכוכב מרקורי לדלי יוציאו אתכם מהכבדות שחשתם לאחרונה ויוסיפו קלילות ועניין ויחזקו את חיי החברה שלכם.

 

שור  21.4-20.5      כניסתו של הירח למזל שור בשבת יחזק את הביטחון העצמי שלכם ויטיב עמכם מאוד בעיקר בנושאים פיזיים רגשיים וכלכליים. כניסתם של כוכב מרקורי והשמש החל משבת וראשון לבית הקריירה שלכם ולמזל דלי מצביע על תקופה מאוד עמוסה בתחום הקריירה עם הרבה אחריות. היכולות היצירתיות שלכם והמקוריות יתבטאו במיוחד בתחום העבודה והקריירה. בתחום הרומנטי זהו שבוע של חיזוק הערך העצמי וקשרים שנפגעו.

 

תאומים 21.5-21.6     עם יציאתם של כוכב מרקורי שליט מזלכם ממזל גדי וכניסתו למזל דלי יחד עם השמש ומאדים, הקלילות תחזור אליכם ותרגישו הרבה יותר טוב ונמרצים מהרגיל. הרצון ללמוד ולהתפתח ולנסוע מעבר לים עבור זה גדול יותר. אנשים רבים וחדשים עשויים להיכנס לחייכם החל מהשבוע וזה יכול להביא גם ליצור קשר חדש על רקע רומנטי ואהבה. כלכלית אתם במגמת התחזקות.

 

סרטן  22.6-22.7      העומס הרגשי והמשבר שחלק מכם הרגיש בשבוע האחרון מסתיים ואתם מתפנים לשקם את היחסים שלכם ולקחת אותם למקום טוב ומטיב ולמקום חדש ומעורר תקווה. למדתם את מה שהיה ללמוד ועתה אתם מוכנים לקחת את היחסים שלכם למקום זורם ומעצים. כלכלית תגלו יותר יצירתיות במיוחד בכל הנוגע לכספים המגיעים אליכם, בניהול או שותפויות עסקיות. היחסים עם ילדיכם מתחזקים ואתם מגלים אמפטיה ביחד עם סמכות.

 

 

אריה 23.7-22.8      החל מראשון ירד העומס בעבודה ועם מעבר מקבץ הכוכבים ממזל גדי לדלי תרגישו מעט יותר קלילים ופחות נוקשים. מקבץ של שלושה כוכבים כולל השמש שליט מזלכם וכוכב מרקורי שיהיו במזל דלי ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביעים על צורך לצאת מעולמכם הפנימי ולפעול ממקום קצת יותר אובייקטיבי ואמפאטי כלפי בני זוג ואנשים בכלל. בבית יש רצון ליצור משהו חדש וחזק יותר.

 

בתולה 23.8-22.9     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית היצירה שלכם מאפשר לכם לחדד את השאיפות שלכם ולנהוג בצורה פחות הססנית ויותר נועזת לגבי חשיפה והצלחה. מעבר השמש וכוכב מרקורי שליט מזלכם לבית העבודה החל מראשון מצביע על תקופה מאוד יצירתית שבה תקבלו רעיונות בשפע הניתנים גם ליישום. בתחום הרומנטי תרגישו יותר בטוחים ליזום.

 

מאזניים 23.9-23.10     העומס והמתח שחשתם לאחרונה בביתכם ועם הקרובים לכם עשוי להשתחרר לאט לאט החל מראשון. כניסת השמש וכוכב מרקורי לבית היצירה שלכם החל מראשון יוסיף לכם הרבה יותר קלילות ורצון לבלות וליצור. היחסים והתקשורת עם ילדיכם עשויה להפוך ליותר זורמת כמו כן לכל מי שעובד עם ילדים בעבודתו צפויה הצלחה ויכולת להגיע אליהם ביתר קלות. הכרות חדשה ומפתיע עשויה להוביל לקשר רומנטי חדש.

 

עקרב  24.10-21.11     היחסים עם סביבתכם הקרובה הכוללת אחים, חברים וקרובים התאפיינה לאחרונה בלא מעט טלטלות אך השבוע החל מראשון תוכלו להתחיל לנשום יותר לרווחה גם אם לא הכול ברור ופתור. כניסתם של השמש וכוכב מרקורי לבית המשפחה שלכם עשויים להוסיף יותר בהירות ואפשרות לנהוג באמפטיה אך ללא היצמדות לדרמות ולתוצאות. כספים עשויים להגיע דרך המשפחה. בעבודה אתם מגלים מקוריות ויצירתיות בכל מה שאתם עושים.

 

קשת  22.11-21.12     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים שלכם ובמזל גדי מצביעים על תקופה שאילצה אתכם להשקיע יותר ולנהוג באחריות בעניינים כספים ועם רכוש ולא לקחת הכול כמובן מאליו. יתכן שחוויתם נפילות ותקיעות כלכלית יחד עם זאת מראשון העומס וירד והבהירות תעלה בנושאים הללו. הכבדות תרד בחייכם ותרגישו צורך לבלות יותר ולהכיר אנשים חדשים. הצלחה צפויה לסטודנטים בכל המסגרות. בתחום הרומנטי התקשורת תתאפיין ביותר קלילות וזרימה.

_______

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי