אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין 6.12.12 – 30.11.12

תחזית שבועית לשבוע שבין 6.12.12 – 30.11.12

 

הורוסקופ

תחזית שבועית לשבוע שבין 6.12.12 – 30.11.12

 

 

 

קשת 22.11-21.12 היחסים עם בני זוג ושותפים יכולים להתחמם השבוע כאשר כל צד מרגיש צורך לבטא את מה שעל ליבו ללא שום סינון ובקרה גם במחיר של פגיעה באחר. זכרו שלא משנה מה אתם אומרים אלה איך אתם אומרים. כלכלית זהו שבוע שבו תרגישו צורך להשקיע יותר אנרגיה ואתם עלולים להרגיש קושי להתנהל כלכלית ותחושת מחסור גם אם זה לא כך באמת.

 

גדי 20.1 – 22.12 אתם נמצאים בתקופה של חשבון נפש ושל מאבקים פנימיים וחיצוניים והיחידים שיכולים לעזור לכם השבוע לצאת ממצב של דכדוך הם החברים טובים שלכם. בעבודה אתם בולטים מהרגיל יחד עם זאת יש לא מעט ויכוחים על נושאים עקרוניים, השתדלו לא להיכנס לויכוחי סרק. בתחום הרומנטי שבוע טוב ואפשרות לאהבה חדשה.

 

דלי 21.1-18.2 חברתית תהיו מאוד פעילים השבוע, תארגנו אירועים ופעילויות לחברים ולקהילה ותגלו הרבה כושר מנהיגות. השתדלו לא להיכנס לפינות שלא תוכלו לצאת מהם בקלות בעיקר מול חברים טובים. מקצועית זהו שבוע שבו ידכם על העליונה כאשר אתם נעזרים באנשים בעלי חוזק ומעמד חברתי וציבורי למטרותיכם. בתחום הרומנטי יש הרבה אופטימיות באוויר.

 

דגים 19.2-20.3 ישנה אפשרות להצליח מקצועית עם חו"ל בתנאי שתדעו לתפוס את הרגע ולא תשתאו יותר מדי. בתחום הרומנטי זהו שבוע פורה ומעניין עם אפשרות לחזק קשר קיים או לחלק מכם גם ליצור קשר חדש. עם המשפחה יתכנו ויכוחים עם נושאים אידיאולוגיים, חבל להרוס יחסים בשביל זה. כלכלית זהו שבוע עם הרבה תנודתיות.

 

טלה 21.3-20.4 הימצאותם של הכוכבים מאדים ופלוטו בבית הקריירה ובמזל גדי פועלים לשמר את הקיים ואף לחזקו אך כוכב אוראנוס דוחף אתכם לעשות רפורמות בעבודה ובחייכם האישיים בכלל. הרצון לחופש ולמרחבים גדלים ואתם עשויים לנסוע לעבוד ולטייל בחו"ל בשבועות הקרובים. כלכלית תוכלו מהשבוע לפעול עם פחות טעויות. בתחום הרומנטי קשרים עשויים להתפתח באופן סודי.

 

שור 21.4-20.5 מקבץ גדול של כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביעים על מיקוד בנושאים הללו. לצד אתגרים עם בן הזוג קשר חדש עשוי להיכנס לחייכם וליצור טרנספורמציה אדירה ולהצית אהבה גדולה. כלכלית צפוי לכם שבוע מעולה הכנסות צפויות לגדול וכך גם הנטייה להפרזות ובזבוזים. מאדים ופלוטו במזל גדי מחזקים את הרצון להצליח בתחום הכלכלי וליזום פרויקטים חדשים עם חו"ל.

 

תאומים 21.5-21.6 קשר חדש עם אדם השונה ממה שאתם רגילים עשוי להוביל לקשר רומנטי ולאהבה וזוגיות מאוחר יותר. בעבודה אתם חווים אינטנסיביות גדולה והרבה יותר אחריות יחד עם זאת דברים ברורים יותר וגם היחסים עם הסובבים אתכם גם כן. הכוכבים מאדים ופלוטו בבית כספי הזולת מחזקים את המוטיבציות שלכם לעשות רווחים כספיים גדולים.

 

סרטן 22.6-22.7 היחסים עם ילדיכם ילכו וישתפרו מהשבוע כאשר יותר סדר ובהירות יכנסו ליחסים ביניכם. כל צד יודע את מקומו וזה עשוי לחזק את הקשר ביניכם וליצור יותר חופש. בעבודה אתם בולטים ויכולת השכנוע והאופטימיות שלכם עשויים לסחוף את האחרים. היחסים עם בן הזוג ושותפים למיניהם עלולים להיות טעונים יותר השתדלו להימנע ממאבקים כוחות.

אריה 23.7-22.8 בעבודה היחסים סוערים למדי ויש נטייה למאבקי כוחות ביניכם לבין הסובבים אתכם. הימצאותו של השמש שליט מזלכם בבית היצירה ובמזל קשת מצביע על אופטימיות ועל חדוות יצירה בכל מה שאתם עושים. יש לכם הזדמנות לזכות ביותר הכרה השבוע ולקדם את הרעיונות שלכם. בבית ועם המשפחה נראה שדברים מתחילים להתבהר עם סיום נסיגת כוכב מרקורי.

 

בתולה 23.8-22.9 אתם יכולים לשלב ידע קשרים ויצירתיות עם אמונה על מנת ליצור שינוי בחיי הסובבים אתכם במיוחד בתחום הקריירה שם תהיה לכם הזדמנות לכונן שינוי באחרים. בבית ועם המשפחה יש יותר חמימות ותמיכה. הימנעו מויכוחים מיותרים עם בני הבית במיוחד בתחום האידיאולוגי והפוליטיקה. כלכלית שבוע טוב וזורם המאפשר למצוא רעיונות להגדיל את הכנסותיכם.

 

מאזניים 23.9-23.10 ונוס שליטת מזלכם הנמצאת בבית הכספים שלכם יחד עם הכוכבים שבתאי ומרקורי משקפים תקופה של תמורות רציניות בתחום הכלכלי. הערך העצמי שלכם נמצא במגמת שינוי ועם השיפור באים גם השינויים בהכנסות. זהו שבוע עם הרבה תנועה הכולל נסיעות בארץ ובחו"ל.

בתחום הרומנטי הרבה מאוד שינויים כולל אפשרות לפרידה.

 

עקרב 24.10-21.11 מקבץ של כוכבים במזל עקרב מצביע על אינטנסיביות גדולה במספר תחומים בחייכם. בתחום הרומנטי שבוע המאפשר לחלק גדול מכם למסד יחסים או לפחות ליצור שינוי לטובה ויותר יציבות. התקשורת עם הסובבים אתכם פחות חשדנית ורגועה יותר לאחר חזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר. כלכלית מצבכם חיובי ומאפשר לכם להגדיל הכנסות ולהגדיל פעילות מעבר לים.

 

 

לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


 

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי