אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שנתית לפי מזלות לשנת 2013

תחזית שנתית לפי מזלות לשנת 2013

 

 


תחזית שנתית כללית לילידי כל המזלות לשנת 2013

 

 

טלה

שפע

עד לחודש יולי 2013 צפויות בשורות משמחות בחיק הסביבה הקרובה לכם. בני משפחה וקרובים יבואו לקראתכם ואתם תשמחו מאוד בכך שיש לכם יכולת לעזור לאחרים ולהיות בנתינה גדולה. לאחר יום ההולדת שלכם יעבור כוכב השפע לבית המשפחה הקרובה שלכם ושוב תזכו בשמחות שיעזרו לכם להרגיש טוב עם עצמכם. תוכלו לפתור בעיות במעגל המשפחתי הראשון שעד היום לא הצלחתם לעשות זאת.

אתגר

החל מחודש נובמבר ייתכן ותגיעו למצבים שבהם כספים שמגיעים לכם מאחרים לא יתקבלו ולמרות ההבטחות שהובטחו לכם – תצטרכו לפעול בדרכים יצירתיות להבטיח את כספכם.  יהיה לכם צורך להבין את משמעות החיים לעומק, כך שכל תורת הנסתר תהיה משמעותית עבורכם ותנסו לקבל ממנה את התשובות המתאימות. בין החודשים מרץ ועד יולי 2013 ייתכנו שינויים בחייכם, ובמיוחד לאלה שנולדו בשליש הראשון של המזל.

 

שור

שפע

מבחינה כלכלית זוהי השנה שלכם. כבר בשנה שעברה נכנס כוכב השפע לבית הכספים שלכם ונתן לכם שפע של אפשרויות להתחלה חדשה ולפתרון בעיות שהיוו עבורכם נטל בעבר. החל מיום ההולדת שלכם אתם עשויים להחליף מקום מגורים במידה וזו כוונתכם, כך שעכשיו זה הזמן לבנות את עתידכם ולבחור את סביבת המגורים שאליה הייתם רוצים להשתייך.

אתגר

בשנה הקרובה יכנס הכוכב סטורן לבית השותפויות שלכם ולכן כל הנושא הזה, אישי או זוגי יהפוך להיות מאוד משמעותי בחיים. נראה ששינויים שלא רציתם לערוך לבד ייכפו עליכם על ידי שותפיכם לחיים. מומלץ לבדוק את האנשים הקרובים לכם ולראות האם אתם פועלים יחדיו בתמימות דעים לגבי ההתנהלות הקיימת בחייכם. מערכות יחסים שאינן בריאות יסתיימו תחת השפעת כוכב זה.

 

תאומים

שפע

כוכב השפע נמצא במזל שלכם כך שהשנה נחשבת שנת המזל שלכם והזדמנויות חדשות ייכנסו לחייכם. מומלץ להיות זהירים יותר בהחלטותיכם בין החודשים נובמבר ועד ינואר 2013. לאחר יום ההולדת שלכם בשנת 2013, יכנס כוכב השפע יופיטר לבית הכספים שלכם ותהיה לכם רווחה כלכלית כפי שמזמן לא חוויתם. זה הזמן לתכנן את עתידכם ולמגנט אליכם שפע חיובי.

אתגר

בשנה הקרובה יכנס הכוכב סטורן לבית העבודה שלכם, כך שנראה שתשקיעו הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בכל הקשור לנושא זה. אולם, ייתכן כי לא תרגישו מוערכים בתחום בו אתם עוסקים ולמרות שאתם עובדים קשה עדיין אינכם מוערכים בתחומכם. החודשים שבין מרץ ליולי 2013 יהיו חודשים טעונים בהם תצטרכו להוכיח את עצמכם, ואם לא תקבלו את מה שמגיע לכם לדעתכם, מומלץ לקום ולעזוב.

 

סרטן

שפע

כוכב השפע נמצא בבית תת המודע שלכם כך שזה הזמן עבורכם להתחבר אל האני הפנימי שלכם על מנת שתוכלו לעזור לעצמכם בפתרון בעיותיכם האישיות והרגשיות. נראה שישנם עוד מצבים בהם נותרתם עם שאלות שאינן פתורות עבורכם. רק לאחר יום ההולדת שלכם בשנת 2013, יכנס כוכב השפע למזל שלכם ואז תרגישו שהנה סוף סוף שפר עליכם מזלכם ויש לכם יכולת לממש את תוכניותיכם.

אתגר

הכוכב סטורן ישב בשנה הקרובה בבית היצירה שלכם כך שנראה שלא תרצו להשקיע מזמנכם אלא לדברים שיש בהם ערך ותועלת, וזאת מכיוון שלא יהיה לכם מספיק זמן לבילויים ותנסו לשלב הנאה בעשייה תכליתית. צעירים מכם במשפחה יבקשו את עזרתכם ואתם תאלצו להשקיע חלק ניכר מזמנכם על מנת לגרום להם להרגיש רצויים ואהובים. אלה מכם שפנויים רגשית עשויים להתחבר אל אנשים מבוגרים מהם.

 

אריה

שפע

הכוכב יופיטר, המביא איתו את השפע המיוחל, נמצא אצלכם השנה בבית המעמד החברתי שלכם כך שנראה שבעקבות עשייתכם וההיכרות שלכם עם אנשים חדשים בחיים, השנה יכולה להביא לשיפור תדמיתכם האישית בעיני רבים. ככל שתתקרבו ליום ההולדת שלכם בשנת 2013, תתחילו לשאול את עצמכם שאלות ברמה האישית והרגשית וחשבונות הנפש יתחילו לצוץ מחדש.

אתגר

בשנה הקרובה תהיו עסוקים בענייני בית ומשפחה כיוון שתרגישו שמצד אחד אתם מחויבים למסגרת אך מצד שני אתם רוצים את החופש לעצמכם כדי לעשות ככל העולה על רוחכם. ייתכן ויהיו שינויים במסגרת המשפחתית שיקשו עליכם, ולמרות שבתחילה תהיו בטוחים שהדברים פועלים נגדכם, בסיום כל התהליך תבינו שהשינויים אומנם כאבו אך התרחשו לטובתכם ואתם חייבים להאמין בתהליכי היקום.

 

בתולה

שפע

אתם נמצאים בתקופה מצויינת כדי לשפר את היכולות המקצועיות שלכם ולהצליח בקריירה האישית. תקבלו שפע של אפשרויות חדשות. מומלץ לכם להיזהר בין החודשים נובמבר ועד לינואר 2013. זה הזמן שמרוב התלהבות אתם עלולים לקבל החלטות שגויות. מחודש יולי 2013 יעבור כוכב השפע לבית המעמד החברתי שלכם, כך שתוכלו להכיר וליהנות ממערכות יחסים חדשות שיעלו את ערככם החברתי.

אתגר

בשנה הקרובה יעבור הכוכב סטורן המוכר גם בשמו ה'מורה הגדול', בגלל היכולת שלו ל"חנך" אל בית החשיבה שלכם הנוגע לתפיסת עולם. לכן, נראה שלאט לאט תשתנה דעתכם על חייכם ועל העולם בעקבות האירועים שאתם חווים ובהחלט ייתכן כי אנשים שמאוד סמכתם עליהם ועל שיקול דעתם יאכזבו אתכם ותאלצו לשנות את התנהגותכם בהתאם. זה הזמן לעבור דירה או לפחות לשפץ את פנים הבית.

 

מאזניים

שפע

כוכב השפע נמצא במקום שבו אתם יכולים להיות גאים ביכולותיכם האישיות והרגשיות ונראה שאתם בתקופה שיש לכם יכולת לבנות את האני הפנימי שלכם בדרך מאוד נכונה וראויה להמשך חייכם. מחודש יולי 2013 יעבור כוכב השפע לבית הקריירה שלכם כך שתוכלו ליהנות מהתובנות שקיבלתם וליישם אותן בחיי היום יום בדרך מוצלחת ואף לגרום לכם להכרה מקצועית.

אתגר

בשנה הקרובה יהיה הכוכב סטורן בבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שמומלץ להיזהר בהוצאותיכם הכלכליות ולא להיסחף בקניות שמעבר ליכולותיכם. כמו כן, מומלץ לשמור כסף בצד על מנת שברגע שתאלצו להשתמש בו יהיה לכם את היכולת להחזיק מעמד בלי לבקש עזרה מאחרים. היכולת שלכם להתגבר על קשיים תעזור לכם בחיזוק הדימוי האישי שלכם.

 

עקרב

שפע

במחצית השנה שלאחר יום הולדתכם, יש לכם הזדמנות נדירה לקבל עזרה ותמיכה כספית מאנשים קרובים לכם. זה הזמן להוכיח את יכולותיכם ולפעול בהתאם. היכולת שלכם להצליח תהיה במיטבה כך שאנשים יאהבו את מעשיכם ויפרגנו לכם. מחודש יולי 2013 יגיעו הזדמנויות שבהן תחליטו שאתם רוצים לנפוש ולנסוע לבלות בחו"ל במקומות יפים ומסקרנים.

אתגר

כוכב סטורן המוכר בשמו ה'מורה הגדול' יבקר במזל שלכם ואכן ילמד אתכם לקחת אחריות על החיים ממקום אחר. זה לא שאינכם יודעים לקחת אחריות במקרה ואתם נאלצים לעשות זאת, אלא שהפעם תהיו שקועים בתוך הסיטואציה כך שתעזרו לעצמכם להתמודד ולהתגבר על מכשולים שייתכן שבפעמים אחרות הייתם מרימים ידיים. מאחר ותזרמו עם האנרגיה ולא תתנגדו לה, הרי שתצליחו לממש את תוכניותיכם.

 

קשת

שפע

עד לחודש יולי 2013 יש לכם הזדמנויות למצוא את השותפים המתאימים עבורכם מבחינה אישית, רגשית וגם מקצועית. זוהי תקופה שבה תלמדו על עצמכם כיצד אתם מתפקדים בשותפויות השונות של חייכם. עד ליום ההולדת שלכם בשנה זו ייתכנו שינויים והפתעות. מחודש יולי 2013 תרגישו שהנה, סוף סוף עליתם על הגל הנכון והיכולת שלכם להצלחה כלכלית תגבר.

אתגר

בשנתיים הקרובות יבקר הכוכב סטורן המוכר בשמו ה'מורה הגדול' בבית תת המודע שלכם. עובדה זו תאפשר לכם להתחבר אל תוך האני הפנימי שלכם ולקבל משם תשובות לגבי דברים שמעסיקים אתכם ביום יום כאשר לפעמים, בגלל עומס אישי, אין לכם תשובות להתנהגויות שלכם. נצלו את השנה הקרובה ללימוד עצמי. ייתכן והרצון לרוחניות יהיה חלק נרחב מתוך חייכם.

 

גדי

שפע

הכוכב יופיטר נמצא בבית העבודה שלכם, אם כי נראה שבגלל ריבוי כוכבים שמשפיעים על המזל שלכם בשנה זו, לא תמיד אתם מרגישים בכך. אולם, לאחר סיום נסיגת הכוכב בינואר  2013, תרגישו יותר בטוחים בתוכניותיכם ותדעו מה לעשות. בחצי השנה שלאחר יום ההולדת בערך בחודש יולי 2013, יעבור הכוכב לבית השותפויות שלכם כך שתצליחו בתוכניותיכם ותוכלו לצרף לחייכם אנשים חדשים.

אתגר

בשנה הקרובה יחסיכם עם הסביבה יעמדו למבחן כי נראה שהצורך שלכם למצב את עצמכם מבחינה מקצועית ולבנות את היחסים הבין אישיים על רקע מקצועי, יעלה לכם בלא מעט מאמצים. אירועים של יחסי ציבור יעזרו לכם מאוד במטרותיכם וכל הנושאים שאתם מעדיפים להתחמק מהם בדרך כלל, בטענה שאין לכם את היכולת, יהיו הנושא המאוד דומיננטי והכדאי להצלחתכם בשנה הקרובה.

 

דלי

שפע

כוכב השפע ששמו יופיטר נמצא בבית המקושר עם יצירתיות ולכן זה הזמן לנסות ולדאוג לעצמכם על מנת שתוכלו להוציא את הרגשות האמיתיים שלכם בדרך אומנותית. אלה מכם שיש להם ילדים יכולים לחזק את מערכות היחסים ולהנות מכך. לאחר יום ההולדת שלכם יעבור כוכב השפע לבית העבודה וייתן לכם את היכולת להצליח בעבודה ולקבל את הקידום הרצוי.

אתגר

בשנה הקרובה יש לכם הזדמנות לעשות שינויים בנושאי קריירה. נראה שהגעתם לפרשת דרכים ועכשיו אתם צריכים להחליט כיצד אתם רוצים להמשיך בנושא העבודה. זו ההזדמנות שלכם להצליח במידה ותשקיעו את מירב האנרגיה בקידום עצמכם. ייתכן ויהיו לכם שינויים בנושאי עבודה בין החודשים מרץ ועד יולי 2013. החיים יכריחו אתכם להחליט החלטות ולקראת אוגוסט 2013 כבר תהיו במקום אחר ברמה המקצועית.

 

דגים

שפע

הכוכב המביא איתו יצירתיות ושמחה נמצא בבית המשפחה שלכם כך שזה הזמן המתאים עבורכם ליצור ולתכנן תוכניות חדשות. תקבלו את התמיכה והאהדה מהבית ונראה שתוכלו להצליח בתוכניות שאותן אתם מתכננים מזה זמן רב, לשיפור היחסים במעגל המשפחתי הראשון. לאחר חודש יולי 2013 נראה שתהיו קרובים יותר לצעירים שבמשפחה והצורך שלכם ביצירתיות יפרוץ החוצה להנאתכם.

אתגר

בשנה הקרובה ולמעשה במשך השנתיים הקרובות יהיה הכוכב סטורן בבית המקושר עם תפיסת עולם. כלומר, זה הזמן שבו תהיו יותר פתוחים לקבל דעות שונות מאלו שהורגלתם אליהן עד היום. מומלץ מאוד לנצל את זמנכם הפנוי ללימודים כיוון שעכשיו זהו הזמן האידיאלי ללמוד תחומים נוספים שיעזרו לכם לשקם את ביטחונכם העצמי שלפעמים, ובמיוחד בתקופה האחרונה, לא היה במיטבו.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

  

לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 28 .


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי