אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

"היפה והחנון 2" - קווים לדמותם של הזוגות הפיינליסטים


מאת: רות אילון - נומרולוגית, אסטרולוגית ויועצת בקלפי טארוט. מנחת סדנאות ,פסיכותרפיסטית ובעלת ב.א בפסיכולוגיה ובייעוץ חינוכי.


תוכנית הגמר של הריאליטי המשעשע ביותר בטלוויזיה, "היפה והחנון 2", קרבה ובאה ותעלה לאוויר מחר ב-21:00 בערב בערוץ 10. התוכנית, שזכתה לרייטינג משופר לאורך העונה, הצליחה להצחיק, לרגש ולהפתיע את הצופים הנאמנים, שעקבו בשקיקה אחר הזוגות המשתתפים.

התחממות ההיכרות והיחסים של שלושת הזוגות שהגיעו לגמר התרחשה ללא ספק תודות לשהות הסטרילית הארוכה בתנאי הפינוק של הווילה – זוגיות כפי הנראה לא הייתה מתאפשרת בעולם האמיתי, בו המסר החברתי אוסר יפה הרוצה לשמור על מעמדה להיראות בחברתו של חנון מצוי כמו אור, ירון או אלכס.

לשמחתם של שני הצדדים, ניתנה להם הזדמנות פז בלתי חוזרת לגלות במהלך העונה שלא כל יפה חייבת להיות טיפשה ואגוצנטרית ולא כל חנון חייב להיות משעמם ומכוער.

מה הביא את ענבל וירון, נלה ואור וליטל ואלכס לגמר? – דווקא המאמץ שהשקיעו בהיכרות ההדדית, ההזדמנות שנתנו זה לזו למרות הפערים הקיימים בין העולמות שלהם ובעיקר הפרגון והתמיכה ההדדית הביאו להתחממות היחסים ולהצלחה בתוכנית.
על-ידי ניתוח נומרולוגי של שמות המועמדים ניתן לגלות האם אכן היה קיים פוטנציאל הצלחה שכזה, על-פי המספרים המרכיבים את שמותיהם.


אור ונלה


אור – שם בעל הברה אחת. מאוד לא מומלץ, כיוון שבחלק מהמקרים שם כזה עלול לגרום לתופעות של קשב וריכוז אצל ילדים, שמתלווים לרוב בהיפראקטיביות, רעש והפרעות בכיתה. עם זאת, ברור כי קשה לייחס כלל לאור המופנם והשקט, המתקשה לבטא בקול רם את רגשותיו ודעותיו, מאפיינים כאלו. ובכל זאת- אור התחנך בחברה החרדית, שאינה רואה בעין יפה התנהגות זו. לכן התופעה, יחד עם החיזוק שהיא מקבלת משתי אותיות התנועה בשמו (א'=1, ו'=1) באה לידי ביטוי בעצמאות, יוזמה פיזית, תנועתיות ופיזיות רבה. תכונות אלו התבטאו אי אז במשימת חוף הים עם רדת השקיעה, כאשר אור היה היחיד מבין הבנים שידע לבנות אוהל ועזר לכולם להתארגן ללינה בתנאי שטח. התנהגות זו היא שהבהירה לנלה לראשונה כי באדם הקדמון הזה טמון יותר מזקן סבוך וכי הוא בהחלט ראוי להיות לא רק בן זוג אלא גם בעל - והרי יש בשמו גם ר'(=2), מוטיב הזוגיות ועבודת הצוות.

לנלה לעומתו, שם בעל שתי הברות, המורכבות משתי אותיות א,ה,ו,י יחד עם האותיות נ'(=5) , ל'(=3) , ה'(=5) - מספרים פרדיים-זכריים, תקשורתיים, פתוחים רגשית, אוהבי דעת ודומיננטיים, מה שמסביר את האופן בו משלימים השניים זה את זו ואת הזוגיות שנוצרה בינהם .


אלכס וליטל


השם אלכס מכיל רק אות תנועה אחת. העדפתו להשתמש בשם זה מסביר היטב את היותו איטי, מחושב ולא ספורטיבי. אלכסיי, שמו המקורי, עדיף לצורך הניתוח הנומרולוגי, כיוון שתחתיו הופך אלכס לפעיל ואנרגטי יותר - תוספת אותיות התנועה(י',י') לשמו יהפכו אותו לעצמאי, יוזם ובוטח יותר באחרים – תכונות הנדרשות יותר מאיש הברנז'ה החדש שנולד אל מול עינינו מתוך אישיותו.

כ'(=2) מאפשרת לו לשתף פעולה ולהיות בן זוג ראוי לליטל. הס'(=8) מצביעה על יכולתו להתמיד וללמוד את החומר למשימות הניפוי אליהן הועמד לא אחת והצליח לשרוד.

ל'(=3) הקלילה והיצירתית עזרה לו להסתגל ולאמץ את השפה ה"עשירה" של ליטל, כמו גם את היכולת להעז, כמו במשימת המתיחות בסופר לדוגמא.

ליטל, ששמה מכיל שתי הברות וריבוי של עיצורים, פעמיים ל'(=3) הופך אותה יצירתית (השפה החדשה שהמציאה) ובעלת רוח ספורטיבית וקלילה, שאפשרה לה להסתגל לאדם כה שונה ממנה כגון אלכס.

ה-ט'(=9) בשמה העניקה לה את רוח הנתינה. כפי שראינו, היא אכן טיפחה את אלכס כמו את אחיה הקטן ובפירוש "גידלה" אותו למצוות ולמעשים טובים, כפי שהוא גמל לה בפרגון לא אופייני ובתמיכה גדולה.


ענבל וירון


שמו של ירון מורכב משתי הברות ושתי אותיות תנועה (י'=1,ו'=6), שמבטאות איזון בין יוזמה ופעילות. כיצד זה בא לידי ביטוי? בעיקר ביכולת ההתמדה בפעילות כגון ריקודי עם, או ביציאה לדייטים כושלים רבים ללא ייאוש. האות ר'(=2) מבטאת צורך זוגי לשיתוף פעולה, צורך שאכן עזר לו להתמודד עם ענבל הביקורתית ולהביא אותה לבסוף לשיתוף פעולה איתו.

כעזר שנגדו נמצאת ענבל, שם בעל שתי הברות הנטול אותיות תנועה. במה מתבטא שילוב זה? שמרנות, קושי בהתמודדות עם שינויים ובעיקר חוסר מודעות עצמית. ואכן, במשך כל השהות המשותפת שלהם הייתה ענבל בטוחה לחלוטין שרק ירון זקוק לשינוי והיא זו שעזרה לו בכך, בעוד היא תפשה עצמה כמושלמת. כך, כל רמז לשינוי מאיים עליה ובהיעדר המודעות – השינוי לא התרחש ולא יתרחש.

אותיות שמה, ע'=7 , נ'=5 , ב'=2 ,ל'=3, תרמו בכל זאת להיותה אישיות זוגית(2), חברותית ותקשורתית(5) וקלילה ופתוחה(3). תכונות אלו עזרו לה להתגבר במהלך הדרך על מכשול הביקורתיות ותשומת הלב המוגזמת שלה לפרטים(7).


רגעים ספורים לפני הגמר, קשה לנבא מי מהזוגות יצליח על-פי ניתוח זה, כיוון שהוא נותן מבט על אופי המתמודדים באופן כללי בלבד. עם זאת, ניתן לראות ולנחש מגמות עתידיות בהתאמת בני הזוג. נאחל ל-3 הזוגות בהצלחה מחר.
_______________________________________________________________________

 

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים:

בחירה והחלפת שם בעולם הנומרולוגיה

חישוב נומרולוגי אישי
מה שעת הלידה שלך אומרת עליך?
נומרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

נשים ונשיות בראי הנומרולוגיה


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי