אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מונסטון

מונסטון

המונסטון, או בעברית "אבן–ירח", נקשרת עם האנרגיה של הירח אשר נחשבת לאנרגיה נשית. כאשר האבן מוצעת לצורכי מסחר היא נקראת גם בשם אדולריה בשל הברק של האבן אשר מזכיר ראי. אבן זו נזכרת הרבה לאורך ההיסטוריה, כמו למשל ברומא העתיקה. בהודו היא נחשבת לאבן קדושה.

 

שימוש אנרגטי

האנרגיה שבאבן הינה עדינה והרמונית והיא מסמלת נשיות, לידה ורוגע. האפקט של האבן מתרחש לאט ובהדרגתיות, בהתאמה ישירה אל המשתמש.

 

לאבן יש יכולת לחיזוק הרומנטיקה, ובתרבויות שונות היא נחשבת כאבן של זוגיות וניתנת במתנה לזוג שמתחתן, כקמע למזל. אפקט המראה שיש לאבן המונסטון משקף את הפנימיות המעודנת של האדם, מה שמראה רגילה לא יכולה לשקף. השימוש באבן טוב למי שנמצא הרחק מביתו, ולפי האמונה היא מגינה עליו מסכנות.

 

אבן המונסטון מעודדת את האינטואיציה, ולכן היא אידיאלית עבור אלה אשר נמצאים בתחילת תהליך רוחני. כמו כן היא טובה לליווי תהליכים של שחזור גלגולי נשמה.

 

הצד הפיזי

המונסטון מסייעת במקרים של חוסר איזון הורמונאלי, בין אם הוא מופיע בגיל ההתבגרות, גיל המעבר או מכל סיבה אחרת. האבן מומלצת לנשיאה בזמן ההריון. היא מאזנת את הנשימה ומקילה על אלו הסובלים מבעיות נשימה.

 

הצד הנפשי

האבן יכולה לחזק את הצד הנשי בקרב שני המינים גם יחד. היא מאזנת תגובות רגשיות קיצוניות ומעניקה שלווה. בעזרתה ניתן להגיע אל איזון הורמונלי ולכן היא טובה עבור גיל ההתבגרות במהלכו חווה כל מתבגר מצבי קיצון רגשיים, בשל כך גם מומלצת עבור נשים בזמן המחזור החודשי.

 

מונסטון ריינבו

 

מדובר באבני מונסטון אשר יש בהן אפקט של שבירת הקרניים של האור, אשר גורם לספקטרום של הצבעים להופיע בתצורות מרהיבות של קשתות ונצנוצים בצבעים של ניאון. אבנים אלה יקרות יותר מאבני המונסטון הרגילות, והתכונות שיש בהן הינן דומות לאלה של המונסטון אלא שבאבן מונסטון ריינבו התכונות באות לידי ביטוי בצורה בולטת יותר. בנוסף, אבן זו הינה טובה לשם חיזוקן של כל אחת משבע הצ'אקרות.


לפייסבוק של STARS


לשיחה אישית עם יאיר זיו, יועץ אישי ומתקשר, התקשרו למרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 67


לקריאה נוספת:

טיפול פסיכולוגי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי