אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מי לא מאמין במקורות אנרגיה?

מי לא מאמין במקורות אנרגיה?


אלו המתמחי בתורת כף היד מוצאים שהאדם מייצר סימנים ברורים או ברורים למחצה – קווים בידו המנבאים את עתידו. אל חלק מהם התוודעתי גם אני בשעתו בשנות העשרים לחיי, כאשר אדם הבקיא בתורה זו אמר לי דברים שנתגלו כנכונים בדיעבד.


מסקרן לשאול – מניין לו לאדם היכולת ליצר סימנים כאלו בכף ידו? כמו בכל עיסוק אחר, ניתן להאמין כי ככל שהאדם מוכשר יותר כך הופך הוא בקיא יותר ויכול להגיע לרמות גבוהות של ידע ואינטואיציה בתחום זה.

האנרגיה - אשר מקורה בכוכבים - ניתנה לנו על-ידי בורא עולם, כל כוכב והאנרגיה שלו. 11 מקורות אנרגיה שנתן בהם האל הינם אמיתיים ובלתי אפשרי להטיל בהם ספק. הרי נאמר בספר בראשית כי "ביום הרביעי נבראו המאורות הגדולים והכוכבים להאיר ולמשול". צריך רק ללמוד לפתח אותם.
מקורות האנרגיה הם המספקים לכל אחד מאיתנו את האנרגיה שקבע בורא עולם: ונוס אחראית לקשר שלנו לאהבה,ליופי, לאמנות וגם לכספים. יופיטר על ההצלחות הגדולות, החוכמה, הצורך בצדק ובאמת וכן הלאה.


הפן המיסטי בחיינו


תמוהים בעיניי כל אותם חכמים הקמים ואומרים כי לא ניתן לנחש או לחזות את העתיד בעזרת מקורות האנרגיה, הכוכבים. בעבר ניתן היה למצוא חכמים אלו בין המדענים חסרי הדימיון, החושבים שמה שאינו נראה במעבדות למיניהן אינו קיים. תשובתי להם כזו היא:

כאשר אנו חיים בעולם בו ישנם כוכבים המשפיעים על חיינו ממרחק מליון שנות אור ובכף-ידו של אדם נחרטים קווים המצביעים על אופיו ועתידו, קשה להתעלם מהפן המיסטי בחיינו.

כיצד הרי נבראו מערכת הכוכבים, השמש והירח, הנעים בדיוק רב יותר מכל מכשיר אחר הידוע לנו בעולם?
מקטרגי האמונה והמיסטיקה דנים לרוב במפץ הגדול כגורם ממנו נברא העולם.
בספר בראשית נאמר "ויאמר אלוהים יהי אור ויהי אור". יהי אור - הכוונה לעתיד. האור נוצר ברגע בו נאמר הדבר. זהו המפץ הגדול, עליו מדברים המדענים. הם פשוט אינם מתארים נכון את התהליך. האם היה מי מכם שם באותו רגע כדי לחזות בתופעה? אז על סמך מה קבעתם שהיה מפץ? גם לכם מותר לטעות.

 

מי מחזיק באמת


איש לא שיער לפני 50 שנה כי נוכל לתקשר אחד עם השני באמצעות מכשיר סלולארי קטן ונטול חוטים, בין צדו האחד של האוקייאנוס לצדו השני. אם היה בנמצא אדם כזה, היו מגדירים אותו מיד שיכור או משוגע.
באותה מידה - כאשר ימצאו את התוכנה שתוכל לתרגם את האנרגיה הקוסמית של 11 הכוכבים ו-12 המזלות, בעוד מספר שנים, יראו מרבית בני האדם כמה פשוט ולא דמיוני הוא סדר האנרגיה הקוסמית.

מדענים רבים אינם מאמינים בבורא עולם. מדענים אחרים לעומתם דווקא כן מאמינים בו. מי צודק? צודק מי שאינו רק מדען, אלא נמנה על שני העולמות: אדם חכם הקרוב גם למדע וגם לתחום המיסטי.

כנסו לאתר לשיחה אישית הרצל ליפשיץ , אסטרולוג וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 59

ן

 


 

מאמרים נוספים:
מדע או מיסטיקה?

הורוסקופ שבועי - מאת דניאל רועה

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי