אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הקולות שמעבר

הקולות שמעבר

 

תקשור הוא יכולת הטמונה בכולנו והיא משמשת לקליטת מסרים. אצל רובנו הפוטנציאל לתקשר עם הסביבה שאינה תמיד בטווח ראייה, כמו בעלי חיים, עצים, רוחות וישויות, אובד כבר בגיל הילדות המתקדמת. אצל מעטים נותרת יכולת התקשור, והם משמשים כמתווכים ומעבירים אלינו מסרים מישויות שונות.

 

דברים ששומעים מכאן

תקשור עוסק ביכולת לראות ולשמוע מסרים שהם מחוץ לתודעה ולמוח, כלומר ליצור קשר עם ישות אחרת, חיצונית, ולקבל ממנה מסרים שונים. מסרים אלו באים לידי ביטוי באמצעות סמלים וסימנים, מילים וצלילים ועוד. תקשור עובד על תדר אנרגטי ובהתאם לדרגה שלו נקבע סוג התקשור ורמת הדיוק שלו. הדבר תלוי במתקשר, ביכולות שלו ובנסיון שלו בתחום.

 

תקשור ברמה גבוהה הוא כזה בו במתקשר מסוגל לקבל מסרים הנוגעים גם לאחרים ולא רק לו. הוא נעשה באמצעות התחברות לישות או המדריך הרוחני של מבקש התקשור וקבלת מסרים עבורו. חלק מהם מאפשרים ממש כניסה של הישות אל גופם, ובעת התקשור הם מדברים כאילו הם עצמם הישות ולא רק המתווכים בינה לבין האדם. בחלק מהמקרים המתקשר אפילו לא זוכר את המעמד הזה ומה נאמר בו, ובמצבים אחרים דווקא כן.

 

תקשור - מה הוא נותן?

תקשור נועד לקבל הדרכה רוחנית בנוגע לשאלות רבות שאנו לא מצליחים למצוא עבורן תשובות או את הדרכים הנכונות להגיע לתוצאות הרצויות לנו. הוא מאפשר דרך הסתכלות שונה, רחבה יותר והיבטים בחיינו שלא נתנו עליהם את הדעת בעבר. תקשור לא נועד לפתור את הבעיות אלא לקבל הכוונה ונקודות מבט נוספות, רחבות ועמוקות יותר, כמו מראה ששדה הראייה שלה הולך וגדל ופתאום אנו רואים בבהירות לא רק את עצמנו אלא גם את מה שמקיף אותנו. הוא מאפשר להבין מדוע יש תקיעות בחיינו וכיצד לשחרר אותה, ולהרגיש כי איננו לבד. הוא לא פותר את הבעיות עבורנו אבל נותן את הכלים הנכונים לפעול ולנתב את הדרך שלנו אחרת ממה שנהגנו לעשות עד כה.

 

לכל אדם בעולם יש ישות, מלאך או מדריך רוחני שאיננו רואים אותו. תקשור מאפשר לנו להתקרב למדריך הזה, לשיות הזו ולקבל מסרים שנצטרך לפענח אותם לבד, לשאול את עצמנו שאלות נוקבות ולהתחיל לבצע שינויים בחיינו. זה יכול היות שאלות של זוגיות קיימת, מערכות יחסים כואבות והאם הן ניתנות לגישור, להבין מתי אפשר וצריך להרפות, בנוגע לחינוך הילדים, לעבודה, הכיוונים שבחרנו בהם בחיים המקצועיים, יחסים בין הורים וילדים ועוד תחומים רבים שהם קיומיים ומעמיקים יותר. ההדרכה וההכוונה הן מעשיות ביותר ומספקות כלים למציאת פתרון שיוביל אותנו למקום הנכון בחיינו, לשלווה של נפש מיוסרת ולקבל החלטות שהן לעתים משנות גורל.

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם קטרינה פרקש , מדיום, מתקשרת, נומרולוגית ורואה את הנסתר   ועם מומחים רבים נוספים בתחומי התקשור,  ASKme  - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי התקשור והמיסטיקה, בטלפון :072-3401003 שלוחה  38 , בלבד

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי