אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
סוד הגלגול

סוד הגלגול

 


 

הפשט כתוב בדרך של סיפורים ואגדות היסטוריים .. ופעמים רבות כתובה המילה גלגול חזיר או כלב וכו'' .. 

כמובן שללא הבנת הפנימיות האדם הפשוט ואפילו הדתי ללא הבנת שפת מקובלים שהיא שפת הענפים יחשוב שמדובר בנשמה שמתגלגלת בבהמה ..

אבל האמת שאין אפשרות שנשמה תתגלגל בבהמה .. כי לבהמה אין נשמה יש בה רק רוח חיים ..בהמה לא יכולה עקב הרמה הרגשית והשכלית לתקן נשמה לכן אין בה את הכלים לקבל אור .. רק נר דקיק לקיום בהמי . הכתוב על גלגול בהמה הכוונה לאדם ברמה בהמית נקרא גלגול חזיר או כלב ככתוב ומותר האדם מהבהמה אין ..וכו'' .. כי רצונותיו ברמה של בהמה כמו המשכיות המין שיש גם לכלב ולחתול או מין ומזון ומשחקים שיש גם לבעלי חיים .. הנשמה היא רצונות וזאת כל הבריאה רצון לקבל הנאה , חומר גולמי שדרוש לו רק כוונות .. כוונה להנאה עצמית או לזולת .. הנשמה בנויה מחמישה דרגות זכות של רצונות שהם ,נפש ,רוח ,נשמה,חיה,ויחידה..

האדם נולד עם הרמה הראשונה הנקראת נפש .. או הנקודה שבלב או שורש נשמה .. בתחילת חייו של האדם הנפש

רדומה ואין היא משפיעה על האדם כי היא חלק אלוקה מלמעלה .. ואם האדם עוד לא התפתח בו הרצון לרוחניות אלא רק לחיים גשמיים סימן שהיא רדומה .. הגוף הפיזי יכול להתגלגל מאות פעמים עד שתתעורר הנפש ותרצה ותשתוקק למילוי רוחני מעבר למילוי הגשמי של מין מזון המשכיות שליטה וכסף וכו'' .. הנשמה לא מתגלגלת אלא רק הגוף הפיזי מתחלף .. השורש נשמה או בשם אחר הנפש נשארת קבועה כי ברוחניות אין זמן תנועה ומקום .כי היא נצחית .. אדם שנולד בגוף פיזי זכר תמיד יולד זכר וכך גם נקבה תמיד תחזור כנקבה .. נשמות לא מתגלגלות בדומם צומח וחי רק בדרגת מדבר שהוא האדם ,כי רק לו יש את היכולת לבקש תיקון שנקרא העלת מ''ן (מי נוקבין ) חיסרון לרוחניות .. (להשפעה)..

בדור זה שהוא כבר קרוב לגמר תיקון השתנתה המגמה של התפתחות הרצונות למצב של שלב התיקון . לכן יש לחץ

על העולם הזה מהטבע העליון הנראה במציאות שהרוע גודל ואיתו הביטחון הכלכלה בשפל החינוך שאינו מתאים לדור החדש הזה ועוד כמו אסונות טבע וכו'' .. היום הרצונות בשורשי הנשמות מתעוררים על פי נבואות המקובלים ודורשים תיקון כדי להגיע לטוב המוחלט של חיבור ואהבה גלובלית וליישם את מטרת הבריאה .. להטיב לנבראיו ..

לדור של היום דרוש חינוך אחר מאשר החינוך מהעבר , הכלים היום של הנוער והילדים שונה מהעבר ואין לחינוך תשובה ..

העולם חייב להבין שכולם תלויים זה בזה .. נכון בהתחלה תתפתח אחדות גשמית כמו שאנו רואים בעולם אחדות של עם

מפילה שליטים שבעבר לא היינו מעיזים לחשוב על כך .. אבל הלחץ הרוחני של הטבע העליון מוליד אחדות להתפתחות

הדרגתית שבעתיד במקום אחדות גשמית נראה יותר אחדות רוחנית גלובלית ליישום מטרת בריאת האדם .. כמובן

שחובה קודם לעבור חבלי לידה כואבים עד שנבין את המטרה .. מקוה שנבין מהר ונחסוך ייסורים ...

 

 

 

 

לשיחה אישית  בנושא גלגולים/ תיקשור /קבלה /אסטרולוגיה ועוד, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003  ניתן לקבל פרטים באתר  

Askme.co.il 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי