אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
חשיבות תאריך-הלידה והשם בנומרולוגיה

חשיבות תאריך-הלידה והשם בנומרולוגיה


מאת: רות אילון, נומרולוגית, אסטרולוגית ויועצת באמצעות קלפי- טארוט. בעלת ב.א בפסיכולוגיה ובייעוץ.


בעקבות הכתבה האחרונה ודאי חשבתם לעצמכם, עכשיו הכל כבר ברור – שם מאוזן הוא שם בעל שתי הברות לפחות, מורכב ממספר שווה של עיצורים ותנועות, סכום אותיותיו גדול מסכום תאריך- הלידה ואם הוא ניתן על-שם אדם שנפטר - חשוב שאותו אדם נפטר אחרי גיל 70.
כמובן, גם אם כל תנאים אלו מתקיימים בשם אין זה מספיק, כיוון שיש בעייתיות עם שמות המכילים את שם האל ואינם מופיעים כך במקורות – לדוגמא בת- אל או אוראל.


מסתבר שטעיתם – אין זה כה פשוט. תורת השמות והמספרים רחבה ועשירה הרבה יותר מכללים בסיסיים אלו. נדרשים עוד הרבה מאוד חישובים והרבה מאוד ידע על-מנת להגיע לניתוח נכון ומאוזן, ובכך בקיא רק הנומרולוג.
יחד עם זאת, הידע המופיע בכתבות אלו יכול בהחלט לעזור לצמצם ולתקן טעויות. כמובן, זוהי קביעה גבולית - קל יותר לתקן שמות מאשר תאריכי- לידה. לצערנו, תאריכי- לידה  לא פחות חשובים מהשמות בקביעת תכונותיו, גורלו ועתידו של האדם, ולכן גם כאן קיימת משמעות רבה למעשינו הראשוניים.

מדוע רלוונטי תאריך-הלידה לניתוח הנומרולוגי


כאן מגיעה השאלה - כיצד יכול להיות שתאריך- לידתנו מספק עלינו מידע? הרי לא הורינו החליטו מתי ניוולד, הם הסתפקו בבחירת שמנו בלבד.

ההסבר לסתירה זו מסתתר בתורת גלגול- הנשמות, בה מאמינים פלגים רבים ביהדות ובדתות אחרות. על פי תורה זו - הנשמה היא אוניברסלית, נצחית ועל-זמנית. אין לנשמה עבר, הווה או עתיד. היא תמיד היתה ותמיד תהיה - כל פעם היא תיוולד מחדש בגוף אחר. כיוון שהנשמה הינה נצחית, חוקי היקום והזמן המוכרים לנו אינם שולטים  בה. היא יודעת היטב מה היה, מה קורה עכשיו ומה יהיה בעתיד. זהו אחד ההסברים ליכולת המיסטיקן המתקשר לחזות את העתיד, על-ידי התחברות אנרגטית לנשמתו של הנועץ, המכילה את כל הידע הרלוונטי לגבי חייו.

בגלל מודעות זו, הנשמה בוחרת לה כל פעם מחדש את הייעוד אותו עליה להגשים בגוף החדש אליו היא נולדת. לשם כך היא זקוקה לתכונות מסוימות שיעזרו לה לממש ייעוד זה - תכונות אלו מופיעות בתאריך- הלידה ובשם שלנו. לכן - גם אם נדמה לכם ששמכם נבחר באקראי על-ידי הוריכם או שתאריך- הלידה שלכם רנדומלי והלידה פשוט קרתה בזמן שהייתה צריכה לקרות - טעות בידכם.


בחירה עצמאית של הנשמה


על-פי תורת גלגול הנשמות הכל מוכוון על-ידי הנשמה. היא המחליטה מתי להיוולד, איזה שם לקבל, מי יהיו הוריה ואפילו כיצד ייראו חייה. יותר מכך - אפילו מי שנולד בניתוח קיסרי, שתאריכו נקבע על-ידי רופאים אוביקטיביים או מראש על-ידי היולדת - הכל כוון על-ידי נשמת התינוק העומד להיוולד. זו גם הסיבה שהיהדות מתייחסת לתינוק כאל מתת-אל - כאשר ילד נפטר בטרם עת נאמר: "השם נתן והשם לקח, יהיה שם ה' מבורך" - במילים אחרות, לא ההורים יצרו את הילד ואין הוא רכושם. הנשמה בחרה להיוולד על מנת לבצע תפקיד כלשהו על-פני האדמה וכעת, עם המוות, הסתיים תפקידה ועליה להשתחרר ולחזור
לבורא שלה.
מובן כי עבור הורה חילוני קשה במיוחד לקבל אמונה זו, כמו גם עבור הורה דתי-חרדי. איבוד ילד הוא עניין מורכב מאוד מבחינה רגשית אך אין ספק כי אמונה זו עוזרת להתמודד יותר בקלות עם אובדן שכזה.

זהו ההסבר לעובדה המוזרה הזו, תאריכי-לידה ושמות המשקפים תכונות וכיווני-חיים של בני-אדם. כמו בכל תורה או תיאוריה המבוססים על אמונה - או שמאמינים, או שלא.

למרות בחירתה העצמאית של הנשמה, יש לנו כהורים מידת מה של השפעה על מפת החיים של ילדנו וזו מצויה בבחירת השם. לפניכם מספר טיפים לבחירת שם לתינוק.


שמות שאינם מומלצים עבור הילד


שמות שאינם מומלצים על-פי הקבלה: עדי, הלל, נופר, מתן, הודיה.


אליהם נוסיף את אלו:

  • שמות המתחילים בהברה "לי" (אסורים כיוון שזו תחילת שמה של לילית – נציגת כוחות האופל והרשע על-פי ההלכה) - לילי, לילך.
  • שמות בעלי משמעות מילולית שלילית כגון נוגית (עצב כבד), מירה (רמז למרירה).
  • שמות בעלי משמעות רוחנית מדי (לא מאפשרים חיבור למציאות ולמעשיות ומחזירים את הנשמה לשמיים): יהויקים או שובאל.
  • שמות נרדפים לשם אלוהים: שדי, או צורי.
  • שמות תנ"כיים, על-שם אישים שחוו סבל או צער: לאה - אשת של יעקב אבינו ועידו הנביא, שנטרף ע"י אריה.


שמות מומלצים

 

  • חיה, נחמה ויאיר - שמות בעלי אנרגיה חיובית, המעניקים תקווה.
  • שמות בעלי-חיים - דב, אייל, צבי. אלו בעלי סגולה לאריכות- ימים.
  • שמות תנ"כיים של אישים שהצליחו בחייהם ונותנים גיבוי מסוים: דוד, שלמה, דבורה ואסתר.
  • שמות בנות המסתיימים בהברה פתוחה: שירה, אביבה, אתי או מירי.

 

כפי שאתם מבחינים, הרשימה ארוכה וכמעט אינסופית. אם אתם מתלבטים - פנו וקבלו ייעוץ. כל רב, נומרולוג ואיש קבלה ייעץ לכם מעט אחרת.

_________________________________________________________________________________


לכרטיס האישי של רות איילון ב"מיסטיקנים מא' ועד ת' ", אינדקס המיסטיקנים הגדול של ישראל, לחץ כאן.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים: 

בחירה והחלפת שם בעולם הנומרולוגיה

השם הפרטי כמצפן לחיינו

חישוב נומרולוגי אישי
מה שעת הלידה שלך אומרת עליך?
נומרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי