אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
על אינטואיציה ונומרולוגיה

על אינטואיציה ונומרולוגיה

מאת: נחום תמיר

"אינטואיציה היא תכונה אנושית שכביכול מקנה לאדם ידיעות על המציאות, שמקורן בתת מודע והן נוצרות ללא שימוש בחשיבה". (ויקיפדיה)

כולנו נולדים עם אינטואיציה, אצל חלקנו היא מפותחת יותר ואצל חלק פחות. המטרה היא פשוט ללמוד לחזק את המסר האינטואיטיבי שלנו.


מה שמאפיין את הידיעה האינטואיטיבית זו העובדה שהיא נוצרת במהירות רבה ומופיעה בפתאומיות (השראה/הברקה). למרות זאת הפתרון האינטואיטיבי אינו נוצר תמיד באופן מיידי. כדי לפתור עניין כלשהו עוזר לפעמים "לישון על זה לילה", "להתבשל".


אדם האוחז בתובנה אינטואיטיבית אינו יכול להסביר בשלמות מדוע הוא נוקט בעמדה זו, ולשם כך האינטואיציה שונה מדעה המבוססת באופן מודע על נסיון. על אף זאת, אינטואיציה עשויה להיות מעוצבת באופן תת הכרתי על חוויות קודמות, כך שהיא נבדלת גם מאינסטינקט שהוא נטייה פנימית מולדת ואינו מבוסס על חוויות קודמות.


בכל אדם קיימת אינטואיציה השונה בתכלית בין האחד לשני. למשל, שני אנשים יכולים לפגוש אדם מסוים ולנסות לבחון לפי האינטואיציה האם האדם ישר והגון. אדם אחד יכול להרגיש שאכן האדם ישר, ואילו השני שלא. הסיבה שכל אחד הרגיש תחושה שונה היא שאחד ניתח אותו ע"פ זכרון שלילי הזכור לו מן העבר, והשני לא.

 

אינטואיציה בשונה מנומרולוגיה הפועלת לפי שיטת המספרים, לא משתמשת בעקרונות לימודיים או לוגיים. האינטואיציה מתארת תחושה, הרגשה פנימית. כמה פעמים קרה לכם שנכנסתם לבית והרגשתם אי נוחות, או היתה לכם תחושת בטן לא טובה, וכל מה שרציתם הוא לצאת משם?


כאשר אתם חשים לא בנוח ולא יודעים למה, זוהי קריאה של הקול הפנימי שלכם, האיתות שלו הורה לכם על משהו שפועל שלא כשורה.


הניתוח הנומרולוגי משמש ככלי ראשוני באבחון לזיהוי בעיות. כל החכמה היא לדעת כיצד להשתמש באינטואיציה שלך על מנת לתת לשואל את הפתרון המתאים לו ליישום. כאשר אנו מתחברים לאינטואיציה, אנו שוברים גבולות דמיוניים חזקים מאוד ובעלי עוצמה אדירה. אדם שלא בוטח בעצמו ולא מאמין בזה, יתקשה לפתח תכונה זו. לעומת זאת, אדם המקשיב לקול הפנימי שלו, יגלה עולם ומלואו, ויצליח למצוא פתרונות לבעיות המורכבות ביותר.


הרבה אנשים שיוצרים שינויים בחיים שלהם וצריכים לקבל החלטות לעתים קרובות, דיווחו כי לא מתייעצים עם נמורולוג או אסטרולוג בכל פעם, הם פשוט מקבלים החלטה מתוך תחושת בטן, מתוך הקול הפנימי שמדריך ומלווה אותם. לדוגמא: אדם יכול להיראות מתאים לתפקיד מבחינה שכלית, אך משהו בהתנהגות שלו או באנרגיה יצביע על כשלון בינו לבין מקבל ההחלטה.


חשבו כמה פעמים הרגשתם בטוחים שדבר מסויים (אדם/מקום עבודה/מכונית) מתאים לכם, ומרגע שראיתם או פגשתם בו, גיליתם שטעיתם. בדיוק כפי שקורה בתחילתו של קשר זוגי: אנשים נוטים לבחון אחד את השני לפי נתונים טכניים, אולם מרגע שנפגשו וכל החושים פעלו, הרגש והאינטואיציה הם אלו שכיוונו אותם להמשך מערכת היחסים.


כנמורולוג אני נתקל לא פעם במקרים אלו, גבר/אשה שחשבו כי הפרמטרים של אותו אדם מתאימים,  גילו לאחר המפגש שלא היתה כימיה, למרות שהוא/היא "ענו" על הציפיות שלהם בהתחלה. תפקיד האינטלקט פועל בדיוק כמו בניתוח מפה, הוא עוזר לנו לבנות דרך השכל הישר וההיגיון, אולם ללא האינטואיציה לא נוכל באמת להתקדם ולהגיע להישגים.


האינטואיציה הופכת להיות יותר ויותר פופולארית וגורמת להרבה אנשים לפעול מתוך תחושות הבטן שלהם. ככל שמקשיבים לאינטואיצה היא עוזרת לנו יותר. דרך האינטואיציה ניתן ל"קרוא אנשים", לקלוט מסרים ולהחליט החלטות טובות יותר. למעשה, לאינטואיציה אין טאבו לתחומים של מטפלים או מיסטיקנים. אנשים רבים משתמשים באינטואיציה בחיי היומיום ובמהלך עבודתם השוטפת כגון: מורים, מנהלי כ'א, פסיכולוגים, אנשי מכירות, חוקרים במשטרה ואף אנשי צבא.


דוגמאות לכימיה בין אנשים ואינטואיציה זהה:

זוג מהנדסים, אנשים לוגיים ללא ספק, שרצו לרכוש בית, אך מרגע שנכנסו לדירה, משהו "אמר" להם שזו לא דירת חייהם. למרות שלא היתה להם שום סיבה לוגית, הם בכל זאת החליטו לוותר.


מנהל בכיר מספר כי מנהלת הלשכה שלו פשוט מבינה אותו ויודעת בדיוק מה הוא רוצה ולמה התכוון. כנ"ל לגבי בני זוג, שותפים, הורים וילדים, מורים וכל אדם שנותן לקול הפנימי שלו להשמיע את הקול.


ככל שאנו נוברים בנושא יותר ויותר אנו מגלים את עוצמתה של האינטואיציה ואת יכולתה להדריך אותנו.

אל תהססו להשתמש בה, היא ממתינה לכם!


שלכם

נחום תמיר - ייעוץ נומרולוגי


רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי קבלי אישי ומקצועי? התקשרו עכשיו למומחית צליל נומרולוגית קבלית התקשרו עכשיו ל- 072-3401003 שלוחה 48 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

 

למאמרים נוספים:

מהו הרגע המתאים?
נקודה למחשבה

תאריך לידה ואינטלגנציה

תורת האותיות בנומרולוגיה ובקבלה
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי