אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
בחירה והחלפת שם בעולם הנומרולוגיה

בחירה והחלפת שם בעולם הנומרולוגיה

מאת: רות אילון - מתקשרת באמצעות נומרולוגיה ,אסטרולוגיה וקלפי טארוט. בעלת B.A בפסיכולוגיה ויעוץ חינוכי.

בחירת שם נומרולוגית - איך זה עובד


אנשים רבים פונים לנומרולוגים על-מנת לקבל ייעוץ בדבר שינוי שמם. לדבריהם, הם חווים קשיים רבים בחייהם ולכן קיוו שהחלפת שמם תפתור את הבעיה. מקרה נפוץ אחר הוא של הורים המצפים לילד ורוצים ייעוץ כיצד לבחור שם מתאים לתינוק.


ניתוח שמות נומרולוגי מתבסס על שילוב בין הנומרולוגיה האוניברסלית לבין עקרונות קבליים. ניתן ליישם אותו גם כאשר מדובר בשמות עבריים וגם כאשר מדובר בשם לועזי, הנרשם באותיות לועזיות .
לאחר בדיקת תאריך-הלידה, מציע הנומרולוג לאדם מספר שמות מתאימים, או לחילופין את האופציה להוסיף או להחסיר אותיות משמו המקורי, על-מנת ליצור איזון בין שמו לבין תאריך-לידתו.


מהי התאמה בין שם לתאריך-לידה


שם מתאים הוא:


1. שם הכולל מספר שווה של אותיות תנועה (א,ה,ו,י) ושל עיצורים (יתר אותיות הא"ב). למשל: שם כמו אביב -  א', י' - אותיות תנועה. ב', ב' - עיצורים.


2.שם בעל שתי הברות לפחות: אביב - מורכב מהברה ראשונה, "א", ומהברה שניה, "ביב" .


3.הסכום המצומצם של אותיות השם (בגימטריה) צריך להיות זהה או גבוה יותר מהסכום המצומצם של תאריך- הלידה.

אביב - א'-1, ב'-2, י'-1, ב'-2. סה"כ - 6. לכן, על סכום תאריך-הלידה של אביב להיות זהה או נמוך יותר מ-6, סכום אותיות שמו. למשל: 12.3.1980=1+2+3+1+9+8+0 =24=2+4=6.

טעויות נפוצות בבחירת שמות


בהתחשב בדברים שהוצגו כאן, אנו מבינים כי אחת הטעויות הנפוצות והבסיסיות ביותר אותן מבצעים הורים היא למהר ולבחור שם לתינוק לפני שנולד ולפני שיודעים את תאריך-לידתו. במידה ורוצים לבחור בכל זאת שם בשלב מוקדם יותר, ניתן לבחור מספר שמות ורק אחרי הלידה לבחור בשם המתאים ביותר.

טעות נוספת של הורים רבים היא רצונם להנציח באמצעות ילדם את שמו של קרוב משפחה אהוב, שנפטר בנסיבות לא טבעיות ובטרם עת. על- פי הקבלה, בחירת שם כזו תזמן לתינוק אפשרות לגורל דומה של מוות בטרם עת, ובגיל דומה לאדם שעל שמו הוא נקרא.
אם בכל זאת רוצים לכבד את זכרו של נפטר כזה, יש לרשום את שמו כשם נוסף, בתעודת-הזהות בלבד, ולבחור שם מתאים אחר לשימוש יומיומי.

בסופו של דבר, השם הקובע בניתוח הנומרולוגי הוא השם בו משתמש האדם ולא השם, המופיע בתעודת- הזהות. זאת כיוון שהשם בו משתמש האדם בחיי היומיום מייצג את מהותו האמיתית ואת האנרגיה אליה הוא מחובר. הדבר תקף לגבי כל שם, גם אם מדובר בכינוי או שם- חיבה אשר בינו ובין השם המקורי אין כל קשר (לדוגמא: צבי, שהפך לציקי. או אלכס, שהפך לסשה). כך, ניתוח שמו של ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, ייעשה על-פי כינויו, ביבי. אל השר לעניינים אסטרטגיים, משה יעלון, נתייחס כ-בוגי.
הדבר נכון גם לגבי אנשים שחבריהם מכנים אותם בשם המשפחה לאורך זמן כה רב עד כי חלקם כבר לא זוכרים את שמו הפרטי המקורי של חברם. כאשר ננתח שם של אדם כזה נתייחס דווקא לשם המשפחה ולא לשמו הפרטי, כיוון שכך אותו אדם מציג את עצמו וכך מכנים אותו כל חבריהם. מצב כזה קיים לדוגמא במקרה של שר החוץ, אביגדור ליברמן, או ראש הממשלה המנוח, מנחם בגין.


_______________________________________________________________________


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים:

השם הפרטי כמצפן לחיינו

חישוב נומרולוגי אישי
מה שעת הלידה שלך אומרת עליך?
נומרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי