אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הלב השבור

הלב השבור

מאת: סרג'יו מוסקוביץ

 

בראשית ברא אלוקים לב אחד נשמה אחת . שחולקה ל2 חלקים החיסרון רצון לקבל (הנוקבא חוה) והמלוי (הזכר אדם ). זה אומר רצון לקבל (חוה) ומילוי (אדם) .השלמות =חיסרון ומילוי .. כמובן שלא מדובר על שני אנשים בשר ודם כי בזמן הבריאה עוד לא היה קיים האדם בשר ודם כי אם רוחניות בלבד.

 

לאחר החטא בגן עדן שגן עדן זה הטבע העליון השפעה או אלטרואיזם הנשמה השלמה נשברה לחלקים בכמות של בני האדם שבעולם בערך 7 מיליארד בני אדם . שכל אחד קיבל חלק קטן חתיכת לב שבור מתוך החלק השלם .. שאם נאחד את כל החלקים שבכל בני האדם נקבל חזרה לב שלם אחד וזאת המטרה .. אבל החטא גרם לפרוד בין החלקים כך שכל חלק שונא את החלק  השני . כל אחד מנצל את השני או שולט עליו אבל בטח לא אוהב אותו .. כמו שאנו לא אוהבים את השכן ממול . החטא גרם לשבר בנשמה או בלב השלם על ידי ריחוק ופרוד .. הסיבה לקיומנו בעולם הזה הוא לאחד את כל החלקים על ידי אהבת הזולת . לא בדרך לתת לו כסף או מותרות אלא על ידי רגש .. לתת רגשות כי באיחוד הרגשות נמצא הטבע העליון ככתוב ואהבת לרעך כמוך כלל גדול בתורה .. כלל כי הוא כולל את כלהחלקים השבורים .. במשך ששת אלפים שנה נתנו לנו לפתח את הרצון האגואיסטי או האינטרסנטי או הרצון לקבל שלנו שהוא ייצר הרע ככתוב בספר דברים , וייצר לב האדם רע מנעוריו ..למימדי ענק כדי שאם נהפוך את הכוונה שלו מלקבל לנתינה נקבל 100 אחוז נתינה ריגשית אהבת אמת ולא גשמית אהבה עצמית .. החשוב לא לבטל את הרצון האגואיסטי אלא לתת לו כוונה שונה רק תבלין .. 

ככתוב בראתי ייצר הרע בראתי לו תורה תבלין שהאור שבה מחזירו למוטב .. לשנות כוונה בייצר הרע.. אם כל העולם יתאחד באהבה נחזור להיות לב אחד שלם שטוב לו כי חי בשלמות בשלוה ולנצח .. ללא החומר הזמני שחוצץ בינינו בני האדם .. ולא נדע עוד מחסור !! .

 

חוכמת הקבלה היא הכלי היחידי בעולם שיכול לתת את הדרך לביצוע המשימה הקשה הזאת שלמענה אנו בכלל חיים בעולם הזה. המקובלים הישיגו את הרגש הזה שמעל לעולם הזה והם מספרים לנו על ידי הכתובים בספרי הקבלה כיצד אנו גם נשיג זאת ונחיהחיי שלמות ללא צער ומחסור ..

לכן מומלץ ללמוד רק מספרים של מקובלים בעלי השגה כמו רשב''י או האר''י או הרמח''ל ובעל הסולם יהודה אשלג ובנו הבכור ברוך אשלג ועוד ..כי רק בכתובים של המקובלים בעלי ההשגה באמת יש את האור מקיף .חוכמת הקבלה אוסרת קמעות או ברכות וחוטים אדומים וכו'' כי השינוי חייב לבוא בתוך האדם פנימית ולא על ידי חפץ או אדם אחר שיעשה את העבודה .. חובה עבודה פנימית אישית כדי לשנות כוון מחשבה ככתוב יגעת מצאת לא יגעת לא מצאת, המחשבה היא הנשק לשינוי ,כי מחשבה נכונה מושכת את האורות המקיפים את הנשמה .. והלב מרגיש אז את האהבה הגלובלית המקיפה אותנו ללא ידיעתנו שהוא העולם הבא ..מקובל אמיתי תפקידו להדריך וללמד את האדם כיצד לעבוד פנימית במוח ובלב כדי לשנות באמת את המציאות שלו גם בעולם התוצאות שזה העולם הזה וגם למשוך את האורות המקיפים את הנשמה כדי לגרום לה להתפתחות הדרגתית ..  וכך ניתן ללבבות שלנו להתאחד ללב אחד כמו בבראשית .. היום המצב הפוך והלבבות פרודים גם בין מדינות וגם בין בני האדם וכך גם הגרושין הולכים וגדלים כי האגו גם במשפחה לא פוסח קיים משבר גדול בחינוך , הבתי ספר לא מחנכים אלא נותנים הרבה ידע ועוד ידע איך להצליח בעסקים והתקדמות טכנולוגית אבל איך להיות אדם הם לא מלמדים.. כתוב מאהבת הבריות לאהבת השם .. כי השם נמצא בחיבור  ברגש המאחד את כולם ונתחיל עם עם ישראל ככתוב וישראל ערבים זה לזה ..

 

אהבת הזולת לא קשורה לנתינה גשמית אלא נתינה רוחנית כי לתת 100 שק'ל לשכן היום אז מחר הוא ירצה 200 כי הטבע הגשמי לא יודע שובע ככתוב ואין אדם מת וחצי תאותו בידו .. ונתינת כסף או חומר לא יקרב את הגאולה אבל לפתח רגש לנשמה של השכן כן תביא את הגאולה .. היום תחילת ימות המשיח הלידה קשה כדי ללדת אדם השונה מהרצון הרע שלנו שנקרא אהבה עצמית לטבע אחר שונה לאהבת הזולת הם חבלי לידה קשים .. הטבע לוחץ עלינו מכל הכיוונים במשפחה בחברים בביטחון אסונות טבע בכלכלה שהולכת לקראת סוף טראגי והחינוך .. ולצערי אנו לא נראה אור עד שבני האדם לא יתחילו להשתנות .. לעם ישראל יש את הסגולה שאין לשום עם אחר את חוכמת הקבלה סודות  הבריאה שהיא התרופה לאהבה עצמית , אבל אנו לא לוקחים את התרופה כי אנחנו חושבים שאנחנו בריאים , לכן הרע מתגבר כדי שהאדם יבין שהוא חולה ורק אז ירצה לקחת התרופה .לשינוי הכוונות שברצונות האדם לאלטרואיזם ..ולאחר שאנו ישראל נתאחד בלב אחד נלמד את עומות העולם כיצד מתאחדים , ככתוב אור לגויים ..

שנזכה בקרוב לאיחוד הלב השבור בעזרת לימוד חוכמת הקבלה ברבים .. אמן 

 

 

 

לשיחה אישית  בנושא גלגולים/ תיקשור /קבלה /אסטרולוגיה ועוד, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003  ניתן לקבל פרטים באתר  

Askme.co.il 

 


לקריאה נוספת של מאמרים מאת סרג'יו מוסקוביץ:

סוד הגלגול

העולם הבא


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי