אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
קינסיולוגיה
צילום: צילום: freedigitalphotos.net

קינסיולוגיה

שנת 1964, שם הכל החל.


בשנה זו מגלה כירופרקט אמריקאי בשם ד"ר ג'ורג' גודהארט את בדיקת השרי, ובבדיקה זו הוא מצא את הקשר בין מגבלות תנועה ומצב הבריאות הכללי של המטופלים אותם בדק, לבין היחלשות השריר אשר בעקבותיו באו לקבלת טיפול אצלו.

 

זאת למעשה רגע הולדת הקינסיולוגיה היישומית. לאחריו, נעשה החיבור בין אותה בדיקה של השריר לבין הקשר הקיים אל ערוצים של אנרגיה לפי התורה הסינית, ונוצרו טכניקות טיפול שונות תחת התחום הרחב של קינסיולוגיה.

 

מהי קינסיולוגיה?

לפי שיטת ביו פידבק זו, הגוף מתאים את התנועה שלו בהתאם למצב הנפשי בו נמצא האדם, ומכאן ההתמקדות בחידוש של זרימת האנרגיה ושחרור של אותם מתחים אשר יוצרים מגבלות בתנועה.

 

הקינסיולוגיה מסייעת לאתר ולפרק חסימות של אנרגיה אשר מעלות את רמת המתחים אצל האדם ובכך מאפשרת לו להגיע אל מצב מאוזן יותר מבחינה אנרגטית בכל אספקט בחייו.

 

איך מתבצעת השיטה?

קינסיולוג מבצע בדיקת שריר. הוא בוחר שריר מייצג על מנת לזהות שריר חזק/חלש בהתאם למעוררים של תחושות מתח. בטיפול הנפוץ, הידיים של המטופל תהיינה מושטות קדימה בזוית של 30 מעלות, כאשר ידיו של המטפל מעל הידיים של המטופל מבצעות לחיצה קלה ביותר עליהן.

 

חוץ מאותה בדיקה של שריר מייצג, המטפל מבצע עוד כ-14 בדיקות של שרירים מייצגים באזורים של הרגליים והידיים של המטופל, ולאחר מכן מקבל את התמונה המלאה לגבי האדם ברבדים השונים (פיזי/התנהגותי/אנרגטי/ נפשי/תזונתי).

 

היי, זה טוב נגד אלרגיות!

אם אתם נמנים עם אותם אנשים אשר סובלים מאלרגיות, קלות וקשות, אשר מפריעות להתנהלות היומית התקינה, הרי שאין כל צורך להמשיך ולחיות בסבל. בעזרת שיטת "מגע בריאות" של הקינסיולוגיה ישנה דרך לטפל באלרגיות, ועל הדרך גם בבעיות של מערכת חיסונית חלשה או בעיות של יציבה שאינה מועילה לבריאות האדם.

 

שיטה זו הינה למעשה גישה הוליסטית, מעין שילוב של המזרח והמערב, ויצירה של גישה המחברת בין בדיקות השריר לבין עולם האנרגיה הסיני, בעזרתה אפשר לאתר חוסר איזון במרידיאנים, ולהחזיר לאיזון תוך שימוש בטכניקות פשוטות, זמינות ובעלות השפעה רבה.

 

ויעיל עבור ספורטאים

בשל יכולת האבחון הגבוהה, יחד עם הטיפול אשר מביא לשיפור מוכח ויעיל, הקינסיולוגיה הינה שיטת טיפול מומלצת ביותר עבור אלה העוסקים בספורט על בסיס קבוע, הן כתחתביב והן כמקצוע.

 

ספורטאים חשופים לנזקים פיזיים חוזרים ונשנים, ומחפשים אחר הטיפולים היעילים והנכונים ביותר. מעבר לכך, נצפה כי הקינסיולוגיה היישומית יכולה אף להשפיע לטובה על הביצועים של אותם ספורטאים אשר מגדילים את טווח יכולת הנשימה ואת הסיבולת.

 

 

בשל כל אלה, רופאים בשיטה הקינסיולוגית מגיעים לשם הענקת טיפול עבור הספורטאים בתחרויות המשמעותיות כמו באולימפיאדה.


כנסו לאתר לשיחה אישית עם אסתר מתקשרת הילרית וקוראת בקלפי טארוט,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי המיסטיקה,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה, 072-3401003, שלוחה 41רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו ל-STARS בפייסבוק!

 

קראו עוד:

כמו גשר על פני מים סוערים. על הגישור

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי