אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי  6.6.13 – 31.5.13
צילום: צילום: FreeDigitalPhotos.net

הורוסקופ שבועי 6.6.13 – 31.5.13

 

תאומים 21.5-21.6     כניסתו של שליט מזלכם, כוכב מרקורי, למזל סרטן בשישי, מצביע על תקשורת יותר מופנמת ולא מילולית. יחד עם זאת, החושים העסקיים והאינטואיציה שלכם עשויה לגדול. לעומת זאת, כניסתו של כוכב מאדים למזל שלכם מחזק את העשייה שלכם ואת החשיבה היצירתית שלכם. בתחום הרומנטי ומבחינה חברתית מצפה לכם שבוע פורה.


 

סרטן  22.6-22.7      כניסתו של כוכב מרקורי למזל סרטן מחזק את התקשורת הלא מילולית והחיבור למשפחה. אתם זקוקים לפחות מילים כדי להעביר את המסר שלכם אך עלולים לצפות שכולם יבינו אתכם. במערכות יחסים עם בני זוג ושותפים אתם בעיצומו של שינוי והיחסים צפויים לשנות צורה או להסתיים. בקריירה אתם לוקחים החלטות אמיצות ומוכנים ללכת אחרי החלומות שלכם.


 

אריה 23.7-22.8     חיי החברה שלכם ויכולת ההשפעה על קבוצות ילכו ויגדלו השבוע. רעיונות למיזמים חדשים יצוצו במוחכם בקלות ובמהירות ותצליחו גם לקדם את המעניינים שבהם. מקצועית אתם עושים קפיצת דרך משמעותית ומסכימים לעשות את הצעדים הנדרשים לשינוי. בקשרים קיימים ובזוגיות אתם חייבים להגיע להחלטות משמעותיות לגבי המשך הקשר שלכם.


 

בתולה 23.8-22.9      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה, כולל מאדים והשמש, מצביע על מיקוד מירב האנרגיות שלכם לנושאים מקצועיים ולקריירה. מעמדכם עשוי להתחזק. יחד עם זאת, התקשורת הופכת להיות מופנמת ופחות ברורה ולכן השתדלו להיות ברורים במסרים שלכם. עם בני זוג ושותפים יש יותר קושי לשים גבולות, מה שעלול לעורר כעסים. כלכלית מצבכם מצוין ויתחזק השבוע.


 

מאזניים 23.9-23.10     כניסתו של הכוכבים מרקורי ונגה, שליטת מזלכם, לבית הקריירה שלכם מצביע על יכולת השפעה גבוהה יותר ואפשרות ליצור יותר אינטימיות ולהתקרב לאנשים הקשורים לקריירה שלכם. הצלחה צפויה לסטודנטים שביניכם וגם בעבודה הקשורה לחו"ל. רעיונות חדשים בתחום העסקי עשויים להגביר את ההכנסות שלכם. שותפויות ישנו את פניהם וחלקן אף יכולות להסתיים.


 

עקרב  24.10-21.11     אתם מצליחים להשפיע על הסובבים אתכם ולהעביר מסרים תת הכרתיים שיוצרים שינוי לטובה על הסובבים אתכם. שינוי משמעותי צפוי לכם בתחום המקצועי. חלק מכם עשוי לעשות הסבה לתחום ההוראה בכל מיני תחומים. כלכלית אתם מצליחים למשוך כספים מכל מיני ערוצים ומשפרים את מאזנכם הכספי. 

 

 

קשת  22.11-21.12      כניסתו של מאדים לתאומים ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם מכניס עניין אך עלול גם להכניס לזוגיות ולשותפויות שלכם. יותר ויכוחים ואפילו אלימות מילולית אצל חלק מכם, ולכן השתדלו לא לגלוש לפסים אישיים. היכולת שלכם לממש רעיונות גדלה ואיתם תגיע גם קפיצת מדרגה מבחינה כלכלית. האווירה בבית ועם המשפחה נעימה וזורמת השבוע.

 


גדי  20.1 – 22.12     כניסתו של כוכב מאדים לבית העבודה שלכם ויצירת מקבץ כוכבים שם מצביע על מיקוד אנרגיה מנטאלית בתחום המקצועי ואפשרות להצלחה וקידום מקצועי השבוע. התקשורת תהיה נקודה מכרעת השבוע וכמו שנאמר החיים והמוות ביד הלשון. כניסתם של מרקורי וונוס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם ירכך את האווירה ועשוי להטיב עם גם עם הפנויים שביניכם ליצירת קשרים רומנטיים. 


 

דלי  21.1-18.2     כניסתם של מרקורי ונוגה לבית העבודה שלכם עשויים להטיב עם היחסים בעבודה ולעזור לכם לפרום פלונטרים יחד עם זאת תצטרכו יותר להתחבר לאיכויות הרגשיות שלכם וזה מה שיעשה את ההבדל. היצירתיות שלכם גועשת ויש רצון חזק לבטא אותה בעיקר דרך מילים בעל פה או דרך כתיבה. רומנטית שבוע טוב, יחסים קלילים יותר וזורמים.


 

דגים  19.2-20.3     הירח שישהה בסוף השבוע במזל דגים יוסיף לכם ביטחון ותחושה של חיבור עם הסובבים אתכם. הדגש השבוע יהיה הבית והמשפחה כולל יצירת תקשורת בהירה ותשתית בריאה עם בני הבית, הימנעו מויכוחי סרק. היכולות היצירתיות שלכם וההשראה תלך ותתגבר במהלך השבוע, נצלו זאת גם לעשייה. בתחום הרומנטי אתם עשויים לחוש יציבות גדולה יותר.


 

טלה   21.3-20.4      למרות שאתם תפגשו לא מעט אנשים השבוע, חלקם חדשים אתם עלולים להתקשות בתקשורת איתם או שתתחברו יותר לאנשים אינטואיטיביים שיבינו אתכם מבלי לדבר. היחסים בבית ועם המשפחה עשויים להתחדש במיוחד עם אחד ההורים. בתחום הקריירה לקחתם החלטות חשובות ואתם משתדלים לעכל את השינויים הקרובים. עם בני זוג ובתחום הרומנטי היחסים מבוססים יותר על רגשות ופחות דיבורים.

 


שור  21.4-20.5     ריבוי כוכבים בבית הכספים שלכם מצביע על מיקוד יותר אנרגיה מהרגיל בנושאים כספיים וברכוש. אתם שופעים רעיונות בתחום העסקי וגם קשרים יש לכם כרגע אך יתכן ותתקשו מעט להעביר את הרעיון המרכזי. קשר רומנטי חדש או קיים תופס תאוצה ואצל חלק מכם גם עשויי להתמסד. בתחום הקריירה אתם נמצאים בעיצומו של שינוי ענק ונדרשים להסתגל אליו.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי