אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

טיפול משפחתי

 

כל אדם נתקל מדי פעם בקשיים במערכות היחסים, עם בני משפחה, חברים וכו'. במקרים כאלה האמצעי הטוב ביותר לשם עזרה בהתמודדות עם אותם קשיים הינו המשפחה.

 

טיפול משפחתי בא לגייס את כוחה של המשפחה לשם טיפול בבעיות של הפרט אשר בתוכה, עם קשיים פיזיים, רגשיים או חברתיים שהוא חווה. קשיים אלה יכולים להיפתר דרך שינויים שנעשים במערכות היחסים במשפחה. דפוסי התנהגות ביחידה המשפחתית הינם בעלי השפעה רבה ולפיכך בעזרתם ניתן להגיע אל התרה של קושי ומניעה של קשיים עתידיים בשל הכרות טובה יותר עם בני המשפחה ועם הדרך בה הם חווים מצבים מסוימים.

 

טיפול משפחתי אלטרנטיבי

מעבר לאותם טיפולים משפחתיים אותם ניתן לקבל אצל פסיכולוג, ניתן גם לפנות לשם קבלת טיפול משפחתי אצל מטפל בשיטות אלטרנטיביות אשר מוכיחות עצמן כיעילות לא פחות.

 

מערכות יחסים יכולות להיות כאלה שמתקיימות בין בני זוג, בין הורים לילדים, בין אחים ואף מחוץ למעגל המשפחתי ולהתקיים בין עובדים ובין חברים. כאשר כל אחת ממערכות יחסים אלה נתקלת בקושי מסוים, ניתן לקבל טיפול עבורה בדרך רוחנית הוליסטית ולאו דווקא לפנות אך ורק לטיפול דרך פסיכולוג.

 

סוגי טיפול משפחתי אלטרנטיבי

שיטות הטיפול בעולם הרוחני הינן רבות ומגוונות ויכולות להציע דרכים רבות לטיפול ולמענה. תקשור, דמיון מודרך, אימון אישי, הכוונה רוחנית, מודעות ותטא הילינג - כל אחת משיטות אלה יכולות לשמש את התא המשפחתי עבור התמודדות בריאה יותר בבעיות קיימות והבאה של המשפחה אל איכות חיים טובה יותר בתום הטיפול.

 

המטפל בכל שיטה אלטרנטיבית יודע לאתר את אותן נקודת רגישות במערכת היחסים המשפחתית, ולאחר שיאתר את שורש הבעיה, ירפא אותה בעזרת אותה שיטת טיפול נבחרת.

 

הטיפול מבצע ניקוי של הנגע הרע, מעניק רפואה לאותם מקומות הרגישים במערכת היחסים וממלא אותה באנרגיה חיובית ובריאה אשר תסייע לצמיחה שלה לאורך זמן.

 

שילוב בין השיטות עבור טיפול משפחתי

שיטות הטיפול האלטרנטיביות עשו את דרכן מארצות המזרח ואט אט חלחלה ההכרה באותן דרכים של טיפול אשר קיימות מאות ולעיתים אף אלפי שנים ומעניקות באופן מוכח מזור לכאבים רוחניים ופיזיים אותם האדם חווה בחייו.

 

 

מתוך אותה הכרה באנרגיות אשר קיימות בתוכנו וסובבות אותנו ובחיבור האינסופי של האדם עם הנשמה והנפש, נוצרו טיפולים אצל פסיכולוגים אשר רכשו מיומנויות גם בעולם הטיפול המשלים, וזאת על מנת להעניק את המענה השלם עבור מטופלים שמחפשים טיפול אצל פסיכולוג אך בו זמנית חיים לפי קוד רוחני מאוד ספציפי אשר מצריך התייחסות בשל היותו מרכיב דומיננטי בחיי האדם.


בואו גם אתם לפייסבוק של STARS!


לשיחה אישית עם גילה בויום, אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת בכירה, התקשרו אל מרכז המומחים של ישראל, 072-3401003


לקריאה נוספת:

תחזית אסטרולוגית שנתית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי