אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
העולם הבא

העולם הבא

נהוג לחשוב שאת העולם הבא משיגים במות הגוף הפיזי . אבל זאת טעות נוראית כי את העולם הבא משיגים בחיים בעולם הזה .

ככתוב ואת עולמך תראה בחייך .. אם אין לך כלים רוחניים המותאמים לטבע העליון איך תדור בטבע העליון לאחר מות הגוף הפיזי ..

העולם הבא הוא עולם אלטרואיסטי של אהבה גלובלית ואינטגרלית שבתוכנו רק שאנו לא מחוברים אלייה עקב חיבור לאהבה עצמית שהיא נוחה לנו .העולם הבא אינו ארץ אחרת או גן של ורדים כמו בסיפורים . חייבים לצאת מהאגדות ולעבור לאמת כי שנות הגלות מסתיימות .

העולם הבא בנוי מעולמות ספירות ופרצופים רוחניים שדרוש ללמוד אותם ולהרגיש אותם בעודנו חיים חיי רגילות בעולם הזה

ולא במותנו . אדם שנפטר בעולם הזה ואין לו השגה רוחנית מת ומתגלגל חזרה מיד לתינוק חדש , ואין הוא מתחבר לעולם הרוחני כי לא תיקן את עצמו בגלגול הנוכחי ואין לו כלים זכים לקבל את כוח ההשפעה . לתקן אומר לשנות כוונות ברצונות מאגואיזם לאלטרואיזם .

שזה נשמע קל אבל ללא חוכמת הקבלה המקורית לא ניתן לביצוע .. כי לימוד הקבלה מושכת את האורות המקיפים של הנשמה .

ורק לקבלה יש את הסגולה הנפלאה הזאת למשוך את האורות המקיפים ולא לשום דת או מנהג או כת וכו'' . העולם הזה נמצא בתוך העולם הבא וכל העולמות נמצאים בתוך האדם פנימה ולא בפלנטה אחרת . רק שאנו לא מודעים אליו ובטח לא מקושרים אליו .. הקשר הוא הכוונה , ולא סתם כתוב תתפלל בכוונה או העיקר הכוונה וכו'' . כי הרצונות הם חומר גלם  שתלויות בכוונות . אין רצון רע או טוב יש כוונה רעה וכוונה טובה .. זה אומר כוונה למען הנאה עצמית או כוונה למען הנאת הזולת .יש רופא שחותך עם סכין חולה למען ריפוי , ויש רוצח שחותך אדם למען כסף שליטה הנאה וכו'' . המעשה הוא לחתוך אבל הכוונה שונה ממזרח למערב .. העולם הבא אינו קשור בשום צורה לגוף הפיזי ולדמיין דבר רוחני כחפץ או דמיון גשמי זה לא תעשה לך כל פסל וכל תמונה .. אסור לגשם את התורה .. כי התורה נכתבה כסיפורים ואגדות אבל יש להם עמקות רוחנית בתוך הסיפרים שהם לחלוטין שונים מהסיפור המסופר .. הקבלה היא העמקות הרוחנית שבתוך הסיפורים והאגדות .. לכן רק לקבלה יש את הסגולה למשוך אורות מקיפים . ולסיפורים והאגדות כמו שהם בפשט אין את הסגולה הזאת ..כשהאדם אינו מבזבז את זמנו לריק ולומד קבלה לשמה קונה לעצמו עולם הבא וגם את הנצחיות שבנשמה .. וירגיש את העולם הבא עוד בחייו .. כך הרגישו המקובלים הגדולים כמו רשב''י והאר''י ויהודה אשלג בעל הסולם ובנו בכורו ברוך אשלג ועוד מקובלים גדולים .. אסור לאמר מי אני שאגיע לרמה של האר''י , כי אז לעולם לא תתקדם ותשאר קטן ללא כוחות רוחניים .. גם המקובלים הענקים  היו בהתחלה קטנים שעסקו בחוכמת הקבלה וראו עולמם הבא בחייהם לאחר השגה וטיפסו  בסולם המדרגות הרוחניות דרך העולמות והספירות שהם דרגות גילוי של אור החוכמה ..

בתקווה שנשיג כולם את העולם הבא בחיינו בגלגול זה כי טוב לחשוב שאין מחר ונעשה היום ..     אמן

 

                                                                 

 

לשיחה אישית  בנושא גלגולים/ תיקשור /קבלה /אסטרולוגיה ועוד, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003  ניתן לקבל פרטים באתר  

Askme.co.il 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי