אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

אירידולוגיה

מה העיניים שלכם אומרות לגביכם? האם זה משנה אם אתם בהירי עיניים או בעלי עיניים כהות? האם אתם עם ליקוי מסוים בראייה אשר מצריך מכם לשים אמצעי לתיקון הראייה? האם אתם חושבים כי העיניים שלכם הינן אמצעי למשוך את המין השני ותו לא? האם אתם יודעים כי העיניים הן מראה למצבו הבריאותי של כל אדם ולא רק מראה אל נפשו?

 

מהי אירידולוגיה

אירידולוגיה היא מילה ביוונית עתיקה, ומשמעותה הינה התורה של הקשתית. תחילת דרכה של האירידולוגיה היה בשנת 1861, כאשר רופא בשם וון פזקלי הבחין בנקודה שחורה בקשתית העין של ינשוף בו טיפל בשל כנף שבורה. במהלך תהליך הריפוי הבחין כי הנקודה השחורה הוקפה בשוליים לבנים ובמקביל הופיעו גם סימנים פיזיים באזור של השבר.

 

ההיקש ההגיוני והחוזר לפי בדיקותיו היה כי לאחר כל ניתוח כירורגי מופיעה הנקודה השחורה , כאשר כל סימן חדש מייצג אברים או רקמות פגועים בגוף. וון פזקלי הכין תרשים של הקשתית כאשר כל איבר קיבל ייצוג לפי מיקום ספציפי בה. לפי תרשים ראשוני זה התפתחה התורה עוד ועוד, וכיום האירידולוגיה משמשת בתור אמצעי לגילוי מקדים של חולשות או דלקות טרם התפתחות המחלה עצמה.

 

האירידולוגיה יכולה להפיק מידע רב על האדם דרך הקשתית, החל מחולשות מולדות ועד קוי אישיות ועמידות בפני מחלות.

 

אירידולוגיה לעומת הרפואה הקונבנציונאלית

לעומת האבחון של הרפואה הקונבנציונאלית , האירידולוגיה יכולה לקרוא את המפה הרגשית של האיברים ולהקדים תרופה למכה, טרם העברת כאב פיזי על מנת לאותת לאדם שיש בעיה.

 

באמצעות האירידולוגיה ניתן לראות בכל האברים בעיות שונות. לכל מכאוב פיזי קיים מקור רגשי, והטיפול בו קודם לטיפול בגוף. רק לאחר מכן ניתן להמשיך בטיפול, שהרי המצוקה הנפשית היא המקור לביעה.

 

כך למשל, השכמות מסמלות לקיחת אחריות כבדה, ריאות חלשות יצביעו על מחסור במרחב לנשימה, כאבים בשלד מצביעים על חוסר גמישות לעצמי ולאחר, ובעיות במערכת העיכול מעידות על עצירות רגשית.

 

אבחון אירידיולוגי

האבחון לפי התורה האירידיולוגית נמשך משעה וחצי ועד לזמן טיפול של שעתיים, כאשר הטיפול מחולק לכמה חלקים.

 

במהלך הטיפול מבצע האירדיולוג רישום של כל הסימנים אשר מופיעים בקשתית העין כמו צבע, גוון, מיקום הסימנים, המשמעות שלהם וחלוקה של אזורי המוח.

 

השלב הבא הוא שיחה בין המטפל למטופל, במהלכה מסביר המטפל את מסקנותיו מהאבחון בקשתית. החלק השלישי כולל תשאול מעמיק יותר של המטופל  ובחלק האחרון יגיע המטפל אל המסקנות הסופיות בהתאם לשלושת השלבים הראשונים ויקבע את הטיפול הנדרש.

 

רוצים להישאר בעניינים? הצטרפו ל-STARS בפייסבוק!


לשיחה אישית עם נטלי מוריה, יועצת רוחנית ומרפאה בהילינג קבלי, התקשרו למרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 33. 


לקריאה נוספת: 

המדרגות אל השלמות

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי