אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מגלה עתידות

מגלה עתידות

 

בכל נקודת זמן לאורכה של ההיסטוריה האנושית, נמצאו יועצים רוחניים אשר ניבאו את העתיד. הם באו תחת שמות שונים כמו נביאים, מנחשים, קוראים בקפה, רואים את הנסתר ומגדי עתידות. כיום ניתן למצוא אותם בירידים ופסטיבלים ברחבי העולם, והם יספרו לנו דברים אשר לא ניתנים לידיעה עבור האדם הרגיל, אלא רק עבור אלה אשר פיתחו יכולות על חושיות, ויכולים לראות את המציאות בה כולנו חיים בצורה שונה ורחבה יותר.

 

מי יכול לנבא את העתיד

אותה תפיסה מיוחדת של המציאות יכולה לגרום ליועץ רוחני לומר לאדם שמולו באופן מדויק את העבר, וכן את ההווה. הקושי הינו בנבואה של העתיד, שאינו סופי ומוחלט ומשתנה תדירות.

 

כמובן שישנם מקרים של נבואה המגשימה את עצמה, בה אדם מממש נבואה כלשהי אשר ניתנה לו, לעתים אף ללא ידיעתו ובאופן בלתי מודע לכך.

 

יחד עם זאת, היכולת לראות את העתיד קיימת, וניתן למצוא אישושים לכך לאורך ההיסטוריה, במהלכה עלו נבואות שונות אשר נמצאו כנכונות. אולם גם במקרים אלה רמת הדיוק של הנבואות אינה חדה.

 

ייעוץ רוחני אצל מגלה עתידות

בשל סיבות אלה ניתן לראות כי מגלה עתידות ייתן ייעוץ רוחני אשר יכול לסייע בצורה כלשהי לאותו אדם אשר מגיע עם שאלות לגבי הזוגיות, המשפחה, הבריאות או הקריירה.

 

הכוח של המידע לגבי העתיד של אדם, גם אם הוא אינו מדויק במקצת הינו הר גורל ויכול לייצר מצבים וסיטואציות אשר ייסבו לאותו אדם אשר ניגש אל מגלה עתידות רק סבל , שאלמלא מידע זה היה נחסך ממנו כליל.

 

ייעוץ רוחני לא יהיה מרוכז בלתת לאדם מידע לגבי העתיד לקרות לו, ובכך לייצר אלמנט של הפחדה, ייעוץ רוחני עיקרו בהכוונה של אנשים בצורה הטובה ביותר באותה נקודת זמן על ציר האירועים שעתידים להתרחש.

 

זכות הבחירה לגבי אופן הפעולה שמורה אך ורק לאדם אשר ניגש לאותו ייעוץ, אשר מקבל את הדרך ולא דבר מלבדה.

 

מגלה עתידות כיום

כיום, מגלה עתידות ישתדל שלא לומר את העתיד הצפוי לאדם עבורו הוא מבצע את הקריאה, אלא יראה לו דרך, שכן לפעולה של גילוי העתיד ישנן השלכות שליליות מכל ההיבטים. כיום עדיין נוכל למצוא מגלי עתידות, שכן הצורך של האדם לדעת את הצפוי לו בכל אספקט בחיים שלו הינו חזק.

 

 

חשוב לחפש אחר מגלי עתידות אשר מודעים להשלכות אלה ולא יבצעו גילוי שלא לפי דרכי הייעוץ, ניתן תמיד לברר עם אותו אדם אליו פנינו בשאלה האם הוא מוסר את התרחשויות העתיד או מתווה את הדרך שלא הייתה ברורה עד כה ולפי התשובה להבין האם אנו רוצים להמשיך בשיחה ולקבל את המידע שיש בפיו.


לחצו לפייסבוק של STARSכנסו לאתר לשיחה אישית עם קטרינה פרקש , מדיום, מתקשרת, נומרולוגית ורואה את הנסתר   ועם מומחים רבים נוספים בתחומי התקשור,  ASKme  - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי התקשור והמיסטיקה, בטלפון :072-3401003 שלוחה  38 , בלבד

 

לקריאה נוספת:

מהו דמיון מודרך
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי