אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ אהבה
צילום: freedigitalphotos.net

הורוסקופ אהבה

אין כמעט עיתון יומי בו לא מופיעה תחזית אסטרולוגית יומית או שבועית של המזלות. רבים מתעניינים ועוסקים באסטרולוגיה ובמזל של כל אדם, לפי התאריך בו הוא נולד. גלגל המזלות מחלק את השנה ל-12 חלקים שווים, כאשר כל אחד מאופיין לפי מזל מסוים וכל מזל ומזל בעל מאפיינים משל עצמו בהתאם למצב של גרמי השמיים בחודש וביום נתונים.

 

עבור כל אדם ניתן להכין מפה אסטרולוגית אישית אשר נבנית לפי היום והשעה בהם הוא נולד, ובדיקה של מיקום הכוכבים באופן ספציפי לגביו. התוצאה תהיה מפה אסטרולוגית בה ניתן לבחון את מזלו של אדם בחייו.

 

סוד המזלות והיהדות

עוד בתורה מתוארים האנשים אשר קראו את העתיד דרך תנועת גרמי השמיים, אולם היחס של היהדות אל האסטרולוגיה מעורב. ישנם רבנים אשר מותחים ביקורת קשה כנגד אמונה ועיסוק אלה; אך לצידם ישנם אלה אשר אימצו את האסטרולוגיה ונתנו פרשנות לפי הקבלה היהודית לתורה זו, ובאופן זה התאימו את האסטרולוגיה אל הרוח היהודית.

 

לפיכך, ניתן לראות כי יהודים רבים מקבלים את האסטרולוגיה כברורה מאליה, ולא מהססים לבחון את ההתפתחויות הצפויות בתחומים השונים של החיים שלהם בהורוסקופ אהבה, קריירה או לימודים.

 

לגבי האמונה האם הכוכבים הללו יסמנו להם את דרכם, ישנם כאלה שמטילים בכך ספק ואחרים אשר מוצאים נקודות של דמיון בין הורוסקופ אהבה לבין חיי האהבה שלהם בפועל והחיים בכלל.

 

התאמת בני זוג לפי המזלות

אם נבחן את המזלות במבט כללי, נוכל לראות איזה מזל יתאים לאדם כזה או אחר. אולם אם אנו רוצים לדעת באופן מדויק האם מזל כלשהו מתאים לאדם זה או אחר, חשוב לבצע ניתוח ספציפי ליום הולדתו של אותו אדם, מכיוון שמנח הכוכבים משתנה מיום ליום, גם אם מדובר בבני אותו המזל. בשל כך יכול להיווצר הבדל עצום באופי של אדם אשר מושפע מכמה כוכבים שונים בהשוואה לאדם אחר בן אותו מזל בדיוק.

 

באופן כללי מחלקים המזלות לארבע קבוצות של יסודות: אדמה, אש, מים ואוויר, וכל מזל אשר משתייך לאלמנט יהיה בעל מאפיינים משלו.

 

מזלות המים – עולם הרגשות: סרטן, עקרב ודגים.

מזלות האוויר – תפיסה טובה: תאומים, מאזניים ודלי.

מזלות האש – דינמיות: טלה, אריה וקשת.

מזלות האדמה –  יציבות: שור, בתולה וגדי.

 

אסטרולוג מיומן יכול לקרוא מפה של שני בני זוג ולצפות לפיה את מערכת היחסים על הקשיים שבה, לצד היתרונות והסיכויים להימשך עוד ועוד.

 

 

בדיקה מדוקדקת של הורוסקופ אהבה עבור בני זוג יכולה להצביע על דרך בה יש לפעול על מנת לשמר את המערכת הזוגית.


הישארו בעניינים! היכנסו ל-STARS בפייסבוק!


רוצים לבדוק התאמה בין מזלות ? כנסו לאתר לשיחה אישית עם בת שבע דור מייעצת הוליסטית בכירה, מתקשרת ופותחת בקלפים   ועם מומחים רבים נוספים בתחומי המזלות,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המזלות והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 25

 

 

לקריאה נוספת:

על האירדיולוגיה

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי