אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי 30.5.13 – 24.5.13
צילום: צילום: FreeDigitalPhotos.net

הורוסקופ שבועי 30.5.13 – 24.5.13

 

 

 

תאומים 21.5-21.6      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל תאומים עוזר לכם לחדד את החשיבה ואת היצירתיות שלכם. אתם יוצרים בקלות קשרים עם אנשים ומצליחים להקסים ולשכנע אותם במה שאתם רוצים. בתחום הרומנטי יש רצון יותר לפלרטט מאשר למסד יחסים והפנויים שביניכם יהינו מהמצב. כלכלית מצבכם טוב. עם חברים יתכנו חיכוכים על רקע כלכלי.

 

סרטן  22.6-22.7      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ועלולים להתקשות ליצור בהירות במחשבות שלכם. יש נטייה ליותר בלבול בכל הנוגע למסמכים ולהתנהלות בחיי היום יום, מומלץ לא להזניח ולדחות תשלומים וחובות, זה עלול לעלות לכם ביוקר. בתחום הקריירה והזוגיות יחולו הרבה שינויים ותאלצו לגייס אומץ ונחישות כדי לממש אותם.

 

אריה 23.7-22.8     חיי החברה יתגברו השבוע ובשבועות הקרובים ותוזמנו לשפע של אירועים וגם תוכלו להכיר לא מעט אנשים בזמן הקרוב. חלק מהאנשים, בעיקר חברים ינסו לשכנע אתכם להשקיע במיזם או מוצר שנראה על פניו מצליח, בדקו דברים לעומק. כוכב מאדים הנמצא עדיין בבית הקריירה מצביע עדיין על מוטיבציה גבוהה להצליח מבחינה מקצועית וכלכלית. בזוגיות מצבכם לא מי יודע מה.

 

בתולה 23.8-22.9     ריבוי כוכבים בבית הקריירה שלכם ובמזל תאומים מצביע על שבוע שבו חשיבתכם חדה ומהירה ואתם מצטיינים במה שאתם עושים ומצליחים לתקשר עם הסובבים אתכם במידה טובה יחד עם זאת בעיקר בתחילת השבוע יש נטייה לקצת בלבלול. היחסים עם שותפים למיניהם כולל בני זוג מצביעים על קצת בלבול ונאיביות. כלכלית מצבכם מעולה השבוע.

 

מאזניים 23.9-23.10     הרצון לפרוש כנפיים ולהרחיב אופקים יגבר השבוע ובשבועות הקרובים. חלק גדול מכם יהיה בנסיעות במיוחד בחו"ל ויכיר לא מעט אנשים. הצלחה צפויה בתחום הרומנטי ובלימודים. כלכלית זוהי תקופה של התחזקות והעצמאים שביניכם מצליחים לגייס הרבה לקוחות חדשים לעסק או העסקים שלהם.

 

עקרב  24.10-21.11     הכוח האמיתי שלכם השבוע יימדד על ידי הקשרים שלכם והידע שלכם זה גם יגרום לעסקים ולהכנסות שלכם לצמוח. אנשים נמשכים ליכולות שלכם ולעוצמה שלכם ולכן חשוב שלא תנצלו אותו לרעה. בסוף השבוע עלול להיווצר מתח בזוגיות ועם המשפחה אך בשבת כבר תהיו אחורי זה. בעבודה אתם בשיאה של מהפכה ושינויים מקצועיים שייקחו אתכם רחוק כל אחד בתחומו הוא.

 

קשת  22.11-21.12      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות ביניהם ונוס וצדק מצביעים על שבוע מאוד אופטימי וזורם עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. קשרים חדשים עשויים להיווצר אצל הפנויים שביניכם יחד עם זאת כושר השיפוט שלכם לא במיטבו. בבית ועם המשפחה יש נטייה להזנחה ביחסים ובתחזוקת הבית. כלכלית אתם בעיצומה של מהפכה הדורשת מכם להשתחרר מכבלי העבר. 

 

גדי 20.1 – 22.12     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה שלכם השבוע מצביע על מיקוד מרב תשומת ליבכם לעניינים מקצועיים ולנושא השרות. אתם מלאים ברעיונות יפים אך חלק מהם לא בהכרח ישימים כרגע אך בכל אופן תתבלטו ותוכלו לזכות בהכרה וקידום גם בהיבט הכלכלי. המתח בבית גדול והערכים שלכם מתנגשים עם הערכים של האחרים ויוצרים מתח פנימי וחיצוני.

 

דלי  21.1-18.2      ההשראה הדמיון והיצירתיות שלכם במיטבה השבוע ולכן חשוב שגם תממשו אותה. אם תעשו זאת תוכלו להפיק ממנה גם רווחים כספיים לאורך זמן ולהגיע להכרה ופרסום על המאמץ שלכם. עם כספים יש נטייה גבוהה יותר לעשות טעויות ולהתבלבל או לנהוג בפזיזות ולכן חשוב לבדוק הצעות לרווח כספי לעומק. מבחינה רומנטית אתם נמצאים בתקופת פריחה גם אם אצל חלק מכם קשרים עוברים תהפוכות.

 

דגים  19.2-20.3      הירח המלא שיתרחש בסוף השבוע יכול לטלטל אתכם רגשית ואף ליצור בלבלול בעיקר בנושאים אישיים ומשפחתיים אך ברגע שהרוחות יירגע תגיעו לתובנות ולבהירות בחייכם. כלכלית אתם נמצאים בתקופה לא קלה אך המאפשרת לכם אם תיקחו אחריות להגיע לתוצאות יוצאות דופן שיטיבו עמכם לטווח הארוך. מבחינה רומנטית זמן טוב ליצירת קשרים חדשים ולמפגשים חברתיים.

 

טלה  21.3-20.4     הרצון לפרוץ גבולות ולהשתחרר ממה שמגביל ומעיק בעיקר בחייכם האישיים ובתחום הקריירה יגיע לשיאו השבוע. הקונפליקט הפנימי גדול ועלול לעורר תגובות קשות מצד הקרובים לכם יחד עם זאת אם תלכו עם האמת שלכם תגיעו למקום חדש בחייכם. השבוע תרבו להיות בתנועה ולפגוש המון אנשים על רקע חברתי או לצורך עבודה. בתחום הרומנטי חלק מכם יחליט על סיום קשר קיים והתחלה חדשה.

 

 

שור  21.4-20.5     ליקוי הירח וריבוי כוכבים בבית הכספים שלכם ובמזל תאומים מצביע על מיקוד בנושאים כספיים וארציים וגם על עיסוק יתר במערכות יחסים שלכם בעיקר בהיבט המיני שלו. הרגשות מושפעים מליקוי הירח המלא ועלול להיווצר בלבול ברגשות שלכם אך בתחילת השבוע תיווצר בהירות גדולה יותר. נושאים הקשורים לקריירה ולחו"ל תופסים תאוצה. הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי