אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  29.11.12 – 23.11.12

תחזית שבועית לשבוע שבין 29.11.12 – 23.11.12

 

 

 

 

הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  29.11.12 – 23.11.12

 

 

קשת  22.11-21.12     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל קשת שיחגגו יום הולדת. כניסתו של השמש למזלכם מוסיף לכם אופטימיות ותעוזה והאמונה בעצמכם מתגברת מיום ליום. כלכלית שבוע מאוד מוצלח הכנסותיכם צפויות לגדול. בתחום הזוגיות ועם שותפים התקשורת לא במיטבה בגלל נסיגת כוכב מרקורי שעלול ליצור יותר בלבול.

 

גדי  20.1 – 22.12     היצמדותו של כוכב מאדים לפלוטו במזל שלכם בין שני לשישי מצביע על אנרגיה שעשויה להזניק אתכם מאוד יחד עם זאת אם לא תדעו לתעל אותה נכון ותנצלו אותה לרעה היא עלולה גם להזיק לכם. כוכב ונוס הנצמד לכוכב שבתאי שליט מזלכם יכול להטיב עמכם ולהצביע על מיסוד יחסים וחיזוק מעמדכם החברתי. סכום כסף עשוי להגיע אליכם באופן פתאומי השבוע.

 

דלי  21.1-18.2     כניסת השמש למזל קשת עשוי להזרים אנרגיות חדשות ואופטימיות בכל הנוגע לחיי החברה שלכם. באינטראקציות קבוצתיות תובילו ותהיו במרכז. חשוב שלא תכפו את דעותיכם על הסובבים אתכם. בתחום הרומנטי יתכן קשר חדש ומפתיע שיכול להיווצר דרך חברים או אירוע חברתי. נסיגת כוכב מרקורי בבית הקריירה שלכם דורש מכם יותר בהירות ומיקוד בפרטים הקטנים ופחות חשדנות.

 

דגים  19.2-20.3      כניסת השמש לבית הקריירה שלכם מצביע על יכולת התבלטות וכושר מנהיגות גבוהים מהרגיל כמו כן יכולת להפיץ את דעותיכם ועל יותר כושר שכנוע. כלכלית אתם עשויים לזכות להעלאה במשכורת באופן מפתיע. חברתית יש נטייה למרוד במוסכמות ולהתנגח עם סמכויות. נסיעות לחו"ל עלולות להתעכב, בלימודים אתם מגלים חשיבה מקורית והרבה עומק. עם בן הזוג יתכנו שיבושים בתקשורת.

 

טלה   21.3-20.4     כניסתו של השמש למזל קשת יטיב עמכם מאוד. הרצון לשהות במרחבים פתוחים ובטבע יגבר וגם הצורך לנסוע ולהרחיב אופקים בארץ או בחו"ל יתחזק. מוקד תשומת ליבכם יהיה השבוע סביב נושאים כלכליים. ליקוי השמש יכול ליצור טלטלה וחוסר בהירות יחד עם זאת יש לכם הזדמנות גם לפרוץ קדימה לאחר שהסערה תדעך. בתחום הקריירה מעמדכם חזק ואתם יכולים להגיע להישגים בתנאי שתשתמשו בכוח שלכם בצורה אתית ונכונה.

 

שור  21.4-20.5     היצמדותה של ונוס לכוכב שבתאי ונסיגת מרקורי כולם בבית הזוגיות שלכם מצביעים על שבוע מאתגר עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. התקשורת לא במיטבה ויש נטייה ליותר חשדנות וניכור ביניכם. כלכלית אתם נכנסים לחודש פורה, כספים עשויים להגיע דרך קרנות מלגות או דרך בן הזוג. לכל הנוסעים לחו"ל מומלץ לנהוג במשני זהירות בעיקר מול סמכויות שלטוניות.

 

תאומים 21.5-21.6      הימצאותו של השמש בבית הזוגיות מצביע על יותר אופטימיות ועל רצון להתחבר ליותר אמת ואוטנטיות ביחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. בעבודה יש נטייה ליותר בלבול וחשדנות מול האנשים שאתם עובדים איתם מה שעלול ליצור קיפאון ביחסים וקושי לנהל ולהזיז דברים.

כלכלית זהו שבוע מאוד מאתגר במיוחד מול מוסדות פיננסיים כמו בנקים וחברות ביטוח.

 

 

סרטן  22.6-22.7     זהו שבוע העלול להתאפיין בהרבה מתח ואפילו אלימות במיוחד ביחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם וגם מול סמכויות כולל הורים. חשוב שתתחברו לאינטואיציה שלכם ותזהו הסלמה ביחסים בזמן על מנת למנוע ניתוק ביחסים. היכולות היצירתיות שלכם במיטבם. גם אם אתם עלולים להתקשות להוציא אותם לפועל כדאי לכם לנסות. כלכלית שבוע מעט מאתגר.

 

אריה 23.7-22.8     האווירה בבית נוטה להיות פחות הרמונית ואתם עלולים להרגיש מעט דחייה ואף ניכור מצד המשפחה. חשוב שתלבנו את הבעיות מול בני הבית וההורים כדי למנוע החרפה במצב. הימצאותו של השמש במזל קשת מטיב עמכם מאוד מול ילדיכם ובתחום היצירתי. אתם שואפים לבטא את האמת שלכם ללא מסכות. בעבודה יש נטייה ליותר מאבקי כוחות, יתכן ותתקשו לקדם דברים כמו שאתם רוצים.

 

בתולה 23.8-22.9      סכם כסף עשוי להגיע בתחילת השבוע וישפר את מצבכם הכלכלי. הימצאותו של השמש במזל קשת עשוי להשפיע לטובה על האווירה בבית. היחסים עם ההורים ובני הבית יתאפיינו ביותר חום ואוטנטיות השבוע. נסיגת מרקורי, שליט מזלכם עלול לשקף יותר שיבושים בכל הנוגע למכוניות, במיוחד במערכת השמנים של האוטו והצנרת בבית.

 

מאזניים 23.9-23.10     מרב תשומת ליבכם השבוע יהיה סביב נושאים כספיים. יש נטייה לחוסר דיוק בפרטים ובלבול בעניינים כספיים שעלולים לפגוע במערכות יחסים עם קרובים עד כדי קרע ביחסים או ניתוק. הימנעו מלערב אנשים קרובים בעסקאות כלכליות. הימצאותו של השמש במזל קשת עשוי להגדיל את הצלחתכם בתחום הלימודים וההוראה. בבית ועם המשפחה אווירה כבדה ומתוחה יותר.

 

עקרב  24.10-21.11     כניסת השמש לבית הכספים שלכם ולמזל קשת מצביע על תקופה שופעת מבחינה כלכלית יחד עם זאת גם נטייה להפרזות בנושאים חומריים ולפינוק יתר. היחסים עם קרובים וחברים פחות זורמים השבוע ויש נטייה ליותר חוסר אמון וחשדנות. ונוס הנמצאת במזלכם תיצמד לכוכב שבתאי מה שעלול להראות על פחות זרימה ביחסים ותחושת בדידות וניכור עם בן הזוג ובשותפויות למיניהם.

 

 

 

לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי