אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על תקשור

הכל על תקשור

פעמים רבות אנו שומעים מסרים שניתנים לנו על ידי אנשים המכנים את עצמם מתקשרים. לטענת אותם המתקשרים יש להם את היכולת לשמוע ולקבל מסרים מישויות, מדריכים רוחניים שיש לכולנו ולשמש מתווכים בינם ובינינו. הם מתקשרים עימם באמצעות הקשבה להם והעברת המסרים כפי שהם שומעים אותם, ומכאן  המונח תקשור.

 

האם זה מדעי?

תקשור אינו מושג המגיע מעולם המדע ואינו ניתן להוכחה. יחד עם זאת, מתקשרים רבים מצליחים למסור לאדם היושב מולם פרטים מדויקים אודותיו ואודות חייו מבלי שינדב להם את האינפורמציה הזו. המתקשרים מצליחים לקבל סימנים וסמלים שהם מעבר לתודעה ומעבר למוח ועל תדרים אנרגטיים שלמדע אין הסבר להם, אולם גם אינו נשאר אדיש לתופעה המרשימה הזו.

הסברה הרווחת היא כי באפשרות כולנו להגיע לדרגה רוחנית כזו בה נצליח לתקשר עם העולם שנעבר או עם ישות חיצונית שאינה נראית או אינה מוחשית. לפי הסברה הזו, ילדים ניחנים ביכולות תקשור ברמה גבוהה, יכולות שהופכות לרדומות עם השנים, גם בגלל אמונות תפלות והתייחסות הסביבה לתופעות שאינן מוסברות (חבר דמיוני, שיחות עם עצמים). אלו שכן הצליחו לשמר את היכולת הזו, או "העירו" אותה באמצעים שונים הם אנשים עם דרגת רוחניות ומודעות עצמית גבוהה והם למעשה המתווכים.

 

תקשור עבור אחרים

כאשר נעשה תקשור על ידי מתקשר המצליח להעביר מסרים לאחרים ולא מקבל מסרים רק עבור עצמו, פירוש הדבר הוא כי היכולות שלו הן גבוהות במיוחד ומאפשרות לו התחברות עם המדריך הרוחני של אחר כדי לקבל עבורו תשובות. בחלק מן המקרים המדריך הרוחני ממש נכנס לגופו של המתקשר ומשתמש בגופו כדי לדבר עם האדם שמולו.

מהות התקשור היא קבלה של הדרכה רוחנית. היא מסייעת לנו לקבל מענה לסוגיות בחיינו, הדרכים העומדות בפנינו לפתרון בעיה, משבר או כל דבר אחר הנוגע לקיומינו ברמה העמוקה ולהחלטות מקצועיות, רומנטיות, בריאותיות וכדומה, ברמה הגשמית יותר. תקשור הוא מעין הצצה אל תוך הנפש עם פנס קטן, המאפשר להאיר פינות נסתרות בתוכנו, לעתים כאלו שאיננו מודעים להן אפילו. הוא מסייע בשחרור של חסימות, בשאלות מכוונת מסוג "לאן מועדות פנינו" והיחס שלנו אל עצמנו וגם אל הסביבה.

 

תקשור כדרך חיים

הסברה הרווחת היא כי לכולנו יש מדריך רוחני, ישות או גורם מלאכי שהוא, המסייע לנו בהחלטות גורליות, מגן עלינו ומכוון אותנו גם אם איננו מודעים לכך. תקשור נועד לזמן את אותם המדריכים באופן יזום כדי לקבל הכוונה ספציפית ומדויקת, למרות שגם ביום יום אותם המדריכים נמצאים עימנו ומנסים לסייע לנו בהחלטות שאנו מקבלים. המתקשר אליו אנו פונים במקומות בהם ישנן צמתים בחיינו, מעביר לנו את המסרים מהמדריך הרוחני שלנו כדי לקבל הכוונה המתייחסת לשאלה הספציפית שאנו שואלים, ולסייע לנו למצוא תובנות והארות בנוגע לעצמנו.


לשיחה אישית עם יועצת ומומחית לנומרולוגיה, אסטרולוגיה בורמזית, טארוט, פילוסופיה ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם אלה שונייה ממרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 37 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי