אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תשע עצות לזוגיות מאושרת

תשע עצות לזוגיות מאושרת


רוצים להיות מאושרים, למצוא את הדרך לתקשורת חיובית עם בן הזוג הזוג ולשמר את הזוגיות? קבלו כמה טיפים שישפרו לכם את היחסים

מאת: ציונה אבירם1. יש ביניכם קונפליקטים, חילוקי דעות? עשו מלימון לימונדה - התייחסו אליהם כהזדמנות פז לריפוי ולצמיחה הדדית. אתם המראה של בן זוגכם.

2. הפסיקו להאשים ולבקר אחד את השני. זה רק מרעיל את הקשר! האשמתם את בן הזוג כי לא מילא עבורכם צורך מסוים - תגידו לו מפורשות! בן הזוג לא יכול לנחש מה אתם רוצים. הוא לא האמא שלכם שידעה לקרוא אתכם כשבכיתם בינקות.

3. הפסיקו לקטר ולהאשים את כל העולם ובן הזוג על העוול שנגרם לך. קחו אחריות על אושר שלך. בן הזוג רוצה להרגיש שיש "גבר גבר" בבית ( או "אישה אישה") האשמה הדדית היא בריחה מלקחת אחריות. זה במקום להתמודד עם התסכולים שלכם. אל תעבירו אותם לבן הזוג. תתמודדו! תתבוננו פנימה ותחשבו מה אתם יכולים לעשות למען עצמכם כדי להיות יותר מאושרים.

4. התחייבו כלפי הקשר. בן הזוג שלכם הוא לא אויב שלכם. הוא אוהב אתכם. מחויבות תגן עליכם    בתקופות של משברים. תלו שלט וירטואלי על המקרר: "אהבה", והביטו עליו בכל הזדמנות אפשרית.

5. אתם כועסים? בטאו את הכעס בצורה אסרטיבית  ונעימה. אל תתקיפו, אל תתנהגו בגסות ואל תעליבו את בן הזוג. זה פוגע, משפיל ולא נעים. זה יוצר אווירה של מלחמה. המתקיף מרגיש שולט ובן הזוג נשלט  וחסר אונים. תנסו להיות במקומו - איך זה ירגיש לכם?

6. הקשיבו לבן הזוג. גלו סבלנות. תנסו להבין ולמלא את הצרכים שלו מתוך אהבה, הבנה ואמפטיה. תנסו להכיל אותו ולהבין שגם לו יש פצעי ילדות שעליו לרפא. בסופו של דבר התוצאה תשתלם לשני הצדדים: צמיחה וריפוי הדדי.

7. החמיאו לבן/בת הזוג. הביעו את הערכתכם על מסירותו ותרומתו לקשר. אמרו לו כמה הוא מקסים ושאתם מאד מעריכים מה שהוא עושה למענכם. שום דבר לא מובן מאליו. שתפו אותו במה שעבר עליכם במשך היום. תנו לו כתף,  מילה טובה ותרגישו איך ייפתחו לכם שערי שמיים.

8. מצאו זמן לבלות ביחד. תצחקו, תשתוללו. תכניסו הומור ובדיחות לזוגיות. לכו לרקוד, הצגות וביקורים אצל חברים. תהיו קשובים למשאלות של בן הזוג ומלאו אותם. הפתיעו אותו במחוות קטנות שעושות טוב לנשמה. הברכה והתודה יגיעו עם ריבית דריבית. שווה לכם!

9. התחבקו והתנשקו בכל הזדמנות. בבוקר בלכתכם לעבודה, בחזרה ובשכבכם לישון. שלחו לבן או לבת הזוג שלכם SMS או התקשרו אליו רק כדי להגיד לו כמה אתם אוהבים אותו. כשאתם חולפים על פניו בבית, תנו לו חיבוק, נשיקה. זה ישתלם לכם רבות אחר  כך.

בהצלחה מכל הלב ובאהבה

ציונה אבירם - יועצת זוגית


למאמרים נוספים:

פריסת הזוגיות שלך

זוגיות בעידן החדש

מיהו בן זוגי?

נומרולוגיה וזוגיות

תני לו להתפתח


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי