אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מהי פסיכותרפיה הוליסטית ? מאמר מרתק מאת רון תמיר
צילום: freedigitalphotos.net

מהי פסיכותרפיה הוליסטית ? מאמר מרתק מאת רון תמיר

רון תמיר מאת: רון תמיר מיסטיקנית, מפרשת חלומות, נומרולוגית, פותחת בקלפי הטארוט לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 21

המתודולוגיה של הפילוסופיה ההוליסטית היא שהאדם הוא שלם , המורכב מביטויים נפשיים, גופניים ורוחניים.


קיים קשר הדוק בין המערכת הרגשית לבין מחלות וסימפטומים שמלוות את האדם בחייו , כל סימפטום גופני  מושפע ומאותגר באופן ישר אן עקיף ממצב רגשי לא יציב או לא תקין .

בחיי היום יום שלנו מלווים אותנו אין ספור טריגרים אשר מעוררים אצלנו סימפטום זה או אחר .

בפסיכותרפיה אנו מטפלים  בג.ש.ר. – גוף, שכל ורגש.


פסיכותרפיה  טיפול נפשי או רגש, מקור המושג הינו מיוונית פסיכו – נפש תרפיה טיפול.

מהות הטיפול הינו במשברים שאנו בני האדם עוברים וחוווים מיום היוולדנו , משברים אלו באים לידי ביטוי בהפרעות למינהן, במצוקות נפשיות ,שיטות הטיפול בדרך כלל נעשות בקשר מילולי בין המנחה לבין המטופל, ומביאות את המטופל לחשיפה עצמית אשר פותחת פתח לשינוי וטיפול בשיטות שונות מתחום הרפואה משלימה כגון: מגע, דמיון מודרך, מדיטציות, איזון גוף נפש, שיטות אנרגטיות וטכניקות אלחוש : נשימות , עפעוף, E.M.D.R, EFT,אוטוסוגסטיה,NLP, ועוד....


הטיפול בפסיכותרפיה הוליסטית בא ממקום של תובנה אוניברסאלית שהקיום האנושי הינו מורכב ובנוי מרבדים שונים. הטיפול השלם (ההוליסטי) הינו כלי אשר מתייחס בצורה פרטנית  למורכבות הזו ולוקח בחשבון את  השפעת העולמות השונים והמגוונים בהם חי האדם וכיצד זה משפיע על בריאותו בכל רבדיו, מתוך הכרה בכך בחרה ה פסיכותרפיה הוליסטית להוסיף התמקדות בתיאוריות וטכניקות טיפול מגוונות עם שימת דגש על פיתוח של אוריינטציה של מנחה הוליסטי, המודע למורכבות הקיום של מונחיו ושל הקיום האנושי ככלל ומתוך כך המנחה מחויב לתפקיד החשוב שהוא בוחר, בו הוא נוטל חלק ביצירת שינוי בחייהם של המונחים ושל קיום החברה האנושית ככלל.

 

במפגשים המנחה יוצא מתוך נקודת הנחה או עובדה כי בכל גוף יש גורם רגשי,שכלי, מטאפיסי, סביבתי וגופני. הערוצים בהם המנחה מקיים אבחון ראשוני בסיסי הם :


מצב רגשי: מתוסכל, לחוץ, נמצע פאניקה, מאוים, כאש, בושה, צער, רגש, אכזבה מדרדרים את מערכת החיסון שלנו וגורם לגוף לחלות.

הרגשה של אהבה, חיבה, שימחה חוזק, מחזקים את מערכת החיסון שלנו ומשפרים אותה.

Louis hay)  כתבה מאמרים שלמים על איזה הפרעות גורמים למחלות)


שכל: דעות, מחשבה, ערכים, תפיסת עולם.

הרגל ביקורת: מחשבה שלילית, לדגמה: לא מצליחה לרדת במשקל, אמונה שלילית לא מוצלחת , ירידת ערך עצמי – אני לא שווה , לא מגיע לי ,אם אני לא מצליחה להגשים את חלומותיי.... אני רוצה למות וכדומה.....


סביבה: חשיפה לאנשים שלילים,דפוס האומר כי הסביבה נחשבת לשלילית, ריח לא טוב, חשיפה לאסבסט, חשיפה לחומרים מזיקים, עובדים בארגון בדינאמיקה שלילית או חיובית, היכן אפשר להצליח יותר. גורמים מהסביבה מחזקים את ההפרעה .


גנטיקה: פונקציה מי ההורים שלי, האם אפשר לתקן את הגנטיקה ע"י שינוי להתנהגות נכונה.


מטא-פיסי: איזה תיקונים אני צריכה לעשות, איזה קרמה, מה החוזה שלי שהבאתי לעולם.

הפסיכו-טרפיה הוליסטית טוענת שאם אני מוצא  שיחה  ג.ש.ר בין 3 מתוך 5 המרכבים האלה: גופני, שכלית, רגשית, סביבתי ומתא-פיסי במוח יש מנגנון החלמה המקיים החלמה ספונטנית.


כיצד זה לידי ביטוי בחיי היו יום?

הפסיכותרפיה ההוליסטית מצטיינת בטיפול בנושא של פחדים, חרדות והתקפי חרדה, תסכול, עקשנות, סגירות, קשיי למידה, בעיות קשב וריכוז, שיפור קואורדינציה, פיתוח מערכות הגנה וירטואליות, רפלקסים מותנים וטכניקות התמרה. בנוסף, הפסיכותרפיה ההוליסטית מסייעת בשיפור תהליכי למידה לתלמידים וסטודנטים בכל תחום. הפסיכותרפיה ההוליסטית מאשפרת למקסם את היכולות האישיות בנושאים של מיקוד החשיבה, ריכוז וניהול זמן, תכנון יעדים, הגדרת והשגת מטרות ומימוש עצמי.  

 

מה יוצא לי מזה?

העצמה אישית – נפשית,רגשית ואף גופנית.

קידום יעדים ומטרות והגשמתם – להוציא דברים אל הפועל

אפקטיביות בחיי היום יום – זוגיות, אהבה, משפחה, ילדים ,

פיתוח מודעות וקבלת כלים לתכנון , ארגון  וביצוע בתחום הקריירה

השגיות ומקסום בדרך החיים בכל תחום – מימוש פוטנציאל.


מה זה דורש ממני?

השקעה בעצמי לתווך הארוך .

לאהוב את מה שאני עושה .

לרצות ולהאמין שהשינוי אפשרי ונכון לי.

מחויבות שלי כלפי עצמי לעבור את התהליך ולקבל אותו בראש פתוח .


תכנית זו על ייחודיותה מקנה למונחה כרטיס כניסה לעולם מרתק, עולם שבו יתגלו לפניכם  מחוזות חדשים ויפתחו שערים לנבכי השקפת עולמכם האישית- הן בידיעה על עצמכם והן על סביבתכם.
ההיכרות עם הגישה חושפת מחוזות נוספים אשר מובילה להתהוות חברה טובה ומעניינת השיטות מתייחסות למרחבים האינסופיים שביקום ולמרחבים האינסופיים שבאדם , תוך כדי הבנת העולמות הפיזיים, הרגשיים והאנרגטיים.

 

העצמה אישית והזדמנות לשינוי אמיתי שמתחיל מבפנים החיים לעיתים מציבים בפנינו אתגרים שמולם אנו עומדים אובדי עצות וזקוקים ליד מכוונת שתראה לנו את התמונה השלמה.


שמי רון תמיר ואני מבקשת להציע לכם תקשור,טיפול, אימון ויעוץ הוליסטיים שיסייעו להם לעשות את הבחירות הנכונות בחייהם תוך הקשבה לקול הפנימי ושינוי חשיבה במקור - בתת המודע.           

בים היועצים והמאמנים האישיים אני מביאה איכויות אחרות של אימון להעצמה מתוך עיסוקי כמטפלת מאמנת בפסיכותרפיה הוליסטית ומתקשרת.


בכל אחד מאיתנו טמון אוצר בלתי נדלה של עוצמה ואין סוף אפשרויות לבטא את הכישורים שבאנו איתם לעולם. על מנת להצליח להתעלות מעל השגרה ולראות ממעוף הציפור את התמונה השלמה ניתן להסתייע בכלי הייחודי של התקשור בשלוב הפסיכותרפיה ההוליסטית ובנוסף להיעזר בתהליך אימון של העצמה והתגברות על דפוסים הרסניים יחד עם שיטות טיפול ייחודיות והדרכה במקור בתת המודע. שיטת אימון ייחודית זו סייעה לאנשים רבים להתמודד עם משברים וליהנות מהצלחות במישור האישי והמקצועי.


רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי/אסטרולוגי/תיקשור/פתיחה בקלפי טארוט באופן אישי ומקצועי מרון תמיר בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל - 072-3401003 שלוחה 21 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי


מאמרים נוספים של רון תמיר

האלכימאית - רון תמיר 

מהו תקשור 

מיסטיקה ורוחניותהדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי