אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  28.2.13 – 22.2.13

תחזית שבועית לשבוע שבין 28.2.13 – 22.2.13

 

הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  28.2.13 – 22.2.13

 

 

דגים  19.2-20.3    בשבת יכנס כוכב מרקורי הנמצא במזלכם לנסיגה מה שאומר שכל מה שקשור לתקשורת בין בני אדם ותקשורת טכנולוגית גם כן עלולים להשתבש. יש נטייה להזניח יותר דברים הקשורים להתנהלות היום יומית כמו תשלום חשבונות. בשלישי תיכנס ונוס גם כן למזל דגים ועשויה לשפר את המראה שלכם ולהטיב עם היחסים הרומנטיים שלכם וגם על התחום הכספי.

 

טלה   21.3-20.4     זהו שבוע הדורש מכם להוריד הילוך אפילו יותר מאחד וזה עלול ליצור כעס וחוסר אונים יחד עם זאת האטה וחיבור למקום שקט ורגוע מחבר אתכם לידע חדש ולמקומות חדשים שרק דרך השקט היו נגישים לכם. התקשורת עם חברים אחים ושכנים טעון שיפור ועלול לסבול מחוסר בהירות. מעמדכם איתן אך בעבודה יתכנו אי הבנות על רקע מקצועי עם חברים לעבודה. בזוגיות תיתכן תחושה של חוסר נגישות מצד בן הזוג.

 

שור  21.4-20.5    כוכב שבתאי הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם אמנם מאתגר אתכם לא מכבר יחד עם זאת היווצרות של זוויות הרמוניות לכוכבים אחרים מראה על אפשרות למנף דברים חדשים לזוגיות שלכם כולל קשר חדש עבור הפנויים שביניכם. כלכלית אתם מלאים ברעיונות ויכולים להיעזר בקשרים למימוש הרעיונות. חברתית ומקצועית שבוע מאוד אינטנסיבי.   

 

תאומים 21.5-21.6     שבעה כוכבים שימצאו השבוע בבית הקריירה והעבודה שלכם מצביעים על עיסוק מוגבר בנושאים הללו וכאשר רוב האנרגיה נמצאת במזל דגים ישנה נטייה להתמסר לרעיון גדול ולעבוד ללא גבולות ואז גם להרגיש מנוצלים או להיות עם תחושת קורבנות לפעמים ולכן חשוב שתשימו גבולות לכמות הזמן וההשקעה שלכם. התחום הרומנטי והחברתי יאזנו את המצב ויאפשרו לכם לנקות את הראש.

 

סרטן  22.6-22.7     מקבץ של שמונה כוכבים ! שישהו במזלות מיסוד המים כולל הירח שיהיה במזל שלכם בסוף השבוע עשויים להטיב עמכם יחד עם זאת אתם חייבים גם לדעת לתעל את כל האנרגיות הרגשיות לאוורר או לקרקע אותם ולמנף אותם לעשייה כדי לא להרגיש מוצפים. בתחום הרומנטי אתם עלולים להרגיש יותר מבולבלים ואתם מנסים למצוא את דרככם הנכונה בחיים. מקצועית הדברים יותר ברורים לכם.

 

אריה 23.7-22.8      מלבד הירח שיהיה בסוף השבוע במזלכם, מזל אריה ויטיב עמכם רגשית ויוסיף שמחה לחייכם רוב השבוע מירב הכוכבים יהיו במזלות מיסוד המים שיכולים להציף אתכם רגשית ולאלץ אתכם להיכנס יותר פנימה לעולמכם הפנימי ולעבד רגשות שמציפים אתכם. כלכלית עלול להיווצר יותר טעויות עם כספי הזולת והתנהלות יותר נאיבית מול מוסדות בנקים וחברות ביטוח. חברים יהיו לידכם ויציעו עזרה, אל תתנגדו פשוט שחררו את מה שאתם מנסים לאחוז בכוח.

 

בתולה 23.8-22.9     האווירה הכללית השבוע היא שאין לכם בדרך כלל שליטה על מה שקורה במיוחד מול האנשים העומדים מולכם כמו שותפים ובני זוג. נסיגת מרקורי שליט מזלכם ועוד שישי כוכבים שימצאו בבית הזוגיות עלולים להחריף את המצב וליצור הרבה בלבול וחוסר אונים. הכי טוב עבורכם לאחר שניסיתם הכול הוא פשוט לשחרר ולהרפות ולתת לבריאה לכוון ולעבוד בשבילכם. בתחום הקריירה המזל לצידכם ויש לכם שפע של רעיונות וקשרים.

 

מאזניים 23.9-23.10      שישה כוכבים אשר ימצאו בבית העבודה שלכם במשך השבוע כולל שליט המזל שלכם מצביעים על עומס רב ועל התמסרות לרעיון גדול מכם יחד עם זאת אם לא תשמרו על עצמכם יתכן ותרגישו מרוקנים ולכן היו קשובים לגופכם ולעצמכם. כלכלית אתם מתחילים לראות את פירות ההשקעה של התקופה האחרונה. בזוגיות ועם שותפים יש יותר בהירות וחדות מחשבה.

 

עקרב  24.10-21.11     מקבץ של שישה כוכבים במזל דגים במהלך השבוע הקרוב מצביע על הרבה מאוד עניינים סביב אגו והצלחה. מקבץ הכוכבים בדגים אומר שהצלחה יכולה להגיע בתנאי שאתם יודעים לשחרר ציפיות והיאחזויות ופועלים עבור מטרות שהן גם מעבר לאינטרסים האישיים שלכם. היחסים עם ילדיכם ידעו עליות וירידות ויש לכם הזדמנות ליצור תקשורת עם יותר נוכחות. בעבודה רעיונותיכם המקוריים עשויים להגדיל את הכנסותיכם.

 

קשת  22.11-21.12     שמונה כוכבים אשר יהיו במהלך השבוע במזלות מיסוד המים עלולים להקשות עליכם בגלל ההצפה הרגשית שעלולה לעלות והתגובה האינסטינקטיבית לעשות משהו. הדבר היחידי שיכול להקל עליכם הוא לא להתנגד ולחוות את מה שעולה ואז תגיע גם ההבנה.הדבר מדובר במיוחד בנושאים משפחתיים והבית. כלכלית זהו שבוע שבו אתם מצליחים יותר ויש יותר יציבות. בזוגיות מצבכם טוב יותר אך יש נטייה להפריז בתגובות שלכם.

 

גדי  20.1 – 22.12     היכולת שלכם לשלב רוח וחומר יהיה במיטבו השבוע. אתם מגיעים לרעיונות טובים ומצליחים לממש אותם בצורה מעשית ונכונה יחד עם נסיגת כוכב מרקורי שיתרחש במזל דגים ב 23 לפברואר מצביע על אנשים הקרובים לכם שעלולים לזרוע בלבול או שאתם תרגישו פחות ברורים וזה עלול לפגוע בכם. מקצועית יש תחושה של יותר בהירות בחייכם אך אתם עלולים להפריז במה שאתם עושים ובעצמכם. בזוגיות יש תחושה שיש פחות שליטה ביחסים וזה עלול ליצור מתח פנימי.

 

דלי  21.1-18.2     מקבץ של שישה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל דגים מצביע על עיסוק יתר בנושאים כספיים, רכוש וחומר. יחד עם זאת שפע אנרגיה במזל דגים עלול גם ליצור תחושה של יציאה מאשליה לגבי נושאים חומריים במיוחד לגבי מה שחשבתם שאפשרי. נסיגת כוכב מרקורי גם כן שם מה 23 לפברואר עלול להצביע על פחות בהירות לגבי נושאים כספיים. מקצועית שבוע יציב יותר.

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי