אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  3.1.13 – 28.12.12

תחזית שבועית לשבוע שבין 3.1.13 – 28.12.12

 

 

 

 

 

הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  3.1.13 – 28.12.12

 

 

גדי  20.1 – 22.12      דברים יסתיימו ויתחילו בחייכם השבוע חלק מזה עשוי להתבטא בהיבט הכלכלי והחברתי. כלכלית זמן טוב להשקעות במיוחד החל מרביעי הקרוב. היצמדותו של השמש לכוכב פלוטו במזל גדי מצביע על שבוע מלא תהפוכות ברמה האישית והמשפחתית. אתם מחליטים למרוד ולא להסכים לכל מה שמוצע לכם. בעבודה שבוע רגוע ומוצלח מבחינה מקצועית וכלכלית.

 

דלי  21.1-18.2     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ואתם מרגישים מצד אחד תחושה של סגירת חשבון אך מצד שני כוכב מאדים הנמצא בתחילת מזל דלי מוסיף לכם תחושה של רעננות ובהירות גדולה בכל מה שאתם מתכננים לעשות ועושים. ההשפעה שלכם על הסובבים אתכם גדול השבוע ולכן חשוב שתשקלו כל מה שאתם אומרים ועושים. בתחום הרומנטי שבוע של סיומים והתחלות חדשות.

 

דגים  19.2-20.3      כלכלית יעלו אצלכם רעיונות מקוריים ולא שגרתיים ולכן חשוב שתתנו עליהם את הדעת ותאמצו את הטובים ביותר הניתנים למינוף כלכלי. בבית ועם המשפחה צפים דברים שישבו לא מעט זמן בבטן אך אתם מרגישים שאי אפשר להסתיר יותר ומחליטים ללכת לפי האמת שלכם גם אם היא יכולה להביא לסיום של קשרים.

 

טלה   21.3-20.4     הירח המלא שיתרחש בסוף השבוע בבית המשפחה שלכם מצביע על מתח ועומס רגשי בבית ועם המשפחה . בקריירה אתם מצליחים למנף את ההצלחות האחרונות ומחזקים את מעמדכם הציבורי והמקצועי. כלכלית יש הזדמנות השבוע לעלות מדרגה ולשפר את הכנסתכם או את תנאי השכר שלכם. חברתית זהו שבוע מוצלח ביותר עם הרבה הכרויות חדשות .

 

שור  21.4-20.5     הפנויים שביניכם יוכלו למסד יחסים עם בן או בת הזוג והקשר צפוי להיות יציב ולהאריך ימים. מבחינה עסקית זמן טוב להיכנס לשותפות עם אנשים שיכולים להעצים אתכם. חשוב תבדקו לעומק את כל הפרטים לפני שאתם חותמים על מסמכים כל שהם. כלכלית אתם בודקים אפשרות להשקיע בחו"ל או עם גורם הקשור לחו"ל.

 

תאומים 21.5-21.6      ירח המלא בבית הכספים שלכם מצביע על אפשרות לפעול בצורה אימפולסיבית עם כספים יחד עם זאת האינטואיציות חזקות ולכן חשוב לא להתעלם מהן לגמרי. פרויקט מקצועי שביצעתם והיה מוצלח יכול לזכות אתכם בעבודה נוספת. השכירים שביניכם יוכלו לקבל קידום והעלאה במשכורת. בתחום הרומנטי די אופטימי ואתם יותר מפוכחים לגבי היחסים שלכם.

 

סרטן  22.6-22.7     הירח המלא שיתרחש במזלכם בסוף השבוע מצביע על אפשרות לסערת רגשות במיוחד במערכות יחסים עם בני זוג ושותפויות למיניהם. חשוב שלא תגיעו להחלטות הרות גורל בסוף השבוע ותמתינו לתחילת השבוע כדי שתחליטו ממקום מאוזן יותר. בשני כשהרוחות יירגעו תגלו שיש לכם אפשרות להיכנס לשותפות ממקום טוב יותר. בעבודה ועם ילדיכם קל יותר והיחסים עשויים להתחזק לאחר תקופה לא קלה.

 

אריה 23.7-22.8     הירח המלא השבוע מצביע על אפשרות ליותר מתח בעבודה כמו כן התקרבותו של השמש לכוכב פלוטו בבית העבודה שלכם מצביע על אפשרות לסיומים ולהתחלות חדשות.

בתחום הרומנטי אתם פשוט זורחים והאהבה חזקה מתמיד. המתח עם המשפחה עלול לגבור לקראת חמישי הקרוב נסו לא להתנתק פיזית או רגשית. חברתית תהיו מאוד מבוקשים ותבלו הרבה.

 בתולה 23.8-22.9     בעבודה אתם מגלים הרבה מקוריות והרבה יצירתיות יחד עם זאת הרצון לפעול בצורה עצמאית ולמרוד במוסכמות עלול להביא כלפיכם גם הרבה התנגדות. היחסים עם ילדיכם מאוד טעון וגם עם חברים והירח המלא בשישי עלול לגרום לכם לצאת משליטה שלא בהרגלכם ולפעול בצורה קיצונית מדי מה שעלול לגרום לניתוק. כלכלית לא צפויים שינויים קיצוניים השבוע.

 

מאזניים 23.9-23.10     שילוב של ירח מלא בשישי והיצמדותו של השמש לכוכב פלוטו מצביע על אפשרות לסערת רגשות וגם לסיומים עם אנשים קרובים ומשפחה או לצורך בהתחדשות. חשוב להמתין ליום שני לפני שעושים החלטה גורלית הקשור לאנשים חשובים בחייכם. כלכלית זהו שבוע טוב יחסית ואתם מצליחים לקבל סכום כסף שרציתם או לבנות תשתית כלכלית רצינית.

 

עקרב  24.10-21.11     השבוע בני ובנות מזל עקרב עשויים להצטיין בלימודים ולהגיע להישגים גם כמרצים. היחסים עם סביבתכם הקרובה מתוחה ועלולה להתאפיין בהרבה סערות רגשיות וחוסר איזון כולל רצון להתנתק אחד מהשני בהשפעת הירח המלא . בשני תרגישו הרבה יותר מאוזנים. כלכלית יש נטייה ליותר הפרזות ורצון ליהנות מהחיים. היחסים עם בן הזוג יתאפיין באופטימיות יתר ורצון בחופש אך גם בפסיביות וקושי להגיע להחלטות לגבי הקשר שלכם.

 

קשת  22.11-21.12     הכוכבים מרקורי וונוס הנמצאים במזל שלכם עשויים להשפיע לטובה על יכולת הביטוי שלכם יחד עם זאת אתם מרגישים צורך לבטא את האמת שלכם גם אם היא לא נעימה ואפילו קצת כואבת. בתחום הרומנטי אתם שואפים לקשר שיאפשר לכם חופש ולא יגביל אתכם. הירח המלא בשישי עלול להקשות על שיקול הדעת בנושאים כספיים וגם על קושי כלכלי. בראשון הבהירות תגדל. בעבודה ובקריירה אתם נמצאים בתקופת התרחבות.

 

 לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


 

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי